Įkraunama...
Įkraunama...

Ko negalima dovanoti?

Netikiu prietarais ir taip gyvent lengviau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(suskyte @ 2007 05 16, 20:50)
vadinas kaip ir faktas patikrintas, vyru dovanoti nesuzadetuviu ziedai yra skyrybu zenklas

vadinasi ir atvirksciai. Jei vaikinas nedovanoja ziedo, reiskia neissiskirsit, ar ne? Pries savo vyra turejau 2 rimtus kavalierius, bet nei vienas is ju man nepadovanojo ziedo, bet issiskyrem. Tai kaip gi cia dabar blink.gif g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Apie zvakes su zvakidem jokiu prietaru nesu girdejusi, bet zinau, kad negalima, bent jau taip sako, dovanoti astriu daiktu ir kryzelio pakabuko ax.gif
Papildyta:
QUOTE(erikabal @ 2009 12 06, 18:19)
kiek as esu girdejusi kad laikrodzio negalima dovanoti mylimam zmogui. O del zvakiu teko girdeti kad jei dovanoji ja, tai dovanoji savo siluma. Tai nezinia kaip cia yra su tais prietarais ax.gif

apie laikrodi irgi esu girdejusi, bet kiek tame tiesos g.gif
Atsakyti
Esu dovanojusi laikrodį rankinį būsimąjam, dabar jau 12 metų mano vyras. Ir žvakutes visokias, net šukas. Ir nieko, mažiau tikėti reikia. smile.gif
Atsakyti
Esu girdejus,kad laikrodzio dovanot negalima, bet girdejau kaip ta prietara "apeiti", atseit, kai padovanosi laikrodi paprasyt keleta centu/monetu uz ji, tarsi ne dovanoji, o parduodi biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Irėja @ 2006 11 03, 12:49)


beje, dar apie prietarus...sako, kad jei dovanoji piniginę reikia į ją įdėti kelis centukus, tada niekad jos nepavogs. prieš metus saviškiui padovanojau piniginę ir ant juoko (nes nelabai tikiu prietarais) įbėriau keletą centų. nepraėjus nė kelioms savaitėms piniginę pavogė.... turbūt dėl to, kad netikėjau smile.gif


O as girdejau, kad monetos idedamos, kad piniginej visada pinigu butu g.gif
Atsakyti
Išgąsdinot mane dabar su tais laikrodžiais....Tik nupirkau draugei laikrodį, bet ne rankinį,o tokį kaip ir stalinį, interjero detalę.

ar tikrai taip griežtai negalima dovanoti? O ką daryti,kad užblokuot tą prietarą? biggrin.gif
Atsakyti
Mano gyvenimiški prietarai:

1. Negalima dovanoti augalo ar gyvūno... Reikia jį parduoti bent už 1ct. Kodėl? Na taip tarsi nuperki jo "sveikatą", augalas nenuvysta. (patvirtinta)
2. Negalima dovanoti aštrių daiktų: adatų, peilių, žirklių, šakučių. Juos taip pat reikia simboliškai parduoti... Visi mano pažįstami šį prietarą žino, ir būna po kelis centus pasiruošę. Net jei kartais neprimenu, tai patys primena... smile.gif
3. Povo plunksnos neša nelaimes.... Kol nežinojau, nė nekreipiau dėmesio, bet po to visos plunksnos dingo iš namų...
4. Kriauklių namie yra, ir kažkaip tuom nelabai tikiu, nes viskas kaip ir gerai...
5. Dėl laikrodžių esu girdėjus, nu bet gavau dovanų iš uošvių, lyg šiol bendraujam, iš vienos kolegės taip pat... Tad manau kad tai tik išmįslas...

Žinau kad dovanoti varlę yra geras ženklas, jos neša pinigus... Ypatingai su moneta burnoje... smile.gif Na kolekcionuoju varles, bet labai didelio finansų priauglio nejaučiu (turbūt menkai tikiu biggrin.gif )

Šiaip nemažai tu prietarų yra iš liaudies atėję, bet taip pat atėjęs ir "priešnuodis" - dovanos išpirkimas....

P.S. Apie žvakes tokio prietaro negirdėjus, bet ir pati gyvenime žvakiu negavau tik dvi žvakides turiu dovanotas... Bet neišpirkinėjau, nes nežinojau apie tokį prietarą... Mamai lauktuvių buvau žvakidę padovanojus, nu bendraujam kaip ir... O žvakidė per visas šventes ant stalo puikuojas....
Atsakyti
Buvo tokie laikai, kai nieko perduotuvėse nebuvo, tai visi visiems dovanojo kooperatyvų pagamintas žvakes. Tokia mada tada buvo. Dabar esu gavus dovanų kvepiančių žvakių ir esu patenkinta.
Savo MB dovanojau ir rankinį laikrodį ir kryželį 33 metų proga. Pinigines esu gavus pati ir dovanojau, įdėjau centų. Peilių rinkinį mamai esu dovanojus.
Girdėjau dėl veidrodžių, esu dovanojus ir dovanų gavus - išsipirkom su centais.
O žiedai, ypač brangūs tik stiprina draugystę. Vienas prietaras man atrodo stipresnis dėl perlų. Negalima dovanoti 1 perlo, turi būti du ar daugiau, nes simbolizuoja ašaras. Niekada nedovanoju antikvarinių daiktų, nes tikiu energija, maža ką blink.gif Ir dėl akmenų - ką gali žinoti, pvz. rubinas - labai pavojingas akmuo kai kam gali būti.
O šiaip visos dovanos yra gerai jei laiku ir vietoj. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rusne @ 2004 12 11, 21:26)
Paklaidžiojau po kitus "kalėdinius" puslapius ir radau, jog dar laikrodžių dovanoti negalima... Tik va kodėl, tai neradau  dry.gif . Matyt, gal kokį išsiskyrimą gali lemt, jei vyrui ar žmonai dovanojama...  g.gif
ne tik vyrui ar zmonai negalima ju dovanoti, na nebent nori su tuo zmogum issiskirti visam laikui kaip sako zmones tada drasiai gali nesti dovanu laikrodi, bet siaip ju geriau nedovanoti smile.gif
Atsakyti
Sveikos. Gavau dovanu laikrodi is mylimo zmogaus doh.gif esu prietaringa ir bijau, kad dabar galime issiskirti, prasau patarkite merginos ka daryti, gal reiketu grazinti laikrodi??
Atsakyti
dovanojau savo vyrui laikrodį prieš 5 metus ir gyvenam kartu ligšiol. Mažiau kvaršinkit galvą viskokiom nesąmonėm.
Atsakyti
O siaube, negi taip zmones tiki tais prietarais siais laikais? Tarsi is viduramziu isnire smile.gif Na nepykit, visi turi teise tiket kuo nori.

Na o as sakyciau yra daiktai ko negalima dovanoti. Ne del prietaru o del blogo poveikio. Nedovanokit alkoholio, kardu, peiliu, fejerverku, pistoletu ir panasiu daiktu, nes vis vien koks vienas nors ir maza tikimybe, gal 1 is 10 000 tampa arba nusikaltimo irankiu arba daiktu kuriuo kazkas susizaloja. O po to kazkas gailisi kad ta daikta padovanojo. bigsmile.gif

Na o siaip visos dovanos geros, jei jos is sirdies.
Atsakyti