Įkraunama...
Įkraunama...

Ko negalima dovanoti?

o aš renku kriaukles ir namie laikau....
kam nereikia, atiduokit arba parduokit
Atsakyti
Pernai gavau laaaabai gražų paveikslą su 3 jūros žvaigždėm. Pasikabinom miegamąjam, nes ten labiausiai tiko. thumbup.gif kad nežinojau prietarų, būčiau išmetus tongue.gif .
Atsakyti
Dar tokio dalyko nebuvau girdėjusi. blink.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Man kriauklės - gražu. mirksiukas.gif Ir turiu jų nevieną tongue.gif
O kaip dėl jūros druskos? g.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ejeva @ 2005 08 17, 22:15)

O kaip dėl jūros druskos?  g.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif


Ginkdie, negalima, neša grynas nelaimes - inkstams kenkia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2005 08 17, 22:29)
Ginkdie, negalima, neša grynas nelaimes - inkstams kenkia biggrin.gif


Oi tu mane pralinksminai thumbup.gif Taikliai pastebėta. Visiškai pritariu tau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ejeva @ 2005 08 17, 22:15)
O kaip dėl jūros druskos?  g.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif



ne tik jūros druska,bet ir pati jūra yra blogio pranašė, juk joje tiek kriauklių.Nesuprantu ką sau galvoja žmonės, atostogaujantys Baltijos pakrantėje?
Atsakyti
ir juros akmeneliai negerai? g.gif o kiek ju pas mane ant lentynos guli rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(TerrorisTe69 @ 2005 08 05, 19:54)
Gal dar yra kokiu dalykeliu, kurie nesa nelaime ir pan?


Įskilę indai
Atsakyti
QUOTE(TerrorisTe69 @ 2005 08 05, 19:54)
nu geras.net nepagalvociau,kad panasiai buna.gal dar yra kokiu dalykeliu,kurie nesa nelaime ir pan?


Taip pat ir iskiles ar nuskiles veidrodis...
Atsakyti
Jei taip, tai zinau, visi dziovinti augalai ir gyvunai biggrin.gif nelaime nesa. Pagal feng sui negali negyvo daikto namie laikyti. Tame tarpe ir skintu geliu - tik pradeda vysti iskart mest.
Daug kriauskliu neturiu, bet kelios yra. Ir zvaigzdute viena turiu. Nesijauciu labai nelaiminga ax.gif
Atsakyti
Noa, taip sekmingai vaidinau kad dirbu, bet perskaicius tavo posta teko garsiai juoktis biggrin.gif

Taip, nelaime nesa viskas- suskile indai, veidrodziai (zinot kad miegamajam veidrodis nelaime nesa?), dziovintos geles (ypac rozes), plunksnos (ypac povo), kriauklės... Gerai kad medis nelaimes nenesa, arba baldai doh.gif
Kaip sitokiais racionalizmo laikais galima tiketi kazkokiais viduramziu prietarais? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Euforija @ 2005 08 29, 14:26)
negyvo namie negalima laikyti sakot...o jeigu miršta musė, ar nieko tokio, kad ji sau pasivolios kur užkritus už komodos? o gėlių puokštės? o odos dirbiniai? mano visi batai neša man nelaimes pasirodo  cray.gif


Značet negalima medinių baldų schmoll.gif
Nu kuom gi skiriasi negyvas medis nuo negyvos gėlės g.gif
Negalima nieko negyvo, tai matyt reikia kokių plastmasinių baldų ar ką g.gif
Atsakyti