Įkraunama...
Įkraunama...

Nėrimas - 2

QUOTE(Aurum @ 2007 05 07, 20:30)
Manau,kad gali sitoje temoje pasiteirauti.Ten visos neria kepurytes.  mirksiukas.gif
http://www.supermama...?...175088&st=0

aciu labai! doh.gif
Atsakyti
Žiūrėjau aš čia visas nėrinių temas ir negaliu atsigrožėt doh.gif Noriu pradėt nerti ir aš, tik kad paskutinį kartą vašelį rankoj laikiau būdama mokykloj.. Nežinau net nuo ko pradėt. Niekada nesu atkreipus dėmesio, gal yra kokie žurnalai (lietuvių kalba) kuriuose būtų aiškiai parašytos schemos.. Nu esu pasimetus patarkit nuo ko pradėt verysad.gif
Atsakyti
Na,patys pagrindai buna kai kuriose knygose.Zurnaluose taip pat buna pavyzdziu,kaip isnerti pacias detales-stulpelius visokius ir pan.O jei juos moki isnerti,tai tada belieka ziureti i schema ir nerti.Kai kur buna prie serveteliu schemu pradzia parasyta nerimo..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aurum: 15 gegužės 2007 - 16:36
Gal galetumet padet.Noriu apsinerti apvalia medziagyte platesniu rasteliu,bet nieko nerandu kas patiktu.buciau dekinga uz pagalba blush2.gif
Atsakyti
Gal čia ir netinka,bet nežinau kur parodyt savo darbą
user posted image
Atsakyti
QUOTE(krita @ 2007 06 01, 21:42)
Gal čia ir netinka,bet nežinau kur parodyt savo darbą


Gražu thumbup.gif
Atsakyti
krita labai gražu thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Labai labai labai gražu wub.gif wub.gif wub.gif thumbup.gif thumbup.gif ir kantrybės reikia ax.gif kurios pvz aš neturiu kaip pradėjau panašu kurini taip ir guli puse darbo blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
user posted image
Va taip atrodo,bet rėmas tai blush2.gif
Ačiū už gerus žodžius drinks_cheers.gif
Atsakyti
Labai noriu nusinerti bolero, tik niekaip nesuprantu kokiu principu ji mezgama, butent priekis. Gal kas turit kokia schema?
Atsakyti
Čia
pažiūrėk, gal ką ir rasi sau
Atsakyti
Sveikos, senai buvau paėmus į rankas vašelį, bet kad jau noras atsirado ...

tik va kad neišeina
niekaip nesuprantu kaip sujungti kvadratėlius ar juos iš kart neriant kažkaip jungti ar prinertus tokių daug, po vieną jungti atskirai? Padėkite labai prašau 4u.gif

schemute

tikiu, kad yra nėrusių šią schemutę, tik kad neatsimenu kurioje temoje radau, jau susipainiojau
Atsakyti