Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Magi, sveikinimai! 4u.gif
Atsakyti
Achiu visoms labai labai uzh sveikinimus wub.gif
Atsakyti
magi, kaip faina wub.gif

euromergele, auuuuu, kaip tu laikaisi? kokie pojūčiai, kaip sekasi laukti ketvirtadienio? nu iš kur tu tiek kantrybės turi, nueitum pasidaryti, dar kartelį pasidžiaugtum kaip hcg kyla... wub.gif
Atsakyti
Magi,
puikios naujienos, sveikinam mudu su Toske! smile.gif
Atsakyti
Magi, kaip smagu wub.gif
Dar labai tyliai, kad neišgąsdinčiau džiaugiuosi dėl Euromergelės wub.gif
Ypatingai mane džiugina "senbuvių" sėkmė 4u.gif
Leta7, labai gaila, kad nepasisekė. Žinau, kaip "šūdinai" jautiesi. Prieš metus aš taip pat spjaudžiausi ir raminimai nepadėjo, nes viskas buvo atsibodę (kiek gi galima tame pačiame prakeiktame rate suktis?)... o dabar vis dėl to dar kartelį bandysiu... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelargonija @ 2007 03 26, 09:43)
Mirėja, nesikabinėk  4u.gif Man irgi panašiai buvo, lygtai trečią kartą - tik atsipeikėju po narkozės, sako išpunktavom 7 kiaušialąstes. Aš tokia dar neprabudusiu klausiu - iš kur 7, buvo tik  6-ios? Ai, sako, gal nematėm anksčiau.


Aš nesikabinėju, aš... wondering... na, klausiu su nuostaba. O tai reiškia kad vieno folikulo per echo nematė, ar kad vienam folikule dvi kiaušialąstės subrendo (taip buna?)?
Atsakyti
QUOTE(PETI @ 2007 03 26, 14:17)
o dabar vis dėl to dar kartelį bandysiu... mirksiukas.gif


nu labai smagu tai girdeti wub.gif
kai tik noresi, jei noresi, duok zinot, irasysiu i gaudanciuju sarasiuka 4u.gif
Atsakyti
darviena, suglausk tą sąrašiuką labiau, būk gera. Tų mėnesių gal nevardink naujose eilutėse, gal rašyk po kokio kabliataškio g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2007 03 26, 14:54)
darviena, suglausk tą sąrašiuką labiau, būk gera. Tų mėnesių gal nevardink naujose eilutėse, gal rašyk po kokio kabliataškio g.gif


nu, kaip dabar, geriau ? g.gif
Atsakyti
Dabar thumbup.gif daug mažiau vietos užima clap.gif
Atsakyti
Magi wub.gif wub.gif 4u.gif

Kitoms kol kas nieko nelinkesiu, kad neisgasdinti.... ax.gif




QUOTE(Magi @ 2007 03 26, 11:57)
Achiu visoms labai labai uzh sveikinimus  wub.gif

Papildyta:
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laukiukas: 26 kovo 2007 - 14:40
Leta7, laikykis wub.gif wub.gif wub.gif
Magi kaip faina wub.gif
Euromergele, man labai geda, kad as taip anksti pradejau guosti blush2.gif blush2.gif Juk istikro rezultatas suteike tiek vilciu 4u.gif
Atsakyti