Įkraunama...
Įkraunama...

Ko negalima dovanoti?

Aš buvau patekus į nemalonią situaciją. Buvo draugės gimtadienis ir aš jai padovanojau žvakidę, o prieš dieną mirė jos senelė. Ji kitiems draugams atšaukė gimtadienį, o aš kaip ir geriausia draugė, tai nieko nesakė, norėjo kad ateitume. Taigi ramiai pasėdėjom, pasiguodėm, o už žvakidę ji davė centą. Labai nemalu buvo cry.gif .
Atsakyti
Kiek esu girdejusi kriaukliu ir juros namuose negalima laikyti, nes jos nesa nelaimes kiek anksciau turejome visas is namu ismeteme, o pries tai namuose buvo tikras kosmaras po ju ismetimo viskas lyg ir apsiramino ir ne tik mums vieniems yra taip buve daugelis musu pazystamu irgi visas ismete kiek turejo. Ir stai ne per seniausiai gaunu dovanu didele kriaukle kaip su peiliu per sirdi perejo dabar nezinau kaip elgtis visgi dovana:(
Atsakyti
Išmesk, jei tau taip atrodo geriau. Nereikia dovanas mylėti ir gerbti "iki grabo lentos".
Atsakyti
QUOTE(LEDINE20 @ 2005 08 05, 15:28)
Kiek esu girdejusi kriaukliu ir juros namuose negalima laikyti, nes jos nesa nelaimes kiek anksciau turejome visas is namu ismeteme, o pries tai namuose buvo tikras kosmaras po ju ismetimo viskas lyg ir apsiramino ir ne tik mums vieniems yra taip buve daugelis musu pazystamu irgi visas ismete kiek turejo. Ir stai ne per seniausiai gaunu dovanu didele kriaukle kaip su peiliu per sirdi perejo dabar nezinau kaip elgtis visgi dovana:(


Man padovanok smile.gif Aš viršininko kabinete pastatysiu biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
nu geras.net nepagalvociau,kad panasiai buna.gal dar yra kokiu dalykeliu,kurie nesa nelaime ir pan?
Atsakyti
Aš tai apie kriaukles nesu tokių bajerių girdėjus, žinau tik, kad negalima laikyt jūros žvaigždžių, o jas dažnai klijuoja į gėlių puokštes ohmy.gif Nu bet turiu vieną namie, iš JAV parvežė, gaila mesti :")
Atsakyti
Jei visos žmonių nelaimės vyktų per kriaukles, žvaigždes ar dar kokius daiktus, žmonės jau seniai visi laimingi būtu (išmetei ir ramu) smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kliopa: 05 rugpjūčio 2005 - 19:11
Dar vienas prietaras doh.gif Na ir kūrybingi žmonės. Kai nėra problemų - jų prisikuria g.gif
Atsakyti
Tą patį (kiba nelaimes neša) esu girdėjusi apie povo plunksnas.
Atsakyti
QUOTE(safarikids @ 2005 08 08, 23:16)
Tą patį (kiba nelaimes neša) esu girdėjusi apie povo plunksnas.

Aha, aš irgi apie povo plunksnas girdėjau dar vaikystėje. Anksčiau pamenu labai madinga buvo povo plunksnas laikyti vazoje doh.gif Bet tuo pačiu ir sakė, kad neša nelaimę blink.gif
Atsakyti
Jaučiu reikia išmesti visas gėles, augalus, vazas, suvenyrus įv niekniekius ir bus lengva bent jau pradžiai gyventi biggrin.gif tongue.gif
Kai užeis kokie negerumai, teks eiti prie baldu, užuolaidų, rūbų ir t.t biggrin.gif tongue.gif
Atsakyti
Nesąmonė. Manau, kad čia paprasčiausiai įsitikinimas ( tas pats kaip galima ligas įsikalbėt) jei kas nutinka blogo iškart viska ant kriauklės, povo plunksnos ar dar ko verti. Netikiu schmoll.gif
Atsakyti