Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(euromergele @ 2007 03 25, 20:46)
Apie Vilniu ir Kauna siame bent jau skyrelyje kalbame todel, kad jeigu jums reikes rimtuju proceduru...teks vaziuoti i siuos miestus. Bet vardan tikslo...pamatysi...ir ta kelione bus vieni niekai  4u.gif


Man kelionė yra maloniausia dalis, dievinu vairavimą greitkeliais wub.gif
Atsakyti
oj paiduke...kaip as jauciuosi...jau pries valanda radau zinute su tokiu klausimu vienos is musu...tik ne apie pojucius o apie emocine savijauta, niekaip nesugebu susikaupti ir i ji atsakyti.. siaubingai jauchiuosi, lyg buciau ant bedugnes krashto ir nezinociau kas nutiks rytoj..ar as nusirisiu i ta juoda skyle..ar pasiliksiu ant zemes...

mm nera....



QUOTE(paiduke @ 2007 03 25, 20:51)
euromergele
kaip tu jautiesi, kokie pojūčiai?

Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2007 03 25, 19:50)
mm nera...


Tai jau labai geras zenklas thumbup.gif
Be to paziurejus i uzrasa prie pirmas vaikas, persasi mintis, kad tu jau nestuke.gif Pozityvios mintys padaro savo darba mirksiukas.gif
As irgi buvau uzsirasiusi kad 2006 pastosiu, ir ka gi, suveike mirksiukas.gif
Toliau laikom suspaustas visas galunes smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Mirėja @ 2007 03 25, 20:49)
Man kelionė yra maloniausia dalis, dievinu vairavimą greitkeliais  wub.gif



oho, ir kas čia malonaus greitkeliu važiuoti doh.gif važiuoji važiuoji, miegas ima, vaizdai nesikeičia (na čia gal kaip kur, aš daugiau apie Kaunas-Klaipėda šneku), o dar baimė, kad mentai nušaus, kai spaudi 16-18 blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo femme: 25 kovo 2007 - 21:53
QUOTE(femme @ 2007 03 25, 22:53)
oho, ir kas čia malonaus greitkeliu važiuoti doh.gif  važiuoji važiuoji, miegas ima, vaizdai nesikeičia (na čia gal kaip kur, aš daugiau apie Kaunas-Klaipėda šneku), o dar baimė, kad mentai nušaus, kai spaudi 16-18 blush2.gif


Niu, aš daugiau kitu greitkeliu važinėju, bet tikrai ne karto nemačiau mentų jokiam greitkelyje, nebent ten, kur ribojamas greitis, o ten kur oficialiai 130 tikrai ne karto nesutikau. Gal laimė g.gif Mane migdo, ir tai ne visada, kai sedžiu šalia, bet kai vairuoju schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Mirėja @ 2007 03 25, 21:59)
Niu, aš daugiau kitu greitkeliu važinėju, bet tikrai ne karto nemačiau mentų jokiam greitkelyje, nebent ten, kur ribojamas greitis, o ten kur oficialiai 130 tikrai ne karto nesutikau. Gal laimė  g.gif Mane migdo, ir tai ne visada, kai sedžiu šalia, bet kai vairuoju  schmoll.gif


nu žinok aš irgi atsipūtus važiavau, kol vieną kartą mūsų su vyru nepagavo ant 18 spaudžiant operatyviniai, ar kaip juos pavadinti, na kur su auto be skiriamųjų ženklų ir filmuoja doh.gif
tik žiūrim iš paskos mašina, atsidaro langas, užsideda mėlyną flakoną ant stogo ir pasigirsta signalizacija blink.gif
tai tas atvejis buvo iš tų, kaip vyras išsireiškė, kai atiduodi visus kiek turi ir grįžti išsišiepęs lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2007 03 25, 21:50)
mm nera....

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Tai svarbiausia... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2007 03 25, 21:50)
oj paiduke...kaip as jauciuosi...jau pries valanda radau zinute su tokiu klausimu vienos is musu...tik ne apie pojucius o apie emocine savijauta, niekaip nesugebu susikaupti ir i ji atsakyti.. siaubingai jauchiuosi, lyg buciau ant bedugnes krashto ir nezinociau kas nutiks rytoj..ar as nusirisiu i ta juoda skyle..ar pasiliksiu ant zemes...

mm nera....

oj kaip aš tave suprantu euromergele, tokius panašius košmarus ir stovėjimą ant bedugnės krašto teko ir man patirti verysad.gif labai norėtūsi, kad tavasis košmaras kuo greičiau baigtųsi ir, kad dingtų tas beprotiškai sunkus jausmas ir būtum laiminga, mėgautumeisi nestuke.gif
Atsakyti
sakau gal kartais tas pregnilis stabdo menesines.... (ner tokio veidelio mano baimei parodyti) m? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2007 03 25, 23:17)
nu žinok aš irgi atsipūtus važiavau, kol vieną kartą mūsų su vyru nepagavo ant 18 spaudžiant operatyviniai, ar kaip juos pavadinti, na kur su auto be skiriamųjų ženklų ir filmuoja doh.gif
tik žiūrim iš paskos mašina, atsidaro langas, užsideda mėlyną flakoną ant stogo ir pasigirsta signalizacija blink.gif
tai tas atvejis buvo iš tų, kaip vyras išsireiškė, kai atiduodi visus kiek turi ir grįžti išsišiepęs lotuliukas.gif


Mirčiau iš siaubo doh.gif

Na, bet aš gera mergaitė, daugiau 15-16 nevažiuoju blush2.gif Beto, manau stabdo ne dėl greičio, bet dėl greičio + tačkės krutumo. Aš nepakankamai kruta, kad mane filmuot apsimokėtų. (Čia aš save prieš, tikiuosi, artėjanti važiavimą raminu biggrin.gif )
Papildyta:
QUOTE(euromergele @ 2007 03 25, 23:28)
sakau gal kartais tas pregnilis stabdo menesines.... (ner tokio veidelio mano baimei parodyti) m? ax.gif


Na jau, neprisigalvok. Iki tavęs dar niekam neužstabdė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mirėja: 25 kovo 2007 - 22:33
QUOTE(euromergele @ 2007 03 25, 23:28)
sakau gal kartais tas pregnilis stabdo menesines.... (ner tokio veidelio mano baimei parodyti) m? ax.gif

jau jei norėtų tos mmm ateiti, tai pramuštų visus barjerus, taigi laikyk kiek galėdama mirksiukas.gif
Atsakyti
smile.gif niekaip negaliu apsispresti..laukti man ketvirtadienio kaip liepta ar spjaut ir rytoj pries pregnili pasidaryt HCG..tai sustoju ties vienu..tai ties kitu...ir niekaip neapsisprendziu....

QUOTE(paiduke @ 2007 03 25, 23:33)
... laikyk kiek galėdama mirksiukas.gif

Atsakyti