Įkraunama...
Įkraunama...

Nėrimas - 2

As i ta grozybe paziurejau paspaudus pelytes desini klavisa ir open. Nuostabi eglute. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif O gal yra ir bent jau uzuomina kaip ja nerti? g.gif
Atsakyti
Laba diena darbstuolytes smile.gif labai reikalinga jusu pagalba,jau nezinau keli menesiai bandau issifruoti viena rasta ir niekur nerandu blush2.gif tai sakau gal kuri pagelbesit blush2.gif 4u.gif
bandysiu idet bliuskute parodyt kur reikia man ne kvadrateliu,bet virsutines dalies rastelio smile.gif
stai cia
Papildyta:
nesigavo ideti blush2.gif dar karteli bandau
http://images110.fot...g?1199529105jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo momima: 05 sausio 2008 - 12:24
QUOTE(momima @ 2008 01 05, 13:34)
Laba diena darbstuolytes smile.gif labai reikalinga jusu pagalba,jau nezinau keli menesiai bandau issifruoti viena rasta ir niekur nerandu blush2.gif tai sakau gal kuri pagelbesit blush2.gif  4u.gif
bandysiu idet bliuskute parodyt kur reikia man ne kvadrateliu,bet virsutines dalies rastelio smile.gif
stai cia
Papildyta:
nesigavo ideti blush2.gif dar karteli bandau
http://images110.fot...g?1199529105jpg



Va turiu toki pavyzdeli user posted image
ar tiks g.gif
Atsakyti
QUOTE(janike1 @ 2008 01 05, 15:31)
Va turiu toki pavyzdeli user posted image
ar tiks g.gif

Labai aciu 4u.gif labai tiks thumbup.gif

Ir labai aciu visoms kurios pagelbejo aciuks.gif 4u.gif
Atsakyti
Gal galit padeti blush2.gif ieskau nerti kokios pavasarines kepurytes is plonu siulu savo mazajai panelei,bet jau nuo ieskojimu akys paskaudo i ekrana ziuret,sakau,gal kas turit ar bent zinot kur ieskoti ax.gif Buciau labai dekinga bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(polo @ 2007 11 29, 14:02)
Norėjau paklaust pas profesionalus.Kaip neriasi tokios gėlytės, ar po vieną ir o paskui sujungt, ar galima iš karto?
user posted image
user posted image

Labukas,polo,ar bandei megsti šį grožį,aš labai tokio noriu ax.gif ,bet nelabai suprantu,kaip ten su rankovėm,kur jos baigiasi ,kaip su pažastim,kur jos ,ar paslėptos po gėlytėm,ar kaip ten blush2.gif ?Gal kas galit paaiškinti man žaliai pradedančiai mezgėjai ax.gif ?
Atsakyti
Pabandysiu ryt galutinai pabaigt ir įdėt nuotrauką. Aš numezgiau virbalais rankoves kaip pirstines aptemptas iki pažastų ir sujungiau tik su gelem, o kur pazastis nesiuvau, nes labai jau nepatogu buvo blink.gif . Aš tiek daug gėlių nedariau, kaip nuotraukoj. Įdomu ar tas modelis galėtu rankas į višų pakelt? biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes. Gal galite man padeti issifruoti ka reiskia nerimo schemoje ta sakute su trikampiuku virsuje. Ji schemos apacioje paaiskinta arabiskai, bet as nesuprantu smile.gif . Bet tai ne stulpelis su vienu ar dviem uzmetimais.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Liepuže2 @ 2008 01 08, 21:38)
Sveikutes. Gal galite man padeti issifruoti ka reiskia nerimo schemoje ta sakute su trikampiuku virsuje. Ji schemos apacioje paaiskinta arabiskai, bet as nesuprantu smile.gif . Bet tai ne stulpelis su vienu ar dviem uzmetimais.

user posted image


Tai du stulpeliai su užmetimu sumegzti kartu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Misty @ 2008 01 09, 09:46)
Tai du stulpeliai su užmetimu sumegzti kartu mirksiukas.gif


Tikrai taip, darau du stulpelius su dviem uzmetimais ir kuo puikiausiai iseina. Didelis aciu 4u.gif .
Pasigirsiu ka ketinu narplioti, gal ir kitoms patiks.

user posted image
Atsakyti
Labai gražus modelis.O kokius siūlus išsirinkai?
Atsakyti
QUOTE(barsukele @ 2008 01 10, 11:00)
Labai gražus modelis.O kokius siūlus išsirinkai?

Dar siulu neturiu, bet prasimezgiau pavyzdeli, gerai atrodo, tai rinksiuos siulus.
Atsakyti