Įkraunama...
Įkraunama...

Nėrimas - 2

jusda dekui labai aciuks.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *coliukeee*: 16 kovo 2008 - 10:37
QUOTE(*coliukeee* @ 2008 03 16, 08:33)
gal kuri turit kaip nerti drugeli? mano mergina pasiprase ant megztuko, ot turiu uzduoti  doh.gif  4u.gif

Cia daug visokiu drugiu ir drugeliu, gal ka isisrinksi, jei dar neissirinkai

http://picasaweb.goo...a/AlbumBezTytuU
Atsakyti
mamkaa tikrai labai daug gražių drugelių thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(polo @ 2008 03 12, 14:55)
ačiū, pasinaudosiu  smile.gif . dar aš tris savaitėles turiu, tai ....... biggrin.gif Vaizeles darbą pirmiau girsim  smile.gif


na štai, dar karštas, prieš kelias minutes pabaigtas, garuojantis:

user posted image

kai kėliau foto, jau vieną klaidelę pamačiau blush2.gif
Atsakyti
Labai gražiai gavosi, gražiau ir už pavyzdį thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Šį tą ir aš bandau narplioti. cool.gif
Buvau nusižiūrėjusi šitą šedevrą, labai patiko ...
user posted image

...o išėjo štai kas biggrin.gif (tik palaidinė ne melsvos, oj uodos spalvos turėtų būti)

user posted image
user posted image

Čia mano antras darbelis per savo gyvavimo laikotarpį blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ramux @ 2008 04 08, 20:39)
Sveikutės  4u.gif
Šį tą ir aš bandau narplioti. cool.gif
Buvau nusižiūrėjusi šitą šedevrą, labai patiko ...
...o išėjo štai kas  biggrin.gif
user posted image

Sveika 4u.gif
Labai gražus darbelis. Kaip suprantu, nemažai ir savo sugalvota - nenėrei tiksliai tiksliai pagal nuotraukytę 4u.gif Labai gražiai atrodo 4u.gif Juolab, kad jeigu tai antras darbelis doh.gif
Atsakyti
[quote=ramux,2008 04 08, 20:39]

Grazus ir kruopstus darbelis 4u.gif Sauni pradzia thumbup.gif ,net nepasakyciau jog cia antras darbelis bigsmile.gif
Atsakyti
ramux, labai saunus tavo darbelis thumbup.gif tikrai super. Noreciau ir as panarpliot. Gal gali schemute pasidalint ? smile.gif
Atsakyti
dailus darbelis :4u . iš kokių siūliūkų?
Atsakyti
ramux labai super nėrinukas thumbup.gif Tik antras? doh.gif Tai kas toliau bus? Iš klumpių virsim biggrin.gif
Atsakyti
[quote=giedress,2008 04 08, 19:46]
Sveika
Labai gražus darbelis. Kaip suprantu, nemažai ir savo sugalvota - nenėrei tiksliai tiksliai pagal nuotraukytę Labai gražiai atrodo Juolab, kad jeigu tai antras darbelis :
[/quote]

Ačiū. wub.gif Su ta bliuskute buvo problemų. Ten,kur reikia sunert vien kvadračiukus, tai neišėjo,tad tenkinaus paprastuoju rašteliu. cool.gif O kraštus tai teko dėl to taip padaryt,nes ,kai nėriau pagal schemą - mažas išėjo. doh.gif Gaila buvo ardyt. biggrin.gif [quote=janike1,2008 04 08, 20:38]
[quote=ramux,2008 04 08, 20:39]

Grazus ir kruopstus darbelis : Sauni pradzia ,net nepasakyciau jog cia antras darbelis bigsmile.gif
[/quote]
Ačiukas wub.gif
[quote=Krirma,2008 04 08, 20:44]
ramux, labai saunus tavo darbelis thumbup.gif tikrai super. Noreciau ir as panarpliot. Gal gali schemute pasidalint ? smile.gif
[/quote]

Ačiukas. wub.gif Schemutės nebeturiu, bet reikia SM Nėrinių temas perverst , turėtų būti. 4u.gif [quote=Karusia,2008 04 08, 21:03]
dailus darbelis :4u . iš kokių siūliūkų?
[/quote]
Ačiū. wub.gif Bijau apgaut( nelabai gaudaus siūluose cool.gif ) Aš pirkau kaip ir iriso siūlus tik tuos plonuosius. 4u.gif [quote=Žiogienė,2008 04 08, 22:03]
ramux labai super nėrinukas thumbup.gif Tik antras? doh.gif Tai kas toliau bus? Iš klumpių virsim biggrin.gif
[/quote]
Ačiukas. wub.gif Pirmas mano darbelis buvo dukrytei krikšto suknelė su visais piredais. smile.gif
Dabar esu vėl metusi sau iššūkį. Neriu suknelę, bet nurodytos schemos jau nebesilaikau. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramux: 09 balandžio 2008 - 05:59