Įkraunama...
Įkraunama...

Nėrimas - 2

QUOTE(erniuke @ 2007 05 02, 14:22)
Sveikos 4u.gif Tikiuosi nesumaišiau temos blush2.gif  Žiūriu, kad čia daug servetelių schemų turite ax.gif  Bet aš radau vieną puslapiuką, kur taip pat nėrimas  bigsmile.gif  tik ne servetėlių blush2.gif Bet vistiek įdedu nuorodą čia blush2.gif Gal kam patiks  unsure.gif
http://photo.163.com...mi/16872159/#p1


erniuke, kazkodel pagal tavo nuoroda man viska raso klaustukais ir negaliu pasiziureti. schmoll.gif Siaip tai man reikalingi nertu azuriniu kojiniu rasto. ax.gif
Papildyta:
Oi, atrodo nugrybavau pagal sena irasa. ax.gif 4u.gif blush2.gif Atsiprasau, dar neismokau bendrauti. Taigi, gal kas turite azuriniu kojiniu suaugusiai moteriai rasta (schema).
Atsakyti
QUOTE(*Lelija* @ 2008 01 23, 16:15)


O kaip jus jungiate gelytes?

Is nuotraukos panasu, kad po pelerina mezginio nera...  Siaip tai butu galima nerti kaip megztuka, o pelerina galetu atsiversti kaip kaklas.. Gal is tikruju ji atskirai uzsideda... unsure.gif

as dar iki gelyciu nedaejau. Tik nugara ir puse priekio, nakol miegot eisiu turesiu visa biggrin.gif teturiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Inetux @ 2008 01 23, 20:21)
as dar iki gelyciu nedaejau. Tik nugara ir puse priekio, nakol miegot eisiu turesiu visa biggrin.gif teturiu ax.gif


O iš kokių siūlų neri ? Aš dėl to dalių sujungimo suku galvą ir niekaip negaliu pradėt nert doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mantvaida @ 2008 01 23, 20:30)
O iš kokių siūlų neri  ? Aš dėl to dalių sujungimo suku galvą ir niekaip negaliu pradėt nert  doh.gif

is machieros ax.gif bet beveik gailiuos, kad ne is Maxi siulu pradejau, nes galvoju, kad jinai standesne graziau atrodytu, o ir ardyt jei prireikia doh.gif doh.gif doh.gif Bet tikrasis vaizdelis pasimatys kai baigsiu, gal ir nieko gausis rolleyes.gif
Atsakyti
user posted image
Gal kas galetu isverst kaip megst gelytes, ka ten reik daryt 3-5 eilej? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Inetux @ 2008 01 26, 14:06)
user posted image
Gal kas galetu isverst kaip megst gelytes, ka ten reik daryt 3-5 eilej? blush2.gif


3 ir 5 eilėje stulpelį su užmetimu reikia megsti išvirkščiojoj pusėj kabinant praeitos eilės stulpelį. Kaip megsti gelyte su užmetimu..
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mantvaida @ 2008 01 26, 17:08)
3 ir 5 eilėje stulpelį su užmetimu reikia megsti išvirkščiojoj pusėj kabinant  praeitos eilės stulpelį.  Kaip megsti gelyte su užmetimu..

Bet kiek siūlų sueina doh.gif O ir darbelio doh.gif doh.gif doh.gif Pernai pradėjusi buvau, tai paskui gėlytes tik iš vieno sluoksnio dariau.
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2008 01 17, 12:27)
tiksliai pamenu tik tai kad is vieno MAXI kamuoliuko iseina apie 50-54 gelytes  4u.gif

La Perla, tu nerei sia suknute. Gal gali pasakyt kaip ji tau taip graziai praplatejo? As dukrytei pradejau nert tokia, tai ties krutine ir kojom tas pats plotis, baisiai siaurai doh.gif O norisi kad gautusi praplatejus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2008 01 27, 23:10)
La Perla, tu nerei sia suknute. Gal gali pasakyt kaip ji tau taip graziai praplatejo? As dukrytei pradejau nert tokia, tai ties krutine ir kojom tas pats plotis, baisiai siaurai  doh.gif O norisi kad gautusi praplatejus  ax.gif

oi bandziau visokius variantus o rezultate man rodos neriau po ketvirti gelytes ir isiudavau i tarpus o tada sekanti eile jau gaudavosi platesne , nezinau ar suprantamai paaiskinau 4u.gif
Atsakyti
blush2.gif Nelabai supratau blush2.gif
kaip tada sujungti tas gelytes, kad gautusi graziai g.gif
Ketvirti, tai maziau eiliu ar puse gelytes?
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2008 01 28, 19:38)
blush2.gif Nelabai supratau  blush2.gif
kaip tada sujungti tas gelytes, kad gautusi graziai  g.gif
Ketvirti, tai maziau eiliu ar puse gelytes?

nepamenu tikslai kiek akiu neriau bet rodos nuneri ratuka ir tada pirmyn atgal neri taip kad gautusi tik 1 kampelis vietoj 6 ir ta ka gauni iterpi tarp dvieju susiuvamu gelyciu tada sekancioj eilej vietoj dvieju kampuku itarp kuriu siuvi gelyte gaunasi trys tarp kuriu gali susiuti dvi normalias gelytes... niu nemoooooku kitaip paaiskint... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo La Perla: 29 sausio 2008 - 11:41
QUOTE(La Perla @ 2008 01 29, 09:40)
nepamenu tikslai kiek akiu  neriau bet rodos nuneri ratuka ir tada pirmyn atgal neri taip kad gautusi tik 1 kampelis vietoj 6 ir ta ka gauni iterpi tarp dvieju susiuvamu gelyciu tada sekancioj eilej vietoj dvieju kampuku itarp kuriu siuvi gelyte gaunasi trys tarp kuriu gali susiuti dvi normalias gelytes... niu nemoooooku kitaip paaiskint...  blush2.gif

Atrodo kad supratau, bus matyt kai teks isbandyt lotuliukas.gif
Jau pradejau galvot kad nert tik virsu is gelyciu, o apacia kitokia g.gif
Atsakyti