Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Sveika, Meda 4u.gif O kokios problemos privede iki IVF, jei ne paslaptis blush2.gif Kokioj klinikoj darysi?
Ir aisku linkiu tau kad tas pirmas butu paskutinis ir persikeltum i nestuke.gif skyreli. wub.gif
Atsakyti
Privede leti, leti vyro spermiukai...Nors atrodo, kad man viskas gerai, bet lyg ir mazokai auga (11) per stimuliacija...Kitais budais sansu mazai, o ir laikas jau mane spaudzia. Aisku baisoka is karto nuo IVF-o pradeti...Man cia jau kaip ir pirma ir paskutine instancija... Gydausi pas B (berods taip cia pas Jus uzsifruota). smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Magi @ 2007 03 24, 18:04)
Labas vakaras...oi ant kokios liudnos bangos pataikiau...Leta...stiprybes tau  wub.gif Suvilte, tikrai nenuleisk ranku ir bandyk dar  smile.gif
O pas mane ne 100...o visi 702,4  bigsmile.gif


Magi thumbup.gif thumbup.gif (jaučiu dvynukai rolleyes.gif )

Leta, kaip liūdna dėl tavęs sad.gif
Atsakyti
Magi thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Kaip faina, Magi drinks_cheers.gif Sunku net įsivaizduoti tavo jausmus smile.gif

Leta, jei turi iš ko sukrapštyti pinigėlių, mano nuomonė-bandyk, nenuleisk rankų. Nes vis tiek savo noro neužgniauši savyje, na kiek ilgam, vis tiek mintys persekios. O sėkme tikėk, na turi kažkada ji aplankyti. Pas mus visas tikriausiai situacija panaši, normalaus gyvenimo gyventi negalime, nes visus pinigėlius sudedame šiam tikslui, bet kilniam tikslui. Dar truputį pakentėk ir siek toliau, sėkmės.
Atsakyti
Dideliausi sveikinimai Magi thumbup.gif ir Euromergeles sekme akivaizdi 4u.gif
Leta, as uz tave labiausiai "sirgau" ir atsisakau tiketi tuo, kad ir vel tas pats schmoll.gif . As pati uz keletos men patyliukais bandau suplanuoti 4 karta, o dabar bijau. Leta, puikiai suprantu kas darosi tavo sirdelej, bet mes esam stiprios. Net nesuprantu is kur tiek stiprybes. As taip pat negaliu planuoti jokiu atostogu, visi paskutiniu dvieju su puse metu planai susije su klinikom. Ir daznai atrodo, kad viskas vyksta ne su manim, nes as to neistverciau. Viskas kaip sapnas, tik kodel toks ziaurus. Pradejau bliauti tavo paskutine zinute perskaicius
Atsakyti
Aha Maniuska, aš taip pat apsiblioviau...
Papildyta:
man net vyras draudžia čia lankytis, oi merginos, išprotėti galima
Atsakyti
Magi, sveikinu 4u.gif
Leta7, net nežinau kaip paguosti, bet gal dar sukaupk visas jėgas, taupyk pinigėlius ir dar kartelį bandyk, na turi pasisekti galų gale wub.gif
Eurimergele, linkėjimai tau ir tavo pilviukui nestuke.gif mirksiukas.gif tongue.gif
Suvilte, laikas gydo žaizdas, nepasiduok liūdesiu, kaupk jėgas ir dar kartelį bendyk 4u.gif
Laikykitės medgaitės, labai dėl jūsų visų pergyvenu ir džiaugiuosi jūsų sėkme wub.gif
Atsakyti
Magi, sveikinu thumbup.gif
ale kaip greitai vietoj mažytės vieno vaiko šeimos gali pasidaryti daugiavaikė tongue.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Leta7 @ 2007 03 24, 17:10)
Na žinok šį kartą labai skausmingai gavosi  doh.gif 
Visiškas emocinis ir finansinis bankrotas  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif
Kol kas nematau prasmės... sėkme nebetikiu... tai kam pinigus leisti? Dveji metai jokio gyvenimo  doh.gif  Nuo vieno IVF iki kito... nei atostogų, nei sporto, nei remonto. Sėdim apgriuvusiame bute ir laukiam kada pasiseks. Pinigų negali leisti, nes gali prireikti eiliniam IVF. O dar su kiekvienu IVF rezultatai blogyn.
Atvirai pasakius pasimetusi  g.gif  Gal kliniką keisti, gal geriau įsivaikinti, gal be vaikų gyventi !?
Labai reikia su kuo nors pašnekėti  unsure.gif  Tikriausiai teks Svajuke pakalbinti,  kaip ji pasiryžo  4u.gif
Savo gydytojos juokais paklausiau - kai darysiu 7 kartą gal nemokamai gausiu. Ji užtikrino, kad niekas tiek nedarė. Aš jau daugiau kaip puse kelio nuėjau link šio skaičiaus  doh.gif  Jei toliau taip, tai tapsiu rekordininkė  doh.gif 
Aš sau pradėjau atrodyti kaip koks automatas. Nenormaliai skamba pastoti iš 10 karto  schmoll.gif . Jau kvepia visiška psichoze.


ir aš 4 ivf-us dariausi. žinau kokį pragarą patyrei. nežinau ką patarti...
aš pati (bent šiuo metu) nebeturiu jokių jėgų darytis 5-ą.
laikykis, gal sprendimas ateis savaime 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Magi @ 2007 03 24, 18:04)
O pas mane ne 100...o visi 702,4  bigsmile.gif

clap_1.gif clap.gif 4u.gif
Atsakyti
Magi, lengvu tau ateinanciu devyniu menesiuku wub.gif ir as manau, kad dvynukais kvepia mirksiukas.gif . Sekmes! thumbup.gif

Meda_1, sveika atvykus pas mus 4u.gif Linkiu kad sis pirmas kartas butu laimingas wub.gif
Atsakyti
Sveikute smile.gif nedrebek biggrin.gif kai pirma karta cia parashiau pries daugiau nei metus, buvau tokioj panikoj, kad atrodo shaukte shaukiausi cia pagalbos is beviltiskumo, sitoj kompanijoj atsiranda ir optimizmas ir noras ir drasa ir pasitikejimas ir svarbiausia tikejimas sekme smile.gif

matau, kad rashai apie letus spermatozoidus, turbut labai jau leti, kad is karto IVF siulo, ICSI irgi reikes? kokia sperma pas jus? ( apie sperma gali ir i spermos skyreli parasyti)
Pati lankausi ten pat del tu paciu priezasciu, nors per si IVF jau emiau ir apie kiausialastes kokybe galvoti g.gif



QUOTE(Meda-1 @ 2007 03 24, 20:54)
...... rankos dreba rasant zinute...



tikiu wub.gif Maniuska wub.gif as dar prie gaudanciu smile.gif
Atsakyti