Įkraunama...
Įkraunama...

Nėrimas - 2

QUOTE(Irunia @ 2007 06 13, 09:36)
Čia dar pasikniskit:

Nėrimas
Dar nėrimas
ir dar
nu ir dar čia
RedMa, smagu, kad kažką padėjau  ax.gif


prasom balioneli uz tas nuorodas 4u.gif jos superines thumbup.gif
Atsakyti
Nu jūs panos pavarot. Šitas nuorodas paėmiau iš SM, tik reik noro rast tongue.gif
Ten paėmiau - čia įdėjau blush2.gif
Pažiūrėkit tas temas, kur panos www deda žurnalų visokių. Man net bloga darosi nuo jų kiekio. Visų net peržiūrėt neįmanoma doh.gif

Aš jau greit baigsiu kleckui pleduką. Tai jau kai bus pabaigtuvės - atbėgsiu girtis ax.gif
Atsakyti
Ačiū labai už pagyrimus turėsiu postumį kažką daugiau daryt bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NKriste: 13 birželio 2007 - 14:17
QUOTE(Irunia @ 2007 06 13, 11:15)
Nu jūs panos pavarot. Šitas nuorodas paėmiau iš SM, tik reik noro rast tongue.gif
Ten paėmiau - čia įdėjau blush2.gif
Pažiūrėkit tas temas, kur panos www deda žurnalų visokių. Man net bloga darosi nuo jų kiekio. Visų net peržiūrėt neįmanoma doh.gif

Aš jau greit baigsiu kleckui pleduką. Tai jau kai bus pabaigtuvės - atbėgsiu girtis ax.gif


Laukiam laukiam 4u.gif
O pas mane servetele guli, laukia krakmolinimo ax.gif
O sitas nuorodas as jau ziurejau anksciau, bet kazkaip siandien is to dziaugsmo, kad PAGALIAU radau tai, ko ieskojau - jos man nusvito kitom spalvom lotuliukas.gif Man labai patiko nuoroda is italisko (berods blink.gif )tinklapio http://anacuadriello.multiply.com/ - ot cia tai grozybiu yra ir modeliukai maciau jau po daug kur keliauja thumbup.gif
Atsakyti
Man iškilo klausimas. kaip nerti blogąją nėrinio pusę? (man gaunasi tokios išvirkščios akys, na kitokios, kai nėrinį apsuki vėl iš geros pusės).Kai apvaliai neriu tai viskas aišku, o kai nėrinys iš dalių? Nežinau ar suprantamai paklausiau...
nesenai pradėjau nerti rimtesnius nėrinius ir vis apvaliai, ale radau modeliuką iš dalių. Gal kas galėtų atsakyt>
Atsakyti
QUOTE(xIngax @ 2007 06 13, 19:56)
Man iškilo klausimas. kaip nerti blogąją nėrinio pusę? (man gaunasi tokios išvirkščios akys, na kitokios, kai nėrinį apsuki vėl iš geros pusės).Kai apvaliai neriu tai viskas aišku, o kai nėrinys iš dalių? Nežinau ar suprantamai paklausiau...
nesenai pradėjau nerti rimtesnius nėrinius ir vis apvaliai, ale radau modeliuką iš dalių. Gal kas galėtų atsakyt>


As megstu nerti takelius, tai tikriausiai suprantu, ka tu turi omenyje. Gaunasi i kita sona siek tiek pasisuke stulpeliai ax.gif Bandziau kitaip isnerti, bet nelabai kas pasikeite doh.gif As kai krakmolinu ar lyginu - patampau stipriau ir kazkiek issilygina g.gif

Siaip ir man butu idomu ar yra koks nors specialus budas nenerti "isvirksciu" akiu apsukus 4u.gif Gal profesionales atsileips ax.gif
Atsakyti
QUOTE(RedMa @ 2007 06 13, 16:50)
Laukiam laukiam  4u.gif
O pas mane servetele guli, laukia krakmolinimo  ax.gif
O sitas nuorodas as jau ziurejau anksciau, bet kazkaip siandien is to dziaugsmo, kad PAGALIAU radau tai, ko ieskojau - jos man nusvito kitom spalvom  lotuliukas.gif Man labai patiko nuoroda is italisko (berods  blink.gif )tinklapio http://anacuadriello.multiply.com/ - ot cia tai grozybiu yra ir modeliukai maciau jau po daug kur keliauja  thumbup.gif


nuoroda kur idejai thumbup.gif ziuriu ziuru ir visko noriu visko reikia doh.gif ,tik laiko mazoka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(xIngax @ 2007 06 13, 21:56)
Man iškilo klausimas. kaip nerti blogąją nėrinio pusę? (man gaunasi tokios išvirkščios akys, na kitokios, kai nėrinį apsuki vėl iš geros pusės).Kai apvaliai neriu tai viskas aišku, o kai nėrinys iš dalių? Nežinau ar suprantamai paklausiau...
nesenai pradėjau nerti rimtesnius nėrinius ir vis apvaliai, ale radau modeliuką iš dalių. Gal kas galėtų atsakyt>

A kaip kitaip tu nersi? Čia tau ne mezgimas, kad geros blogos akys.
Kai ratu pvz. kokį sijoną, tai tada taip. O kitaip tai nemanau kad stebuklą kokį atrasi. Vistiek turi eiti pirmyn ir atgal apsukus nėrinį... g.gif
Nebent siūlą kirpsi eilės gale ir sekančią eilę pradėsi vėl nauju siūlu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irunia: 14 birželio 2007 - 11:08
QUOTE(Irunia @ 2007 06 14, 11:01)
A kaip kitaip tu nersi? Čia tau ne mezgimas, kad geros blogos akys.
Kai ratu pvz. kokį sijoną, tai tada taip. O kitaip tai nemanau kad stebuklą kokį atrasi. Vistiek turi eiti pirmyn ir atgal apsukus nėrinį... g.gif
Nebent siūlą kirpsi eilės gale ir sekančią eilę pradėsi vėl nauju siūlu lotuliukas.gif

jasninka ax.gif tai tada taip ir toliau nersiu doh.gif
o dėl siūlo nuraukimo reiktų pagalvot lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(liusinda @ 2007 06 13, 23:12)
nuoroda kur idejai  thumbup.gif  ziuriu ziuru ir visko noriu visko reikia  doh.gif ,tik laiko mazoka  ax.gif



thumbup.gif Pasakiška thumbup.gif
Atsakyti
Na, pagaliau ir as turiu truputuka kuom pasigirti ax.gif Aisku, nieko cia ispudingo, nes neriau priesokiais gal kokius 1,5 metu hihihi.gif Na, skersmuo gavosi nei daug, nei mazai: 70 cm blush2.gif
user posted image
P.S. Nekreipkit demesio i broka - buvo gaila ardyti... doh.gif
Atsakyti
gražu, o kurioje vietoje brokas? nieko nematau.
Atsakyti