Įkraunama...
Įkraunama...

Nėrimas - 2

QUOTE(RedMa @ 2007 06 14, 17:43)
Na, pagaliau ir as turiu truputuka kuom pasigirti  ax.gif Aisku, nieko cia ispudingo, nes neriau priesokiais gal kokius 1,5 metu  hihihi.gif Na, skersmuo gavosi nei daug, nei mazai: 70 cm  blush2.gif



wub.gif wub.gif labai graži ir jokios broko nematau thumbup.gif thumbup.gif , man tai jau tikrai neužtektų kantrybės....
Atsakyti
Aciu uz pagyrimus wub.gif


QUOTE(saldainia @ 2007 06 15, 05:53)
gražu, o kurioje vietoje brokas? nieko nematau.


g.gif Pasikuklinau del broko aisku, bet klaidu yra. Blogai akytes apskaiciuotos blush2.gif O originalas cia - bent palyginti bus su kuo mirksiukas.gif

O del kantrybes... Kazkaip nebematau reikalo mazus darbelius narplioti. Na, nebent komplektukus kokius nors. Kazkaip kai noras yra, tai kantrybe pati ateina: vis rupi kuo reiciau uzbaigti ir paziureti i rezultata wub.gif O mezgant mazytes seveteles reiketu jau kazka paderinti sekancioms, nes man graziau, kai viskas suderinta mirksiukas.gif
Papildyta:

Tiesa, mergaites, jus kaip krakmolinat? Skaiciau, kad patogu spec purskiklis kazkoks, dar turiu verdamo krakmolo receptuka biggrin.gif O mane mama paprasciausio budo ismoke: sumaisyti krakmola su vandenuku, ismirkyti servetele ir lyginti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(RedMa @ 2007 06 14, 15:43)
Na, pagaliau ir as turiu truputuka kuom pasigirti  ax.gif Aisku, nieko cia ispudingo, nes neriau priesokiais gal kokius 1,5 metu  hihihi.gif Na, skersmuo gavosi nei daug, nei mazai: 70 cm  blush2.gif
user posted image
P.S. Nekreipkit demesio i broka - buvo gaila ardyti...  doh.gif


kaip grazu thumbup.gif nu ir darbstuolyte mirksiukas.gif o as to broko ir nematau
Atsakyti
Aš tai visuomet kai reikia kramolint tai su purkškikliu, nors kai stipriai reikia tai sunkoka su juo blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(NKriste @ 2007 06 15, 16:14)
Aš tai visuomet kai reikia kramolint tai su purkškikliu, nors kai stipriai reikia tai sunkoka su juo  blush2.gif  blush2.gif

Su kokiu purškikliu?
Atsakyti
QUOTE(liusinda @ 2007 06 15, 13:07)
kaip grazu  thumbup.gif  nu ir darbstuolyte  mirksiukas.gif  o as to broko ir nematau


Aciu wub.gif Man irgi visai nieko atrodo blush2.gif MB labai nori, kad as jo mamai padovanociau doh.gif Nes cia as neturiu kur jos deti - ka tam mazam kambariuke papuosi verysad.gif
Buvau uzsidegus kokia nors palaidine nerti, tai vis neprisiruosiu siulu nusipirkt. Namo vaziuosiu ne uz ilgo, tai planuoju susirinkt siulgaliukus likusius (dar mokyklos laikais prisipirkau siuliuku Nr.10 nerimui) lotuliukas.gif

Rodykit savo grozybes! user posted image 4u.gif
Atsakyti
O aš kažkaip niekada nekrakmolindavau schmoll.gif
Nu nepatinka man kai paėmi servetėlę, o jinai kaip popieriaus lapas lotuliukas.gif
Aš šlapią lygindavau ir vsio. Bet nustojau nert servetėles, nes nėr kur jas dėt. Voliojasi kelios namie, o daugiau ir neneriu. Nors labai patinka.
Be to niekada nenerdavau iš tų storų siūlų schmoll.gif Aš maniakė nerdavau iš tų plonų siuvimo siūlų su pačiu ploniausiu vąšeliu blush2.gif doh.gif

Čia va mano seni darbeliai: čia ir čia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irunia: 16 birželio 2007 - 09:35
Va toki:

user posted image
Atsakyti
Grazu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Nėra čia kuo girtis, ale vistiek parodau savo klecko pleduką ax.gif

Pledukas
Atsakyti
QUOTE(Irunia @ 2007 06 19, 09:41)
Nėra čia kuo girtis, ale vistiek parodau savo klecko pleduką ax.gif

Pledukas


Man labai gražu wub.gif
Atsakyti
Irunia** labai grazus pledukas thumbup.gif


o cia darbelis ax.gif
user posted image
Atsakyti