Įkraunama...
Įkraunama...

Nėrimas - 2

QUOTE(La Perla @ 2008 01 10, 13:43)
sveikos, jei priimsit, atsikraustau ir as su savo neriniais  4u.gif
MANO DARBELIAI

wub.gif wub.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif jau kokie grožiai,o kiek kantrybės reikia doh.gif thumbup.gif

QUOTE(polo @ 2008 01 10, 18:08)
Cia mano pirmas, bet turbut ir paskutinis megztas-nertas darbas smile.gif

thumbup.gif mirksiukas.gif gražu,pailsėsi ir vėl imsies kokio darbelio mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Liepuže2 @ 2008 01 10, 12:43)
Dar siulu neturiu, bet prasimezgiau pavyzdeli, gerai atrodo, tai rinksiuos siulus.

Megziuos sau ir aš tokį. 4u.gif Įsivaizduoju, kad siūlų storų nereikia, gal kokiam 1,75-2 Nr vąšeliui, kaip manai? kokiu vąšeliu mezgei pavyzdį?
Atsakyti
QUOTE(X-iuke @ 2008 01 10, 17:12)
swoon.gif  mega_shok.gif la perla - ash apshalusi - super darbeliai wub.gif , tiesiog truksta zhodzhiu, shaunuole  thumbup.gif



QUOTE(lekstina @ 2008 01 10, 17:21)
Be galo gražu, dailu  thumbup.gif
Likau sužavėta...



QUOTE(jurginėlis @ 2008 01 10, 18:08)
nuostabu thumbup.gif  thumbup.gif  ypač baltoji suknia tokia prabangi thumbup.gif



QUOTE(giedress @ 2008 01 10, 18:55)
la perla, polo - nuostabūs darbeliai  thumbup.gif



QUOTE(janike1 @ 2008 01 10, 19:23)
LA PERLA  - tavo darbeliams -bravo! O suknutes super  thumbup.gif



QUOTE(*MONAMI* @ 2008 01 11, 09:37)
wub.gif  wub.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  jau kokie grožiai,o kiek kantrybės reikia  doh.gif  thumbup.gif

aciu mergaites, tikrai nesitikejau tiek graziu atsiliepimu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(barsukele @ 2008 01 11, 12:06)
Megziuos sau ir aš tokį. 4u.gif Įsivaizduoju, kad siūlų storų nereikia, gal kokiam 1,75-2 Nr vąšeliui, kaip manai? kokiu vąšeliu mezgei pavyzdį?

Pavyzdeli neriau su Nr treciu vaseliu, siulai vilna su silku. Bet nezinau ar tuos pirksiu, labai brangus. Man atrodo tiks gerai siulai, kuriems tinka nerti trecias vaselis. Aisku, su plonesniu, bus rastelis smulkesnis, bet as toki sezonini noriu.
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2008 01 10, 14:43)
sveikos, jei priimsit, atsikraustau ir as su savo neriniais  4u.gif
MANO DARBELIAI


Saunuole. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Nerealus grozis tavo darbeliu. bigsmile.gif Na ir kantrybes turi. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2008 01 10, 14:43)
sveikos, jei priimsit, atsikraustau ir as su savo neriniais  4u.gif
MANO DARBELIAI


Siaubas... tai yra labai labai gražu... nu bet iš kur tokia kantrybė?
Atsakyti
QUOTE(polo @ 2008 01 10, 21:11)
Su sujungimais daug vargo buvo. Nelabai "ivaldzius" as ta technika dar, kai pasimirs viskas gal ir pabandysiu  g.gif


Šaunus darbelis thumbup.gif ,tik man atrodo,kad gėlyčių reikėjo daugiau megsti,viršutinė eilė labai gerai žiūrisi,aišku čia mano nuomonė,tau aš jos neperšu.O pati bandysiu megsti pagal schemą,kas gausis -pamatysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mantvaida @ 2008 01 11, 22:05)
Šaunus darbelis  thumbup.gif ,tik man atrodo,kad gėlyčių reikėjo daugiau megsti,viršutinė eilė labai gerai žiūrisi,aišku čia mano nuomonė,tau aš jos neperšu.O pati bandysiu megsti pagal schemą,kas gausis -pamatysiu  mirksiukas.gif

sekmes tau, lauksim pasirodant. O tu geliu kad daugiau butu , tai gal ir man graziau, bet mane laikas spaude, jau si sestadieni rengtis turiu. Dar buvau sumascius suknele pasidaryt, bet gavosi megztukas biggrin.gif
Atsakyti
La Perla, labai noreciau pabandyti ta juoda nertini is gelyciu, gal cia kur nors yra kokia shema jam?
Papildyta:
ups!ne i ta kreipiausi:),megztinukas Polo:),nors gelyciu shemute,jei galima
Atsakyti
QUOTE(studija @ 2008 01 12, 16:10)
La Perla, labai noreciau pabandyti ta juoda nertini is gelyciu, gal cia kur nors yra kokia shema jam?
Papildyta:
ups!ne i ta kreipiausi:),megztinukas Polo:),nors gelyciu shemute,jei galima

va cia buvo apie sita megztuka kalbama 4u.gif
Atsakyti
Rodausi savo nerta svarkeli

user posted image
Atsakyti
Dailus svarkelis 4u.gif Gal vasara butu galima nesioti ir kaip bliuzele blush2.gif
Atsakyti