Įkraunama...
Įkraunama...

Nėrimas - 2

QUOTE(Vaizele @ 2008 03 10, 21:17)
Gal kas turit šitos grožybės seilinuko schemą? Ar bent jau kažką panašaus, kad tiktų kraštams apnerti?

user posted image

Eisiu į svečius, norėčiau nunerti ir nunešti dovanų. O kolkas pagrindą bandau nerti iš fotkės.


Jau matau, kad neberodo, tai dedu foto dar kartą
user posted image

O kai cituoju, tai jau rodo, kažkokia nesąmonė unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaizele: 11 kovo 2008 - 11:11
Labas,pasirodysiu ir siame puslapelyje, vienas is paskutiniuju mano darbeliu,tunika blush2.gif Yarn art summer 300g, 1,5 vaselis .Gal labai neispeiksit ax.gif

user posted image

user posted image

Tikroji spalva ta ryskesne ax.gif
Atsakyti
QUOTE(janike1 @ 2008 03 11, 18:22)
Labas,pasirodysiu ir siame puslapelyje, vienas is paskutiniuju mano darbeliu,tunika blush2.gif  Yarn art summer 300g, 1,5 vaselis .Gal labai neispeiksit ax.gif

user posted image

user posted image

Tikroji spalva ta ryskesne ax.gif

Laaabai grazus ir kruopstus darbelis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rife @ 2008 03 07, 20:56)
Ačiū, man ir pačiai patinka, įdėjau į tą baltą labai daug darbo.
Aš viską perku iš www.auksaranke.net parduotuvės

Papildyta:

Patarčiau nerti sijoną tokiu būdu kaip tas rudas.
Tinka bet kokiai figūrai ir nepadarysit jokių klaidų. Reikia nunerti atskiras gėles bet kokias ir prie iš popieriaus pasidarytos iškarpos prisegti ir tarpus prinerti tinklu nesvarbu kokia kryptimi.
Galima sukeisti kiek reikia.
user posted image

Na fantastiska wub.gif grazumelis wub.gif
Atsakyti
Vaizele
kaip laiku pataikei su tokiu pavyzdžiu, man ir reikia tokiam tikslui smile.gif , aš ir prisisungiu su prašymu......... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(polo @ 2008 03 11, 21:10)
Vaizele
kaip laiku pataikei su tokiu pavyzdžiu, man ir reikia tokiam tikslui  smile.gif , aš ir prisisungiu su prašymu.........  mirksiukas.gif


Aš tai bandau narplioti iš nuotraukos. 1:1 tikrai nebus, bet bent jau kažkas į tą pusę rolleyes.gif

Bandyk ir tu, po to pasirodysim, kas gavosi mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(janike1 @ 2008 03 11, 17:22)
Labas,pasirodysiu ir siame puslapelyje, vienas is paskutiniuju mano darbeliu,tunika blush2.gif  Yarn art summer 300g, 1,5 vaselis .Gal labai neispeiksit ax.gif

user posted image

Tikroji spalva ta ryskesne ax.gif


Labai gražus darbelis thumbup.gif superinė spalvytė

Tik man asmeniškai gražiau, kai toks rūbas yra arba su pamušalu, arba dėvimas ant maikutės. Figūra nuotraukoje tai, aišku, puiki. Bet pastebėjau, kad taip dėvėti labai mėgsta rusės ir man toks dėvėjimo stilius atrodo slaviškas ir ne mano skonio. Čia tik mano nuomonė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaizele @ 2008 03 12, 10:34)
Aš tai bandau narplioti iš nuotraukos. 1:1 tikrai nebus, bet bent jau kažkas į tą pusę  rolleyes.gif

Bandyk ir tu, po to pasirodysim, kas gavosi  mirksiukas.gif
Papildyta:



Apnėrimo raštelį (arba bent jau labai panašų) esu mačiusi prie servetėlių, jei nepamiršiu, namie paieškosiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaizele @ 2008 03 12, 10:34)
Aš tai bandau narplioti iš nuotraukos. 1:1 tikrai nebus, bet bent jau kažkas į tą pusę  rolleyes.gif

Bandyk ir tu, po to pasirodysim, kas gavosi  mirksiukas.gif
Papildyta:
Labai gražus darbelis  thumbup.gif superinė spalvytė



Radau kažką panašaus smile.gif Čia matosi pats tokio rašto nėrimo principas ax.gif

http://public.fotki....ute/serveteles/
Atsakyti
QUOTE(Giega @ 2008 03 12, 14:19)
Radau kažką panašaus smile.gif Čia matosi pats tokio rašto nėrimo principas  ax.gif

http://public.fotki....ute/serveteles/


Ačiū už nuorodą. Šiaip iš nekantrumo ėmiausi vašelio ir kadangi pagrindinę dalį pavyko nunerti vienu prisėdimu, ėmiausi kurti iš vaizdo kažką pati. Bet kaip matau iš nuorodos, varau visiškai kitaip g.gif

Na, žiūrėsim, kas ten gausis bigsmile.gif

Bet gal schemutė Polo pravers, nes aš nesiryšiu ardyti schmoll.gif

smile.gif
Atsakyti
ačiū, pasinaudosiu smile.gif . dar aš tris savaitėles turiu, tai ....... biggrin.gif Vaizeles darbą pirmiau girsim smile.gif
Atsakyti
Vaizele ,aciu uz nuomone 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rife @ 2008 03 07, 19:41)
user posted image
Nėriau iš vieno Maxi siūlo tankesniu raštu, visai neploni


Rife, ar galima šito schemutę... visaip bandau įžiūrėti, kaip tos gėlytės nertos... bet norisi tikslumo. Nes žinau, kad teks ne kartą išardyti, kol pataikysiu. O visa kita aišku smile.gif

AČIŪ iš anksto aciuks.gif
Atsakyti