Įkraunama...
Įkraunama...

Ko negalima dovanoti?

zinot,koks mano prietaras?netikek prietarais,nes iseisi is proto.giliau pasikapsciusios suprastumet,kad isvis nieko negalima dovanot,nes kiekvienas daiktas jei ne vienoj,tai kitoj saly,tautoj reiskia kokia nors nelaime.o siemet as kaip tik prisiprasiau zvakiu dovanu,nes man jos patinka.o kadangi stengiuos visokiais tokiais pasakojimais netiket,tai ir nesuku sau galvos tongue.gif
beje,jau galu gale uzsiminkit zmogui apie dovana-o gal jis kaip tik nori zvakiu,naglo peilio ar pan.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pa_radize: 12 gruodžio 2004 - 20:40
QUOTE(pa_radize @ 2004 12 12, 21:40)
zinot,koks mano prietaras?netikek prietarais,nes iseisi is proto.giliau pasikapsciusios suprastumet,kad isvis nieko negalima dovanot,nes kiekvienas daiktas jei ne vienoj,tai kitoj saly,tautoj reiskia kokia nors nelaime.o siemet as kaip tik prisiprasiau zvakiu dovanu,nes man jos patinka.o kadangi stengiuos visokiais tokiais pasakojimais netiket,tai ir nesuku sau galvos  tongue.gif

Tai, kad, kai dovanoji daiktą mažai pažįstamam ir apsišvietusiam (o gal prietarai mažiau apsišvietusiam budingi? g.gif ) žmogui, nemalonu būt, kai gavęs dovaną žvelgs į tave kaip į priešą, nes dovanoji (iš visos širdies) nelaimę nešančią dovaną... blink.gif
O kad būtų kur tie tikri lietuviški prietarai su argumentais, legendom kokiom surašyti vienoj vietoj. Pasiskaitytum ir būtum protingas, o daba... vienai moterėlai vienas susišvietė, o kitai kitas... vienam Lietuvėlės kampe taip sulojo, kitam...
Atsakyti

Нельзя дарить часы (проверено), носовые платки(Потому что носовой платок используется для вытирания слез и поэтому считается, что он приносит несчастье. Для того, чтобы платок не считался подарком, следует выкупить его.)нельзя дарить даме ножи, вилки, кинжалы, шампуры, даже декоративные. Мужчина не должен дарить носовые платки, будь они сколь угодно красивыми. Выбирая декор из ткани (декоративные подушки, коврики, пледы), избегайте черных расцветок. Воздержитесь от покупки кукол в виде ведьм и тому подобных сказочных персонажей. А также не дарите статуэтки в виде чересчур уж роскошных сексапильных дам - женщины не любят сравнения не в свою пользу... Не нужно преподносить "забавные" эротические вещицы вроде солонки-фаллоса: вас могут неправильно понять не стоит дарить набор кастрюль или пластиковых контейнеров для СВЧ-печи.
Atsakyti
Нельзя дарить
Овен-Горшки с цветами, хрустальные вазы… (в общем, все, что бьется и легко ломается)
Телец- Открытки, воздушные шарики, жвачку, ластики, линейки… - в общем, то, что подешевле.
Рак- Приколы, хлопушки, футбольные мячи
Лев-Сковородки, поварешки, прихватки
Дева-Разные безделушки типа розовых слоников с перламутровыми глазами
Весы - Дежурные" три гвоздики и коробку конфет
Скорпион-Носки и носовые платки
Стрелец - Носки и носовые платки
Козерог - Куколки, бантики, шкатулочки - в общем, "несерьезные" предметы
Водолей -Что-то, чем нельзя поделиться с друзьями
Рыбы- Хлопушки и приколы


Atsakyti
Nu ka, nusipirkau kalediniam stalui papuosti siemet ... melynu zvakiu ir serveteliu. Jo majo- negi reiks ismesti?
Negalima dovanoti saliko ir kojiniu- zmogus gali iseiti (nu nebutinai numirtis biggrin.gif ), astrus daiktai gadina santykius. O uz vaistus negalima dekoti- cia tarp kitko.
Atsakyti
o as kaip tik skaiciau, kad melyna, zydra zvake skatina susikaupima, koncentracija, pageidautina tokia degint ant darbo stalo blink.gif visada tokiu perku ir nusiperku g.gif dar girdejau, kad prietaras neveikia, jei jo nezinai wink.gif buvo tokia ese Bersneviciaus, apie prietarus - iliustruodamas straipsni rase tik apie pacius zinomiausius prietarus, kitu stenges neminet butent del to apsaugancio nuo atsakomybes nezinojimo fakto tongue.gif
Atsakyti
zinot jau tom nesamonem tai as netikiu. esu gavus ir zvakiu, ir pati pridovanojus... ir atrodo nieko - gyva. ir net peilius esu gavus dovanu (tiesa, atrodo lita ish manes ishsimushe... biggrin.gif ) bet jokiais prietarais del dovanu as netikiu.
vat pripirkau draugem zvakidziu ir smilkaliniu dovanu ir padovanosiu. o vienai net melyna ishpuole, bet nei ash tikiu, nei kas nors pildysis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rusne @ 2004 12 11, 20:27)
Paklaidžiojau po kitus "kalėdinius" puslapius ir radau, jog dar laikrodžių dovanoti negalima... Tik va kodėl, tai neradau  dry.gif . Matyt, gal kokį išsiskyrimą gali lemt, jei vyrui ar žmonai dovanojama...  g.gif


mano tevas mamai padovanojo laikrodi dar pries ju vestuves.ja 28 metai kartu clap_1.gif
as savo vaikinui pries du metus taip pat laikrodi padovanojau.na dar taip pat net nesiruosiam skirtis, o atvirksciai planuojam vestuves biggrin.gif
Atsakyti
Netikiu tokiais prietarais.....tik astrius daiktus 'parduodu'.....
Atsakyti
As dar esu girdejusi ,kad veidrodziu negalima dovanot ar atiduot, irgi reikia 'pirkt'. Pati taip ir 'pirkau' viena.
Atsakyti
Isivaizduokit, kiek visi pridovanojo zvakiu ir zvakidziu, dar visokiausiu spalvu, laikrodziu ir issikyre biggrin.gif Nebent su ta mintim, kad issiskirs, padovanoja ir ta energija persiduoda, tada gal ir veiksminga g.gif
Atsakyti
Labai grazu, jei zvake faina!!! Akropoly labai fainu kvepianciu yra, sluoksniutu vaisiu, sia firmos, nu super, kaip tokios dovanos noreciau...
Atsakyti