Įkraunama...
Įkraunama...

Nėrimas - 2

QUOTE(RedMa @ 2007 07 31, 12:58)
Mergaites, gal zinot, kur rasti sito megztuko aiskesne schema?  g.gif

Ta prasme - ryškesnę? Tai atsistoji ant nuotraukos, šone darai Download Photo, o paskui ją darai actual size. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Susiena @ 2007 08 01, 15:01)
Ta prasme - ryškesnę? Tai atsistoji ant nuotraukos, šone darai Download Photo, o paskui ją darai actual size. mirksiukas.gif


Na, nesu as tokia fool.gif Tiek to, aciu uz pagalba aciuks.gif

giedress, grazios serveteles 4u.gif
Atsakyti
giedress labai gražios servetėlės wub.gif
Atsakyti
vajei kiek cia graziu dalyku smile.gif ir kokios visos saunuoles, visu labai grazus darbeliai smile.gif
na as taip pat noriu pasigirt savo darbais, stai keletas ax.gif

http://public.fotki....e/mano-darbai-/
Atsakyti
Sveikos
Gal žinot,kaip megzti tokį megztuką? Kaip padaryti tuos trikampėlius? Įsivaizduoju, kad sudėtinga neturėtų būti g.gif
user posted image
Atsakyti
Na va, pabandziau ka tik pagal nuotrauka nerti, kaip ir gaunasi.. g.gif Tik kazkaip laisvokai(tas pynutes dariau po 5 akis) ir nezinau, kaip graziai krastus padaryti... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rutulia @ 2007 08 04, 15:06)
Na va, pabandziau ka tik pagal nuotrauka nerti, kaip ir gaunasi..  g.gif Tik kazkaip laisvokai(tas pynutes dariau po 5 akis) ir nezinau, kaip graziai krastus padaryti...  blush2.gif

O kuriuos kraštus turi minty? Rankogalius? ax.gif Tai paprasta ten gana atrodo....
Ar ten kur jau pabaigti trikampėliai nepilni prie krašto?... ( nors man ten gėlytes primena lotuliukas.gif )

Pataisau:
Kitoj temoj radau, kad išsiaiškinai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lady_Hatora: 06 rugpjūčio 2007 - 14:41
Parodysiu ir aš kelis savo nertus darbelius. Tai pirmi mano dideli darbeliai(neskaitant servetėlių, staltiesėlių), kuriuos nėriau, nes labiau patinka megzti. doh.gif
Bliuzelė. Pradžioje paėmiau vieną schemą, o paskui iš kelių sujungiau ir padariau savo biggrin.gif
user posted image

Sijoną jau rodžiau kitoj temoj, bet parodysiu ir čia

[img=http://img337.imageshack.us/img337/5029/rotationofimg1283jz9.th.jpg]
Atsakyti
Tikras grozis, Raganiuke thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daite: 09 rugpjūčio 2007 - 20:48
QUOTE(raganiukshte @ 2007 08 08, 11:53)
Parodysiu ir aš kelis savo nertus darbelius. Tai pirmi mano dideli darbeliai(neskaitant servetėlių, staltiesėlių), kuriuos nėriau, nes labiau patinka megzti.  doh.gif
Bliuzelė. Pradžioje paėmiau vieną schemą, o paskui iš kelių sujungiau ir padariau savo  biggrin.gif
user posted image

Sijoną jau rodžiau kitoj temoj, bet parodysiu ir čia

[img=http://img337.imageshack.us/img337/5029/rotationofimg1283jz9.th.jpg]



gal galetumet paaiskint ,kaip leidziat akis rankovei ir kaklui-man neiseina graziai.Aciu
Atsakyti
QUOTE(dalila @ 2007 08 10, 17:43)
gal galetumet paaiskint ,kaip leidziat akis rankovei ir kaklui-man neiseina graziai.Aciu

Sveikutė.
Su tuo nuleidinėjimu tai man problematiška... Tiesiog nedaneri iki galo kiekvienoj eilės ar rečiau. Jei reikia kad staigiau siaurėtų tai kiekvienoj, jei ne, tai kas kokia trečią eilę. ir vis mažėja, o paskui kai darai apdaila išsilygina viskas.
Bet man irgi nelabai išeina. Reikėjo klosteles daryti.... Ir tik iš kokio trečio karto padariau normaliau biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, auksarankės 4u.gif

Norėčiau pakviesti vilnietes sudalyvauti gražioje, kilnaus tikslo akcijoje. Nuoroda į temą - mano paraše.
Ačiū Jums
Atsakyti