Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(darviena @ 2007 03 26, 14:50)
nu labai smagu tai girdeti  wub.gif
kai tik noresi, jei noresi, duok zinot, irasysiu i gaudanciuju sarasiuka  4u.gif


Darviena, jei dar menesius paryshkintum kokia kita spalva arba boldu, ishvis butu liuks thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(PETI @ 2007 03 26, 14:17)
... o dabar vis dėl to dar kartelį bandysiu... mirksiukas.gif


Na ir malačius thumbup.gif Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
nuejau...kad pasidziaugti kylanciu hcg....dabar "dziaugiuosi"....."zhverishkai skausmingai dziaugiuosi"...tiesiog "shirdis plyshta ish dzhiaugsmo" .....nes hcg 19,4 ...... cray.gif ... protas ir visas kunas tiesiog atsisako patiketi...atsisako.... kaip....man....juoda........


QUOTE(blndz @ 2007 03 26, 12:00)
......nueitum pasidaryti, dar kartelį pasidžiaugtum kaip hcg kyla...  wub.gif

Atsakyti
euromergele wub.gif esi tikrai labai stipri...laikykis...
žinai, man ir sunku patikėt verysad.gif
Atsakyti
euromergele, labai gaila, skaudu ir neteisinga verysad.gif
Atsakyti
Euromergele, console.gif , kaip gaila verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2007 03 26, 17:25)
nuejau...kad pasidziaugti kylanciu hcg....dabar "dziaugiuosi"....."zhverishkai skausmingai dziaugiuosi"...tiesiog "shirdis plyshta ish dzhiaugsmo" .....nes hcg 19,4 ......  cray.gif ... protas ir visas kunas tiesiog atsisako patiketi...atsisako.... kaip....man....juoda........


Žiauru... Aš tikrai mintimis su tavimi.... labai, labai, labai gaila.....
Atsakyti
euromergele, jėzau kaip neteisinga, užvis labiausiai norėjau kad tau pasisektų ir jau džiaugiausi... cray.gif
laikykis, mažute, galiu tik įsivaizduoti kaip tau sunku console.gif
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2007 03 26, 15:25)
nuejau...kad pasidziaugti kylanciu hcg....dabar "dziaugiuosi"....."zhverishkai skausmingai dziaugiuosi"...tiesiog "shirdis plyshta ish dzhiaugsmo" .....nes hcg 19,4 ......  cray.gif ... protas ir visas kunas tiesiog atsisako patiketi...atsisako.... kaip....man....juoda........

Euromergele swoon.gif ...jei protas ir kūnas dar netiki, mmm neprasideda, tai manykim, kad laboratorija tiesiog kokius "blogus" reagentus panaudojo blush2.gif .Nu taip dar norisi tikėt, kad ne viskas prarasta šį kartą..laikykis
Atsakyti
euromergele, nepadės čia jokie žodžiai verysad.gif turi stengtis nepasiduoti console.gif
Atsakyti
Euromergele console.gif kokia neteisybe, neteisybe, neteisybe. Tik prasau laaaabai neliudek, zinau dabar viskas juoda ir vilku norisi kaukti ( cia as is patirties). Daugiau nieko nesakysiu......
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2007 03 26, 16:25)
nuejau...kad pasidziaugti kylanciu hcg....dabar "dziaugiuosi"....."zhverishkai skausmingai dziaugiuosi"...tiesiog "shirdis plyshta ish dzhiaugsmo" .....nes hcg 19,4 ......  cray.gif ... protas ir visas kunas tiesiog atsisako patiketi...atsisako.... kaip....man....juoda........



Negali buti, kokia neteisybe cray.gif cray.gif
Euromergele, wub.gif
Atsakyti