Įkraunama...
Įkraunama...

Nėrimas - 2

Ar imanoma kaip nors susiaurint nerini neisardant. Nusineriau rankove, bet nzn kaip as matavau pradzioj, jog pabaigus, pasirode, kad mazdaug 5 cm. perplati doh.gif Negi teks ardyt blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2008 01 29, 11:53)
Atrodo kad supratau, bus matyt kai teks isbandyt  lotuliukas.gif
Jau pradejau galvot kad nert tik virsu is gelyciu, o apacia kitokia  g.gif


bandyk 4u.gif jei ka vel rasyk tai turedama laiko bandysiu atsimint ir surasyt eile po eiles kaip neriau smile.gif o gali apacia ir kitokia daryt o pacioj apacioj vel tu paciu gelyciu prisiut ax.gif
QUOTE(Inetux @ 2008 01 29, 11:57)
Ar imanoma kaip nors susiaurint nerini neisardant. Nusineriau rankove, bet nzn kaip as matavau pradzioj, jog pabaigus, pasirode, kad mazdaug 5 cm. perplati doh.gif Negi teks ardyt blink.gif

siaip tai jau reiktu ardyt, bet galima atrasti ir koki sprendima kuris "visai netycia "padarys nerini originalesni ir siauresni lotuliukas.gif : ivert kokias pyneles ar dar kazka.. ijunk fantazijos mygtuka mirksiukas.gif as pati ziauriai nekenciu ardyt doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo La Perla: 29 sausio 2008 - 12:53
QUOTE(La Perla @ 2008 01 29, 13:53)
siaip tai jau reiktu ardyt, bet galima atrasti ir koki sprendima kuris "visai netycia "padarys nerini originalesni ir siauresni lotuliukas.gif : ivert kokias pyneles ar dar kazka.. ijunk fantazijos mygtuka  mirksiukas.gif  as pati ziauriai nekenciu ardyt  doh.gif

Sugalvojau. Kadangi be ardymo neiseina, kad ne machera butu isardyciau maza beda, o ten pagal plana juosteles ar kt nlb tinka, tai nunersiu dar tokia pat dali ir gausis dukrytei suknyte, o pati pradesiu rankoves is naujo biggrin.gif Bus du zuikiai vienu suviu nusauti biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Inetux @ 2008 01 29, 13:21)
Sugalvojau. Kadangi be ardymo neiseina, kad ne machera butu isardyciau maza beda, o  ten pagal plana juosteles ar kt nlb tinka, tai nunersiu dar tokia pat dali ir gausis dukrytei suknyte, o pati pradesiu rankoves is naujo biggrin.gif Bus du zuikiai vienu suviu nusauti biggrin.gif  ax.gif

niu va iseitis yra lotuliukas.gif
Atsakyti
Labutis darbštuolės 4u.gif
Gal kuri turit schemą kraštelio apnėrimui ax.gif Noriu dukrytės macherinį megstuką papuošt blush2.gif
user posted image
Atsakyti
labai grazu ir labai patiko tasyte. bigsmile.gif
Atsakyti
Pamenat, as klausiau kaip nerti toki grazu stora nertini? Ir skundziausi, kad nera Lietuvoje pirkti siulu, is kuriu pagal aprasyma jis turi buti nunertas?

Tai va, man jis antiek patiko, kad kai pamaciau tuos siulus uz puse kainos, surizikavau uzsisakyti. Aisku, su siuntimu vistiek isejo gan grazi sumele.

Ir kai atejo pasto pranesimas, kad atejo siuntinukas, kaip ant sparnu nulekiau i pasta atsiimti. Ir ka jus sau galvojat - pirmiausia man jo neatidave. O kazkokia pikta muitininke, pries mane apsaukusi 2 zmones, liepe atsinesti dokumentus unsure.gif

Ir dar pasake - kai atsinesi, ziuresim, ar reiks apmuitinti. Nu tai neduok dieve dar man priskaiciuos kazka uz tuos siulus susimoketi blink.gif
Atsakyti
Įvairūs nėriniai ir kitokie rankdarbiai:
http://picasaweb.goo...m/anacuadriello
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tetulė: 30 sausio 2008 - 15:54
Sveikos merginos 4u.gif

Gal kuri nors galėtų man pagelbėti? Man reikia šito raštelio schemutės... Būčiau labai dėkinga 4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Vaidusiukė @ 2008 01 30, 14:11)
Labutis darbštuolės  4u.gif
Gal kuri turit schemą kraštelio apnėrimui  ax.gif  Noriu dukrytės macherinį megstuką papuošt  blush2.gif


Panašią turiu, gal tiks mirksiukas.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Gitta @ 2008 01 31, 09:12)
Panašią turiu, gal tiks  mirksiukas.gif



4u.gif ačiū tiks thumbup.gif
Atsakyti
labas dienas auksarankes 4u.gif

vasara kaip ir arteja ir uzmaciau va toki komplektuka sortukus ir maikute ax.gif

user posted image

gal gali kuri pagelbeti ir apsveisti mane kaip ka nuo ko pradeti ax.gif gal schemute butu galima kur nors atrasti ax.gif
Atsakyti