Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(Magi @ 2007 03 24, 19:23)
...o jo joi...du sakot ?  blink.gif  smile.gif 
Aciu, mergaites, uz sveikinimus  4u.gif

aišku nebūtinai. juk tau blastocistas įsodino. o kelinta jau tau diena po įsodinimo? bet vis tiek man dviem kvepia.. mirksiukas.gif smagu gi kaip būtų. thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Magi 4u.gif 4u.gif 4u.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Magi @ 2007 03 24, 18:04)
O pas mane ne 100...o visi 702,4  bigsmile.gif

Magi thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Sveikinam!
Linkejimai nuo manes ir mano vyro! Labai dziaugiames uz jus!
Atsakyti
QUOTE(svajukė @ 2007 03 24, 18:27)
aišku nebūtinai. juk tau blastocistas įsodino. o kelinta jau tau diena po įsodinimo? bet vis tiek man dviem kvepia..  mirksiukas.gif smagu gi kaip būtų.  thumbup.gif  drinks_cheers.gif

13 dienu praejo... nu tikrai su dvynukais ir Ruta pashoneje butu smagu lotuliukas.gif na penktadieni einu echo, ten viskas ir paaishkes mirksiukas.gif
Atsakyti
biggrin.gif euromergele apsvaigusi................ biggrin.gif

QUOTE(Magi @ 2007 03 24, 20:06)
13 dienu praejo...

Atsakyti
QUOTE(Viltė @ 2007 03 24, 19:05)
Magi  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif Sveikinam!
Linkejimai nuo manes ir mano vyro! Labai dziaugiames uz jus!


Aciu aciu aciu wub.gif
Atsakyti
ziauriai sunku skaityti tavo zhodzhius....zhiauriai.... mano shirdis su tavim..o kaip pagelbeti...neismanau, o ir kazhin ar galeciau...juk tai jusu sprendimu kelias. Siandien tu sau i siuos klausimus neatsakysi, o ir nereikia taip greit atsakymu jieskoti... wub.gif

QUOTE(Leta7 @ 2007 03 24, 18:10)
Na žinok šį kartą labai skausmingai gavosi  doh.gif 

Atsakyti
Magi
super thumbup.gif thumbup.gif sveikinu clap.gif clap.gif clap.gif 4u.gif
Atsakyti
Magi, labai labai sveikinu thumbup.gif
Tikrai dziaugsmingas pavasaris Jusu seimynai, sekmes Jums wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Leta7 @ 2007 03 24, 17:10)
Na žinok šį kartą labai skausmingai gavosi  doh.gif 
Visiškas emocinis ir finansinis bankrotas  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif
Kol kas nematau prasmės... sėkme nebetikiu... tai kam pinigus leisti? Dveji metai jokio gyvenimo  doh.gif  Nuo vieno IVF iki kito... nei atostogų, nei sporto, nei remonto. Sėdim apgriuvusiame bute ir laukiam kada pasiseks. Pinigų negali leisti, nes gali prireikti eiliniam IVF. O dar su kiekvienu IVF rezultatai blogyn.
Atvirai pasakius pasimetusi  g.gif  Gal kliniką keisti, gal geriau įsivaikinti, gal be vaikų gyventi !?
Labai reikia su kuo nors pašnekėti  unsure.gif  Tikriausiai teks Svajuke pakalbinti,  kaip ji pasiryžo  4u.gif
Savo gydytojos juokais paklausiau - kai darysiu 7 kartą gal nemokamai gausiu. Ji užtikrino, kad niekas tiek nedarė. Aš jau daugiau kaip puse kelio nuėjau link šio skaičiaus  doh.gif  Jei toliau taip, tai tapsiu rekordininkė  doh.gif 
Aš sau pradėjau atrodyti kaip koks automatas. Nenormaliai skamba pastoti iš 10 karto  schmoll.gif . Jau kvepia visiška psichoze.

console.gif
Atsakyti
Sveikutes, biggrin.gif
prie Jusu kompanijos prisijungia dar viena naujoke, kuri pora menesiu buna su Jumis - skaito zinutes ir liudi bei dziaugiasi kartu su Jumis. Smagu, kad Jus tokios draugiskos ir neprarandancios optimizmo.
Trumpai apie save - sekancia savaite 1-as mano IVF (labai tikiuosi, kad sekmingas). Labai jaudinuosi ir bijau - rankos dreba rasant zinute...
Atsakyti
Magi, kaip faina, nu pagaliau wub.gif Tikėtina, kad visi du hihihi.gif
Atsakyti