Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

sveikos merginos.pirmiausiai dideles sekmes jums visoms,kad visoms pavyktu nestuke.gif buvau pradingusi nes turejau nugaleti savo skausma,mano pirmas ivf nepavyko verysad.gif labai stipriai pergyvenau,dar ir dabar nelabai galiu apie tai kalbeti.mano hcg buvo 0,17.as turiu dar 6 saldytus,bet kiek suprantu su saldytais beveik sansu nera g.gif euromergele,kazkaip nuo pat pradziu tikejau kad tau pavyks nestuke.gif ,buk rami,ilsekis ir nesijaudink.viskas bus gerai thumbup.gif
Atsakyti
Laikykis suvilte wub.gif
Atsakyti
Suviltė, pamačiau Tave esančiųjų sąraše ir kaip tik norėjau paklausti, o čia.. verysad.gif mergyt, suprantu, kad labai skaudu,tai banalu, bet nenukabink nosytės 4u.gif Tau turi pavykti wub.gif

Euromergelė, stiprybės Tau ir Tavo žirniukui wub.gif wub.gif wub.gif

Vis paskaitau čia... visada laukiu ir tikiuosi, kad Jūms pasiseks wub.gif
Atsakyti
o kad visoms pavyktu is pacio pirmo karto...bet nenuleisk ranku, atsigauk, pasinagrinekit su gydytojais galimybes ir pirmyn 4u.gif o kokios bedos pas jus?


QUOTE(suvilte @ 2007 03 24, 13:14)
...nes turejau nugaleti savo skausma,mano pirmas ivf nepavyko verysad.gif....




Leta7...tu tikiuosi dar karta pasiryzhusi sekme uz ragu pagauti? mirksiukas.gif
Atsakyti
pas vyra viskas idealu,pas mane lyg irgi viskas normose,tik po pastojimo nevietoj as praradau kiausintaky,o ir is kito jokios naudos,tai tiek tu bedu
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2007 03 24, 13:28)
o kad visoms pavyktu is pacio pirmo karto...bet nenuleisk ranku, atsigauk, pasinagrinekit su gydytojais galimybes ir pirmyn  4u.gif  o kokios bedos pas jus?
Leta7...tu tikiuosi dar karta pasiryzhusi sekme uz ragu pagauti?  mirksiukas.gif


Na žinok šį kartą labai skausmingai gavosi doh.gif
Visiškas emocinis ir finansinis bankrotas verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Kol kas nematau prasmės... sėkme nebetikiu... tai kam pinigus leisti? Dveji metai jokio gyvenimo doh.gif Nuo vieno IVF iki kito... nei atostogų, nei sporto, nei remonto. Sėdim apgriuvusiame bute ir laukiam kada pasiseks. Pinigų negali leisti, nes gali prireikti eiliniam IVF. O dar su kiekvienu IVF rezultatai blogyn.
Atvirai pasakius pasimetusi g.gif Gal kliniką keisti, gal geriau įsivaikinti, gal be vaikų gyventi !?
Labai reikia su kuo nors pašnekėti unsure.gif Tikriausiai teks Svajuke pakalbinti, kaip ji pasiryžo 4u.gif
Savo gydytojos juokais paklausiau - kai darysiu 7 kartą gal nemokamai gausiu. Ji užtikrino, kad niekas tiek nedarė. Aš jau daugiau kaip puse kelio nuėjau link šio skaičiaus doh.gif Jei toliau taip, tai tapsiu rekordininkė doh.gif
Aš sau pradėjau atrodyti kaip koks automatas. Nenormaliai skamba pastoti iš 10 karto schmoll.gif . Jau kvepia visiška psichoze.
Atsakyti

ale vat aš irgi pagalvoju kartais...lyg ir savo sveikatos pasidaro gaila, net pagalvoju ar neteks gauti i spranda nuo savo svajonės kai užaugs g.gif O juk manęs laukia tik antras ivf, o čia moteriškės apie 5 galvoja blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asentra: 24 kovo 2007 - 17:46
Labas vakaras...oi ant kokios liudnos bangos pataikiau...Leta...stiprybes tau wub.gif Suvilte, tikrai nenuleisk ranku ir bandyk dar smile.gif




O pas mane ne 100...o visi 702,4 bigsmile.gif
Atsakyti
Magi, bigsmile.gif wub.gif 4u.gif thumbup.gif Labai labai labai sveikinu wub.gif
Atsakyti
na, Magi, tai jau bus du pas tave garantuotai. būsi daugiavaikė mamka. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif sveikinu labai labai. drinks_cheers.gif

Leta, laikykis. 4u.gif suprantu, kaip tau dabar sunku. aš pati po nesėkmingo ketvirto karto buvau pasiryžusi bandyti dar kartą, o jei nepasiseks - bandyti užsienyje. ir startavau tik tada, kai pajutau, kad tikrai esu tam psairuošusi ir pradėjau jausti, kad tikrai pasiseks. skamba gal ir juokingai... bet sėkmės nuojauta pasitvirtino. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svajukė: 24 kovo 2007 - 18:16
QUOTE(Magi @ 2007 03 24, 19:04)
Labas vakaras...oi ant kokios liudnos bangos pataikiau...Leta...stiprybes tau  wub.gif Suvilte, tikrai nenuleisk ranku ir bandyk dar  smile.gif
O pas mane ne 100...o visi 702,4  bigsmile.gif

Valiooooooo clap.gif clap.gif Iš karto linksmiau patapo wub.gif Sėkmės Magi 4u.gif
Atsakyti
...o jo joi...du sakot ? blink.gif smile.gif
Aciu, mergaites, uz sveikinimus 4u.gif
Atsakyti