Įkraunama...
Įkraunama...

Nėrimas - 2

QUOTE(ramux @ 2008 01 13, 21:34)
Šaunuolė.  4u.gif  Kaip gražu  bigsmile.gif  wub.gif  Aš ir norėčiau megztinuko tokiu raštu,kaip rankovės. (bet kažkaip sudėtingai atrodo) g.gif
Aš prie vieno megztuko vargstu(buvau radusi forume), ardau ir ardau. unsure.gif  Gal kada ir baigsiu.

Aciu 4u.gif
Zinok ir man atrode sudetingai sis rastelis,iskart nesigavo,bet po keliu bandymu viskas gavosi thumbup.gif jei labai nori nenuleisk ranku ir bandyk 4u.gif tikrai viskas gausis mirksiukas.gif o neresi tikrai labai lengvai,greitai ir smagiai smile.gif
Atsakyti
Momima,gavosi super,saunuole 4u.gif Sekmes kituose nerimuose !
user posted image

Va cia mano darbelis dukrai,mezgiau siek tiek anksciau,turiu toki pat ir sau blush2.gif
user posted image
Atsakyti
janike1 clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE(janike1 @ 2008 01 13, 22:30)
Momima,gavosi super,saunuole 4u.gif  Sekmes kituose nerimuose !

Va cia mano darbelis dukrai,mezgiau siek tiek anksciau,turiu toki pat ir sau  blush2.gif 

Aciu 4u.gif
Nu nesitikejau gauti tiek daug graziu zodziu,labai malionu blush2.gif
ACIU DAR KARTELI VISOMS 4u.gif 4u.gif 4u.gif

bigsmile.gif labai grazus tavo darbelis 4u.gif ,
net nepagalvojau,kad galima ka nors kitaip sugalvot is tu paciu rasteliu ax.gif kaip sakant gyveni ir mokaisi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo momima: 13 sausio 2008 - 21:41
Labai labai aciu aciuks.gif
O is tu kvadraciuku yra daug variantu mirksiukas.gif
Atsakyti
Mielos nerejos. Gal galit padet?

Zodziu, del sito nertinio, kuris atrodo kaip megztinis biggrin.gif as pirkau visa sita zurnala. Bet... kai pradejau truputi gilintis, man kilo itarimu.

Pirma, kai paskambinau pagal apacioje esancia reklama isigyti siulu, paaiskejo, kad niekas ten tokiu siulu neturi schmoll.gif po to, kai susiradau siulus pagal minima pavadinima internete, pasimate, kad jie yra siek tiek kitokie, nei gatavas nertinis nuotraukoje g.gif be to, prie siulu pavadinimo parasyta imantri spalva, taciau tokio spalvos pasirinkimo prie tokiu siulu neradau schmoll.gif

Kilo itarimas, ar visas tas aprasymas ir schema yra isvis sito nertinio g.gif nes visos kitos nuotraukos tame zurnale matosi, kad fotografuotos, o sita akivaizdziai kitokia, tarsi parinkta siaip kad graziai atrodo, o ne kad toks gausis nertinis blink.gif

O as tokio labai noriu!!!! Be to, jei uzsisakyt siulus per interneta, kainuotu virs 300 Lt blink.gif , tad as tokia suma esu pasiruosus isleist tik visiskai isitikinus, kad tai nebus pinigai ismesti i bala ir kad iseis tai, ko as noriu.

Todel ir prasau, ar kas galetumet paziuret schema ir aprasyma ir pasakyt, ar pagal juos turetu iseiti toks nertinis?

user posted image
Atsakyti
Sis modelis is kazkurio uzsn.zurnalo,cia vertimas .Nesistebiu ,kad pas mus tokiu siulu nera ,jeigu ju tokia kaina nu tai zinai schmoll.gif Gera mezgeja gali numegzti ir is panasiu siulu ,o aprasymas gana aiskus rolleyes.gif
Atsakyti
nu man tai super megstukas! o klausykit kokie siulai tiktu is lt siulomu?
ir kaip supratau tai cia siulo sudet tris siulus i vien, ar kaip? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikaPika: 15 sausio 2008 - 00:26
QUOTE(rutulia @ 2007 08 04, 15:15)
Sveikos 
Gal žinot,kaip megzti tokį megztuką? Kaip padaryti tuos trikampėlius? Įsivaizduoju, kad sudėtinga neturėtų būti  g.gif
user posted image

gal jau ir per velai rasau .bet geriau veliau negu niekada.stai kokia turiu schema thumbup.gif
user posted image

Papildyta:
o cia mano nertas
[URL=http://imageshack.us]user posted image[/
[URL=http://imageshack.us]user posted image[/
Atsakyti
QUOTE(laimike @ 2008 01 15, 08:56)
o cia mano nertas


labai gražu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(laimike @ 2008 01 15, 09:56)
gal jau ir per velai rasau .bet geriau veliau negu niekada.stai kokia turiu schema  thumbup.gif
user posted image

Papildyta:
o cia mano nertas
[URL=http://imageshack.us]user posted image[/
[URL=http://imageshack.us]user posted image[/

cia siektiek aiskiau matosi
user posted image
Atsakyti
QUOTE(janike1 @ 2008 01 14, 23:08)
Sis modelis is kazkurio uzsn.zurnalo,cia vertimas .Nesistebiu ,kad pas mus tokiu siulu nera  ,jeigu ju tokia kaina nu tai zinai schmoll.gif  Gera mezgeja gali numegzti ir is panasiu siulu ,o aprasymas gana aiskus rolleyes.gif


na siaip esu nerus, ir nertini tame tarpe, nesu visiska pirmoke. Bet man vistiek nera aisku, kaip pavaizduota schema "issivarto" i nuotraukoje pavaizduota ruba. Kuri vieta ten yra kuri? Tie rutuliai tai kaip suprantu, sonai. O visos kitos detales kaip susideda, kad gautusi sis megztukas? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaizele: 15 sausio 2008 - 10:58