Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

euromergele, o kodėl tau tiek ilgai laukt liepe? iki kito hcg.

aš tai tikrai tiek neištverčiau, tu šaunuolė kad dar svarstai galimybę palaukti smile.gif
Atsakyti
nezinau...sake taupo mano pinigus biggrin.gif
ai zinai...jeigu buciau drasi tai nesvarstyciau...bet is tos baimes atidelioju ta teisybe smile.gif

QUOTE(Mia @ 2007 03 25, 23:54)
euromergele, o kodėl tau tiek ilgai laukt liepe? iki kito hcg.

Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2007 03 25, 22:57)
 
ai zinai...jeigu buciau drasi tai nesvarstyciau...bet is tos baimes atidelioju ta teisybe smile.gif

suprantu...
na, ketvirtadienis ne taip jau ir toli.
laikykis, ramybės tau 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas, mergaites 4u.gif

Grazus rytas (bent jau Vilniuj), gerai nuotaikai mirksiukas.gif ... Kaip laikosi likusios kovo menesio merginos?

Daloma, kaip savijauta ? wub.gif , puse kelio laukimo jau iveikta, visai nebedaug liko iki testuko? mirksiukas.gif

Larisa, kaip tavo reikaliukai? 4u.gif

Meda-1, jei neklystu sia savaite startas ?! Sekmes dideliausios nestuke.gif Gal jau punkcijos data numatyta?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo darviena: 26 kovo 2007 - 06:33
Magi, kokia tu laiminga moteris wub.gif wub.gif :wub:Sveikinu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Orchidėja: 26 kovo 2007 - 07:34
QUOTE(suvilte @ 2007 03 25, 11:06)
......neseniai buvo mano pirmas ivf.man taike trumpa shema,subrendo 8 folikulai.ispunktavo 9 kiauselastes,visos 9 ir apsivaisino,...........


QUOTE(Mirėja @ 2007 03 25, 12:57)
O taip buna?  blink.gif

Mirėja, nesikabinėk 4u.gif Man irgi panašiai buvo, lygtai trečią kartą - tik atsipeikėju po narkozės, sako išpunktavom 7 kiaušialąstes. Aš tokia dar neprabudusiu klausiu - iš kur 7, buvo tik 6-ios? Ai, sako, gal nematėm anksčiau.
Atsakyti
QUOTE(Magi @ 2007 03 24, 19:04)
O pas mane ne 100...o visi 702,4  bigsmile.gif

Magi thumbup.gif
Oi, atsimenu, kaip Tu apie Kalėdas planavai darbintis, ir svarstei, kaip čia bus su tais IVF planais, ir berods Euromergelė davė labai juokingus patarimus, kaip reiks pranešti darbdaviams nestuke.gif Na va, taip viskas ir gavosi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelargonija @ 2007 03 26, 08:58)
Magi  thumbup.gif
Oi, atsimenu, kaip Tu apie Kalėdas planavai darbintis, ir svarstei, kaip čia bus su tais IVF planais, ir berods Euromergelė davė labai juokingus patarimus, kaip reiks pranešti darbdaviams  nestuke.gif Na va, taip viskas ir gavosi  lotuliukas.gif


Patarimus dave Chiara...reiks dabar jais naudotis biggrin.gif Nu jauciuosi labai keistai - dirbu 1.5 men ir jau zinau, kad ilgiau kaip 6 men cia nedirbsiu...dar liezuvis neapsiverchia tokia naujiena praneshti, ir anksti dar. Ash juos su geguzes sventemis pasveikinsiu praneshdama dzhiugia naujiena... truputi nesmagu... bet ish tikruje tai labai smagu ...man, o ne jiems biggrin.gif
Atsakyti
sveikos mergaites, kiek daug naujienu ir geru ir blogu po savaitgalio. visu pirma sveikinimai Magi thumbup.gif Kitoms gero starto ir didziausios sekmes. euromergele ir tau didziausios sekmes laukti. leta7 ir suvilte labai gaila.......
Atsakyti
Rytuks labuks,

Magi nuoširdžiausi sveikinimai nestuke.gif wub.gif

Leta ir Suvilte...laikykitės mergytės wub.gif
Atsakyti
Magi, sveikinu! Koks didelis hcg! thumbup.gif

Euromergele, laikykis! Tausok savo nervukus, kurie sikart taip tampomi... Linkiu Tau sekmes ir dar karta sekmes!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Suvilte, Leta console.gif Tik Leta neprarask vilties! mirksiukas.gif Gal padarykit pertraukele, kad atgautum jegas tiek fiziskai, tiek moraliskai... Tada ir vel viskas kitaip atrodys. Gal dar pasikonsultuokit su gydytoju (ar net ne vienu) - gal kazkas ne taip daryta, gal kazkas dar neistirta... Stiprybes, Leta! 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Ir sekmes visoms startavusioms! 4u.gif

Atsakyti
Magi wub.gif tikra šaunuolė thumbup.gif Lengvo tau nėštumo 4u.gif
Atsakyti