Įkraunama...
Įkraunama...

Nėrimas - 2

ačiū janike1
Atsakyti
sveikos 4u.gif
nu rodau ir as savo "amziaus projekta" biggrin.gif prasom labai nepeikti, bo jis PIRMAS aplamai mano gyvenime vaseliu (nu as neskaitau mokyklos narpliojimu) ir kokis ketvirtas, jei skaiciuot "minidarbelius" su virbalais..
user posted image
Atsakyti
QUOTE(zujkiz_pujkiz @ 2008 02 20, 00:01)
sveikos  4u.gif
nu rodau ir as savo "amziaus projekta" biggrin.gif prasom labai nepeikti, bo jis PIRMAS aplamai mano gyvenime vaseliu (nu as neskaitau mokyklos narpliojimu) ir kokis ketvirtas, jei skaiciuot "minidarbelius" su virbalais..
user posted image

nepasakyciau kad pirmas, saunuole, taip ir toliau thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zujkiz_pujkiz @ 2008 02 20, 01:01)
sveikos  4u.gif
nu rodau ir as savo "amziaus projekta" biggrin.gif prasom labai nepeikti, bo jis PIRMAS aplamai mano gyvenime vaseliu (nu as neskaitau mokyklos narpliojimu) ir kokis ketvirtas, jei skaiciuot "minidarbelius" su virbalais..

Sakyčiau, tobulas kūrinys thumbup.gif Jei PIRMAS toks, tai kokie bus kiti? mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
La Perla, gal turi savo geliu schema, labai jau jos garzios ax.gif
Atsakyti
[quote=zujkiz_pujkiz,2008 02 20, 01:01]
sveikos 4u.gif
nu rodau ir as savo "amziaus projekta" biggrin.gif prasom labai nepeikti, bo jis PIRMAS aplamai mano gyvenime vaseliu (nu as neskaitau mokyklos narpliojimu) ir kokis ketvirtas, jei skaiciuot "minidarbelius" su virbalais..

labai saunus darbelis thumbup.gif pradzia labai gera thumbup.gif linkiu uzsikresti siuo virusu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norali: 20 vasario 2008 - 08:53
[quote=zujkiz_pujkiz,2008 02 20, 01:01]
sveikos 4u.gif
nu rodau ir as savo "amziaus projekta" biggrin.gif prasom labai nepeikti, bo jis PIRMAS aplamai mano gyvenime vaseliu (nu as neskaitau mokyklos narpliojimu) ir kokis ketvirtas, jei skaiciuot "minidarbelius" su virbalais..

Tikrai gražu ir dailu,ir iliemenuota ir viskas padaryta, net sunku patikėti, jog tikrai tai pirmas, o tikrai tai koks grožis bus penktas, šeštas? thumbup.gif
Atsakyti
teisingai,yra sakoma,kad pradėt reikia nuo sudėtingesnių darbelių,ir su tavo darbeliu,tai pasitvirtino,dabar jau tik suknelės lieka laukt,na negrįši juk atgal,tik pirmyn ir sėkmės tau kūrybinės,ŠAUNUOLE 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zujkiz_pujkiz @ 2008 02 20, 00:01)
sveikos  4u.gif
nu rodau ir as savo "amziaus projekta" biggrin.gif prasom labai nepeikti, bo jis PIRMAS aplamai mano gyvenime vaseliu (nu as neskaitau mokyklos narpliojimu) ir kokis ketvirtas, jei skaiciuot "minidarbelius" su virbalais..


Uj koks fainutis wub.gif
Atsakyti
nu labai labai aciu uz pagyras 4u.gif zinokit ziuriu as dabar i ji ir pati negaliu patiket, kad cia mano smile.gif bet is kitos puses - siulai storoki, neriasi greitai ir lygiai (manau del storu siulu), klaidos nelabai matos smile.gif o del to kad sudetingas, tai zinokit man atrodo, kad kokios tai serveteles tai zymiai sudetingiau, bo ten vis didinti didinti didinti reik tas akis...cia man kazkaip paprasciau rodos..nu jei ne rankoves smile.gif
iliemenavimas kazkaip nepasirode labai sudetingas, nu bet su rankovem kiek privargau blink.gif kokius 6 kartus ta viena rankove kankinau smile.gif

o virusu siuo tai jau uzsikreciau smile.gif antras darbelis eina i pabaiga ir dar dviem siulu jau turiu hihihi.gif as kai tokia tatai nereja iki siol buvau, tai MB biski "nepagauna kampo" kas cia man uzejo biggrin.gif

zodziu, aciu uz palaikyma 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zujkiz_pujkiz: 20 vasario 2008 - 20:50
QUOTE(everesta @ 2008 02 20, 08:45)
La Perla, gal turi savo geliu schema, labai jau jos garzios  ax.gif

sveika, neturiu schemos todel kad ..kuriau kuriau ir gavosi smile.gif jei neskubu, ryt parasysiu, reikia maziuka eit migdyt 4u.gif
Atsakyti
nertinukes
Atsakyti