Įkraunama...
Įkraunama...

Ko negalima dovanoti?

Žvakių dovanojimas nieko blogo neatneša, tik tiek, kad tai labai negražu ar neetiška, nu žodžiu... tipo jos tik laidotuvėms tinka blink.gif tai liečia ir visas gražias žvakes ax.gif čia tas pats, kaip stalo dengimo taisyklės - ne ten padėsi taurę, nieko juk nenutiks, ale nelygis biggrin.gif

Šiaip kaip daug kas minėjo 1ct reik mokėt už viską, kas duria (visokios sagės ir pan), aštru. Kitaip tipo įsidursi su ta dovana blink.gif

Laikrodžio mylimam žmogui negalima, nes išsiskirsit (tai gal galima pagaut su tuo 1ct g.gif ) beje, su visais, kurie man arba kuriems aš dovanojau laikrodį, išsiskyriau blink.gif nors šiaip jau prietarais kaip ir netikiu ax.gif

O blogiausia turbūt yra dovanot kryžių blink.gif kad ir pakabuko ant grandinėlės pavidalu g.gif tipo uždedi žmogui kryžių nešt visam gyvenimui blink.gif

daugiau prikolų nepamenu, matyt jokių kitų keistų dovanų nesu gavus biggrin.gif tai neteko dar moralų iš vyresniosios kartos atklausyt doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fliquiti: 06 gruodžio 2006 - 19:27
jei klausysi visu prietaru tai viska ismeskim ir kojos is namu nekelkim doh.gif
Atsakyti
JAU 2006 METU KATALIKYBE MOKO NETIKETI JOKIAIS PRIETARAIS, NES TIKETI PRIETARAIS, O NE DIEVU YRA NUODEME.



KAzkaip prisiminiau tokia minti g.gif
Atsakyti
as kazkur skaiciau,jog dovanoti zvake reiskia issiskyrima g.gif
Atsakyti
QUOTE(FYFpanke @ 2006 12 09, 16:00)
as kazkur skaiciau,jog dovanoti zvake reiskia issiskyrima  g.gif

prietarai tai tik isikalimas y galva...netikiu jomis lotuliukas.gif biggrin.gif smile.gif schmoll.gif
Atsakyti
Mociute sake,kad negalima brangiam zmogui dovanoti laikrodzio (rankinio),tai sako greitai su juo gali issiskirti...Mano nuomone,tai labai faina dovanele butu vyrui,nezinau tiketi tuo ar ne? g.gif
Atsakyti
pasiskaitinejau, pagalvojau ir isvada tokia:
niekad nebuvau girdejus apie tuos dovanotus ziedus vyro moteriai, kurie nera suzadetuviu, turejau du rimtus draugus, pradraugavau po kelis metus ir ka sau manot tu ziedeliu aisku gavau, bet ne vienas is ju nebuvo suzadetuviu, ne vieno is tu vyru salia manes nera, vadinas kaip ir faktas patikrintas, vyru dovanoti nesuzadetuviu ziedai yra skyrybu zenklas,bent jau mano atveju taip galima butu sakyt biggrin.gif

del dovanojamo laikrodzio esu girdejus, tad kazkaip vengiu sitos davanos kazkam iteikinet smile.gif

dovanojau pinigine vienam is buvusiu draugu (mylimuju) tai draugai uzmate, kad uzstauge ar idejau lita, apie ta prietara nebuvau nieko girdejus, pasigincyjau bet del sventos ramybes idejau, nu tai nesioja iki siol biggrin.gif kiek zinau
Atsakyti
g.gif Esu girdėjusi apie tai,kad negalima dovanoti:aštrių daiktų, nosinių,šukų...bet apie laikrodžius ir žvakes, gėles vazonuose(jau kiek esu padovanojusi ir nieko)... mažiau žinai-geriau mirksiukas.gif
Atsakyti
kiek as esu girdejusi kad laikrodzio negalima dovanoti mylimam zmogui. O del zvakiu teko girdeti kad jei dovanoji ja, tai dovanoji savo siluma. Tai nezinia kaip cia yra su tais prietarais ax.gif
Atsakyti
Aš irgi negirdėjau, kad žvakę dovanoti būtų blogai g.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgytia @ 2009 12 06, 18:37)
Aš irgi negirdėjau, kad žvakę dovanoti būtų blogai  g.gif

as ir negirdejau apie zvake nors visko gali buti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksesmama @ 2007 03 01, 23:02)
Mociute sake,kad negalima brangiam zmogui dovanoti laikrodzio (rankinio),tai sako greitai su juo gali issiskirti...

Savo vyrui padovanojau laikrodi pries kokius 5 metus. Ir nieko, gyvenam kartu toliau bigsmile.gif Na, nebent tas "greitai issiskirti" reiskia kokiu 10 metu laikotarpi lotuliukas.gif

QUOTE(suskyte @ 2007 05 16, 20:50)
pasiskaitinejau, pagalvojau ir isvada tokia:
niekad nebuvau girdejus apie tuos dovanotus ziedus vyro moteriai, kurie nera suzadetuviu, turejau du rimtus draugus, pradraugavau po kelis metus ir ka sau manot tu ziedeliu aisku gavau, bet ne vienas is ju nebuvo suzadetuviu, ne vieno is tu vyru salia manes nera, vadinas kaip ir faktas patikrintas

Pas mus irgi faktas patikrintas. Draugystes pradzioje nuo savo busimo vyro gavau "Draugystes zieda" (tai jis taip ji pavadino, kad zinociau, jog mus sieja draugyste). Suzadetuviu ziedas atsirado veliau. Kartu esam daugiau nei 6 metus! Ir neissiskyrem. O jei issiskirsim po dar kazkiek metu, tai kuo cia tas draugystes ziedas bus detas schmoll.gif

QUOTE(arabeska @ 2007 05 22, 17:15)
g.gif Esu girdėjusi apie tai,kad negalima dovanoti:aštrių daiktų, nosinių,šukų...bet apie laikrodžius ir žvakes, gėles vazonuose(jau kiek esu padovanojusi ir nieko)... mažiau žinai-geriau  mirksiukas.gif

Pritariu, kad maziau zinai - geriau. Ir kuo maziau tiki visokiom nesamonem, tuo maziau sau sunkini gyvenima. Esu ir dovanojus ir gavus geles vazonuose, dovanojus ir peili, ir laikrodi. Naivu tiketi, kad zmoniu nesutarimo ir issiskyrimo priezastis - laikrodis. Ne tik naivu, bet ir juokinga. Juk issiskiria ne del dovanos, o del kitu aplinkybiu/priezasciu. Pvz., jei mano vyras bus man neistikimas, iskart ji paliksiu, bet netikiu, kad jis pasuks i neistikimybe todel, kad gavo dovanu laikrodi ar peili, ar ne? Tipo, nepatiko dovana, tai einu pas meiluze???
Atsakyti