Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Liudnas reikalas Euromergele verysad.gif Uzjauciu console.gif
Atsakyti
ech....... verysad.gif nezinau ka reiks daryt...norisi nusiskust galva plikai net
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2007 03 26, 19:30)
norisi nusiskust galva plikai net



jeigu tik padės, palaikysiu kompaniją heart.gif

et, jei būtų tik pinigų klausimas, ieškočiau tau jų kad ir pas save piniginėj.
Atsakyti
nežinau...nu vistiek reikia toliau kovoti...
Atsakyti
tai zinoma kovosim...visas gyvenimas yra kova...tik jau noretusi pagaliau priesininka pakeisti smile.gif


QUOTE(gintarija @ 2007 03 26, 20:44)
... vistiek reikia toliau kovoti...

Atsakyti
Nežinau ar kokie nors žodžiai pagelbėtų. Man tik ašaros palengvina reikalus, deja.. Stiprybės.
Atsakyti
euromergele, verysad.gif nu nera žodžiu, nėr teisybės ir aplamai, viskas tikras š....
Aš jau visai viltį praradau, atrodo, kad sėdesiu čia forume, visų vaikai jau ir į mokyklą pradės eit, vėliau šeimas kurt, a o aš tik planuosiu ir bandysiu ir taip be galo......

Nu čia tema ne apie mane blush2.gif
Laikykis, stipriai stipriai apkabinu wub.gif
Atsakyti
Laikykis Euromergele,
Kartais gyvenimas toks neteisingas...
Bet gal ne viskas prarasta...
Juk Tu cia pas mus tokia optimiste ir tvirta...
Mes tikrai sulauksim tavo eurovaikelio. Nepasiduok.
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2007 03 26, 19:30)
ech.......  verysad.gif  nezinau ka reiks daryt...norisi nusiskust galva plikai net

Šita, brangioji. Aš čia prisizapasinusi Finliandijos spanguoliu butelka 0.7 ltr ir vis niekaip rankos iki jos nedasitiesia (tai varžybos, tai darbas, tai dar kokia nors bb-ienė). Nenori su manimi? Nes aš jau gerą mėnesį grąsinuosi jį patvarkyti, tik nėra su kuo ir paverkti kartu (diedas netinka, dar po to jam depresiją įvarysiu).
O be to, žadu eiti plaukus baltai nusidažyti, kebeni feni. cool.gif

Atsakyti
Dar aciu Suviltei su Euromergele uz info apie IVF proceduras. Nors tikrai labai gaila, kad neuzkibo. Zinot, as is streso kabinete puse info, ka sako gydytoja, pamirstu.
As buvau klinikoje siandien, tai kiek supratau, tiesiog bumas IVF-u sia savaite. Jeigu gerai ikirtau, tai treciadieni as jau tecia ar ketvirta sarase. Maciau siandien pora merginu, dar pagalvojau - gal cia musu forumietes?
Atsakyti
Magi, sveikinu 4u.gif labai smagu kad pavyko 4u.gif

euromergele, truksta zodziu cray.gif zinau, kad nepaguos cia jokie zodziai, bet man taip baisiai gaila, kad as nemoku net cia viska parasyti... jei gersit jus su Nakviša, tai zinokit, as siauliuose cia irgi gersiu sestadieni iki samones netekimo, nes jau as nebegaliu tokia neteisybe cia matyti... vyras apakes dabar ziuri, ko cia verkiu... pasakiau, jam irgi labai gaila, sake laikykis 4u.gif tylejau, bet as irgi buvau uzburusi - kad kai tau pasiseks, man irgi milijonu procentu pasiseks... mums pasiseks pamatysi!!!
Atsakyti
ech mergiotes wub.gif ka mes visos po viena darytumem.... wub.gif


Kojnes...je....asaros mano palydoves siandien...

simbute...atsiprashau...nepavyko tau irodyt kad viskas bus gerai verysad.gif

Nakvisa...jo....galima, liuosiai.... anasyk ant koju mane pastate seminarai ir ishsipasakojimas filmui...shykart galima ir nuo degtines pradeti... wub.gif

Daiva... juokingai graudu..bet po shios nesekmes turbut dar daugiau ko prikalbeciau...
Atsakyti