Įkraunama...
Įkraunama...

Pamėlinavo tarp akyčių

Sveiki, mums 7 mėnesiai. Pastebėjau, kad pas mano mažylę (nežymiai) pamėlinavo vieta, virš nosies tarp akyčių. Kas tai galėtų būti? g.gif
Atsakyti
pas mano mažiuką taip pat jau seniai pastebėjau mėlyną dėmę tarpuragy smile.gif bet čia tiesiog per ploną odelę persimato vena. gydytoja sakė, kad su laiko odelė sustorės ir nebesimatys.
Atsakyti
Na aš taip ir pagalvojau, bet paklausti gi nesunku 4u.gif
Ačiu už atsakymą bigsmile.gif
Atsakyti
pas mus irgi mazuliukas kaip su fanariuku atrodo biggrin.gif
Atsakyti
Aha, pas musiske irgi taip yra! Net nesusimasciau apie tai, o va, pasirodo, vena ten blush2.gif
Atsakyti
Pas mus irgi taip yra,nors jau esam 1,5 metukų.Gydytoja irgi paaiškino,kad tai vena mirksiukas.gif
Atsakyti
oi, kaip nuraminot drinks_cheers.gif
as jau pridariau tyrimu, nes issigandau, kad kokiu problemu su krauju nebutu, nerado biggrin.gif
bet, kad vena, tai nepasake g.gif
pas mus prie abieju akyciu g.gif
Atsakyti
Nepergyvenkit mamytės - tai tikrai vena (gerai įsižiūrėjus netgi galima tai pamatyti), su laiku ta "mėlynė" pradings ir Jūsų vaikiukas bus pats gražiausias mirksiukas.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Tooraa @ 2007 08 25, 19:27)
Nepergyvenkit mamytės - tai tikrai vena (gerai įsižiūrėjus netgi galima tai pamatyti), su laiku ta "mėlynė" pradings ir Jūsų vaikiukas bus pats gražiausias mirksiukas.gif  wub.gif

oi, nuraminot, nes pas mano berniuka ta pati situacija-atrodo dar labiau pamelynavo nei seniau, jau buvau nusprendusi i poliklinika eiti.... doh.gif
Atsakyti
Mūsų "mažius"- dabar jam jau 10 m.- toks fanaruotas ir vaikšto, tik vasarą, kai įdega beveik nesimato. Vena iššoko po dešiniąją akimi kai labai daug rėkė ligoninėje per "badymus" (jam tada 2 metukai buvo).
Atsakyti
Sveikos, apsidziaugiau tema pamaciusi, bet ne visiskai tas pats pas mano maze. Pas ja po abiem akim pamelynave, ir jau taip seniai, dabar lyg ir daugiau, prisigalvojau, kad problemos su inkstais ar kepenimis, gal kas zinote, kodel taip yra?
Atsakyti
mes irgi tokia turim g.gif bet kuo toliau tuo maziau ji matosi biggrin.gif tikimes visai praeis thumbup.gif
Atsakyti