Įkraunama...
Įkraunama...

Nėrimas - 2

QUOTE(La Perla @ 2008 02 20, 23:55)
sveika, neturiu schemos todel kad ..kuriau kuriau ir gavosi  smile.gif  jei neskubu, ryt parasysiu, reikia maziuka eit migdyt  4u.gif

tikrai neskubu smile.gif
Atsakyti
Ka manot apie sia suknute?
user posted image
user posted image
Atsakyti
Štai mano nunertos per metus grožybės ax.gif Prieš metus išmokusi nerti nuspręndžiau šiemet geriau padirbėti ir kitąsyk į Kaziuką lėkti:)
Raštus tai internete suieškojau, tik bėda, kad kartais tas raštas arba nepasididina kiek reik, arba visai jo nėra...O tiek grožybių būna!
user posted image
user posted image
Papildyta:
O dėl tos suknutės, tai man gražios tos ramunės smile.gif Tik norėtųsi ilgesnės viršutinės dalies. Šiaip, gražu, įdomu, miela smile.gif
Atsakyti
QUOTE(everesta @ 2008 02 22, 22:02)
Ka manot apie sia suknute?


Labai graži bigsmile.gif . Čia tavo pačios nerta?
Atsakyti
QUOTE(Renatėlė @ 2008 02 23, 13:38)
Labai graži  bigsmile.gif . Čia tavo pačios nerta?

si ne mano, bet sau pradejau tokia nerti.
Atsakyti
everesta prie progos imesk schemute "šiokią tokią" (kitoj temoj mačiau kad rasei smile.gif ), nes aš ir galvojau apie tokią suknelę kokiai nors progai.
o man kad ta viršutinė dailis trumpesne, kaip tik gražu g.gif (čia tik mano nuomonė)
Atsakyti
QUOTE(zujkiz_pujkiz @ 2008 02 20, 01:01)
sveikos  4u.gif
nu rodau ir as savo "amziaus projekta" biggrin.gif prasom labai nepeikti, bo jis PIRMAS aplamai mano gyvenime vaseliu (nu as neskaitau mokyklos narpliojimu) ir kokis ketvirtas, jei skaiciuot "minidarbelius" su virbalais..
user posted image



Labai dailus 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Everesta,
suknia nuostabi thumbup.gif thumbup.gif
greičiau nerk ir rodykis mirksiukas.gif
Atsakyti
jau pradejau nerti tik kada pabaigsiu nezinau, nes mano kleckas visai neleidzia man nei nerti nei megzti, vis i siulus isisuka. Vakare kai uzmigs vaikas sudesiu schemutes mirksiukas.gif
Atsakyti
stai zadetos baltos sukneles geliu schemos, o jau kaip prisineri ju cia jau kiekvienos fantazija kaip jas isdelioti ir suungti
user posted image
user posted image
kiek ziurejau pagal foto tai antra gele labiausiai panasi. Turiu keleta nusinerus tai graziai atrodo.
Atsakyti
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lauvire @ 2008 02 23, 10:49)
Štai mano nunertos per metus grožybės  ax.gif  Prieš metus išmokusi nerti nuspręndžiau šiemet geriau padirbėti ir kitąsyk į Kaziuką lėkti:)
Raštus tai internete suieškojau, tik bėda, kad kartais tas raštas arba nepasididina kiek reik, arba visai jo nėra...O tiek grožybių būna!
user posted image
user posted image
Papildyta:
O dėl tos suknutės, tai man gražios tos ramunės  smile.gif  Tik norėtųsi ilgesnės viršutinės dalies. Šiaip, gražu, įdomu, miela  smile.gif



labai grazios serveteles thumbup.gif labai noreciau gauti schemutes smile.gif
Atsakyti