Įkraunama...
Įkraunama...

Nėrimas - 2

QUOTE(NKriste @ 2007 10 11, 11:58)
Niu gal daba rodys  g.gif
Mano darbeliai

man labai patiko 11 (megztukas su trumpom rankovytem) ir 15 (megztukas su apvaliais krashteliais) modeliukai ax.gif o shiaip visi tokie, kuriems man neuzhtenka kantrybes doh.gif
Atsakyti
QUOTE(NKriste @ 2007 10 11, 08:58)
Niu gal daba rodys  g.gif
Mano darbeliai

oho kiek darbeliu ir visi labai dailus thumbup.gif thumbup.gif , as tai dabar neriu kelnytes savo leliui, kai pabaigsiu,butinai parodysiu
Atsakyti
QUOTE(NKriste @ 2007 10 11, 12:58)
Niu gal daba rodys  g.gif
Mano darbeliai


Visi, visi, visi darbeliai labai, labai, labai grazus thumbup.gif
Atsakyti
Labai labai ačiū visoms smile.gif
o dėl kantrybės, tai ir aš maniau, kad nepadarysiu., bet kai pradėjau pasirodė, jog tai labai lengvi darbeliai smile.gif smile.gif

Kelnyčių labai lauksiu smile.gif noriu pamatyt smile.gif
Atsakyti
gal kas galite imesti sio apnerimo schemute ax.gif http://public.fotki..../magstukas.html
Atsakyti
QUOTE(Asio @ 2007 10 14, 13:03)
gal kas galite imesti sio apnerimo schemute  ax.gif


Neturiu, bet cia yra neblogas nerimo rastu
sandeliukas

Gal ka rasi... g.gif
Atsakyti
Gal nemoku daryti paieškos, bet nerandu: kaip apnerti patalynę? Kaip nusimegzti nėrinių juostų, kurias galėčiau prisiūti prie pagalvių, paklodžių, antklodžių? Būčiau dėkinga už schemutes. Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(Llauritta @ 2007 10 14, 18:08)
Gal nemoku daryti paieškos, bet nerandu: kaip apnerti patalynę? Kaip nusimegzti nėrinių juostų, kurias galėčiau prisiūti prie pagalvių, paklodžių, antklodžių? Būčiau dėkinga už schemutes. Ačiū.

gal ČIA ką nors rasi sau tinkamo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(NKriste @ 2007 10 11, 12:58)
Niu gal daba rodys  g.gif
Mano darbeliai


Labai puikus darbeliai, ypac patiko tunika. Grozis parastume thumbup.gif
Trumpas baltas megztukas ir mocherinis... thumbup.gif
Atsakyti
gal kas galit pasidalinti idejomis, kaip nerti statytas rankoves? gal kas kokia schema naudojant?ar bent jau kokia nuoroda zinot bigsmile.gif is anksto dekoju blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(besyte @ 2007 10 21, 07:12)
gal kas galit pasidalinti idejomis, kaip nerti statytas rankoves? gal kas kokia schema naudojant?ar bent jau kokia nuoroda zinot bigsmile.gif is anksto dekoju blush2.gif

Vat mane irgi sis klausimas domina g.gif
Atsakyti
Kazkurioj temoj ikeliau foto
tuoj is cia idesiu
Papildyta:
user posted image
Prasom mirksiukas.gif
Atsakyti