Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(Meda-1 @ 2007 03 24, 19:54)
Sveikutes, biggrin.gif
prie Jusu kompanijos prisijungia dar viena naujoke, kuri pora menesiu buna su Jumis - skaito zinutes ir liudi bei  dziaugiasi kartu su Jumis. Smagu, kad Jus tokios draugiskos ir neprarandancios optimizmo.
Trumpai apie save - sekancia savaite 1-as mano IVF (labai tikiuosi, kad sekmingas). Labai jaudinuosi ir bijau - rankos dreba rasant zinute...


Sveika prisijungusi, Meda... ir man baisu buvo pirma zhinute rashyti, bet zhinai, ka ash padariau, o gi parashiusi pirma zhinute kita diena nuejau i susitikima su mergaitemis..ir viskas...zhinuchiu rashymo baime praejo biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Dideliausios tau sekmes. Ish letu-nejundriu-negausiu spermiuku gaunasi nuostabus vaikai (patikek- ash zhinau smile.gif )
Atsakyti
Magi yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif
Atsakyti
Magi clap.gif clap.gif clap.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Leta7 @ 2007 03 24, 17:10)
Na žinok šį kartą labai skausmingai gavosi  doh.gif 
Visiškas emocinis ir finansinis bankrotas  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif
Kol kas nematau prasmės... sėkme nebetikiu... tai kam pinigus leisti? Dveji metai jokio gyvenimo  doh.gif  Nuo vieno IVF iki kito... nei atostogų, nei sporto, nei remonto. Sėdim apgriuvusiame bute ir laukiam kada pasiseks. Pinigų negali leisti, nes gali prireikti eiliniam IVF. O dar su kiekvienu IVF rezultatai blogyn.
Atvirai pasakius pasimetusi  g.gif  Gal kliniką keisti, gal geriau įsivaikinti, gal be vaikų gyventi !?
Labai reikia su kuo nors pašnekėti  unsure.gif  Tikriausiai teks Svajuke pakalbinti,  kaip ji pasiryžo  4u.gif
Savo gydytojos juokais paklausiau - kai darysiu 7 kartą gal nemokamai gausiu. Ji užtikrino, kad niekas tiek nedarė. Aš jau daugiau kaip puse kelio nuėjau link šio skaičiaus  doh.gif  Jei toliau taip, tai tapsiu rekordininkė  doh.gif 
Aš sau pradėjau atrodyti kaip koks automatas. Nenormaliai skamba pastoti iš 10 karto  schmoll.gif . Jau kvepia visiška psichoze.


Leta, tave labai suprantu wub.gif Panaši situacija pas mane, tik tiek kad mums sutaupyti, tai neįmanoma doh.gif Praeis kiek laiko ir mintys susitupės, dabar nieko nespręsk, pailsėk wub.gif
Parašyk man į a.ž. wub.gif
Atsakyti
Aciu uz palaikyma - Jus cia tokios drasuoles ir saunuoles susirinke...
Randu cia Jus ir diena ir nakti...Turbut jau greitai turesiu priklausomybe siam tinklapiui...
Na rankos tai man dar ir siandien dreba...Su ta problema as gyvenu jau daug, daug metu... Bet su tuo nei susitaikysi, nei prie to priprasi...Juk turbut daugelis Jusu susidure su ta problema, kad musu saunieji vyrukai pas gydytoja tik saudomi eina...O nuejus paaiskeja, kad A - nulis, B viena karta-25, kita-40 proc...
Gal kuri gali bruksteleti kaip atlaike IVF -o operacijas ir po kelis embrioniukus talpino?Aciu.
O siaip visos laikykites ir nepasiduokit. As ir manau, kad reikia isbandyti visus imanomus variantus. Jeigu ir nepavyks, tai bent zinosim, kad mes labai norejome, stengiames ir ka galejome, viska padareme...Taip kad bus dar tu voniu, remontu ir kelioniu (as cia irgi tokia - be uzuolaidu, baldu ir nediduku butu).
Laikykites 4u.gif
Atsakyti
labas meda,nors patirties neturiu tiek daug,bet siek tiek galiu papasakoti.neseniai buvo mano pirmas ivf.man taike trumpa shema,subrendo 8 folikulai.ispunktavo 9 kiauselastes,visos 9 ir apsivaisino,man ysodino 3 embrioniukus,nors norejo sodinti tik 2 bet as prasiau ir gydytoja sutiko.taciau man nepavyko,tad siuo metu bandau psichologiskai atsigauti,baisausia man buvo siame procese kai reikedavo suzinoti rezultatus,kiek ispunktavo?kiek apsivaisino?koks hcg?........sekmes tau bigsmile.gif
Atsakyti
Meda smile.gif turbut IVF operacija, turi omeny punkcija su narkoze smile.gif atlaikyti ja lengva...nes tuo metu taip saldziai miegi, kad gyvenime retai taip iprastai miegasi smile.gif tikiu, kad bus baisu eiti i nezinomybe, bet tik delto, kad nezinosi smile.gif narkoze superine...tikrai tik pamiegosi ir atsikelsi 4u.gif
o isodina paprastai 3 embrionus, jeigu buna labai geros kokybes, kaip suviltei manau buvo, tai gydytoja tiesiog pabijojo kad gali visi ir uzkibti. Juk pirma IVF procedura yra ir stebejimas organizmo..nes niekada gydytojai nezino kokia bus reakcija i vaistus, kaip apsivaisins kiausialastes ir t.t.t...super jeigu pavyksta is pirmojo karto..bet jeigu nepavyksta..tai tikrai nereiskia, kad nepavyks daugiau niekada, kita karta kazka pakeicia ir ziu..viskas baigiasi nestumu biggrin.gif


suvilte, tikrai nenusimink, manau kad geri jusu embrionai, tau tikrai pasiseks, neatmesk ir sekmes su shaldytais...svarbiausia TIKEK 4u.gif smile.gif


QUOTE(Meda-1 @ 2007 03 25, 10:32)
Gal kuri gali bruksteleti kaip atlaike IVF -o operacijas ir po kelis embrioniukus talpino?Aciu.

Atsakyti
Euromergele, is penktadienio i sestadieni, nakti sapnavau, kad vaziuoju i Vilniu su didele, didele puokste roziu sveikinti taves su sekme nestuke.gif 4u.gif wub.gif
O sekancia nakti sapnuoju save, taip pat jau nestuke.gif
Tai va pirmas sapnas jau kaip ir issipylde, lieka tiketis man, kad ir antras issipildys.Ziurek neapvilk manes smile.gif
Dar kazkaip nedrasu tave sveikinti, bet tyliai, tyliai.... 4u.gif 4u.gif 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Magi wub.gif thumbup.gif
Euromergele saugok savo nestuke.gif

Leta wub.gif labai liudna, bet laikykis ir tikėk ir mes tikėsim 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(suvilte @ 2007 03 25, 11:06)
labas meda,nors patirties neturiu tiek daug,bet siek tiek galiu papasakoti.neseniai buvo mano pirmas ivf.man taike trumpa shema,subrendo 8 folikulai.ispunktavo 9 kiauselastes,visos 9 ir apsivaisino,man ysodino 3 embrioniukus,nors norejo sodinti tik 2 bet as prasiau ir gydytoja sutiko.taciau man nepavyko,tad siuo metu bandau psichologiskai atsigauti,baisausia man buvo siame procese kai reikedavo suzinoti rezultatus,kiek ispunktavo?kiek apsivaisino?koks hcg?........sekmes tau bigsmile.gif


O taip buna? blink.gif
Atsakyti
Magi, labai sveikinu 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Suvilte, wub.gif

Magi, thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti