Įkraunama...
Įkraunama...

Susimokėjau už gimtadienį?

QUOTE(inevas @ 2009 05 04, 22:40)
4u.gif Sveikut4s,
prieš pora mėn. ir aš atšvenčiau savo jubilieju. Tai kažkaip net negalvojau ar net nesitikėjau, kad gausiu tokiu "geru dovanu". Nors gerai kad keli svečiai žino kokie dabar laikai ir kai eini i jubilieju tai ir dovana ne už 50lt. doh.gif , nu bet yra kaip yra.
O gimtadienis buvo  thumbup.gif , jam ruošiausi 3mėn. su muzikantu, vedančiuoju, žaidimais, diplomais ir t.t. visa šventė kainavo netoli 6000lt.


o kokiu butent dovanu gavai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MuzikALI @ 2009 05 05, 08:17)
o kokiu butent dovanu gavai? smile.gif

pinigu gavau iš tėvu, puseserės su pusbroliu, ir tik keliu draugu, o nuo 7 žmoniu (jie metėsi) kaljana, dar žvakide kaip ir viskas g.gif
Atsakyti
net nezinau kaip cia ir pakomentuoti... tik liks prisiminimas visam gyvenimui...
Atsakyti
nu jau cia vetsuves iseina uz tokia kaina ax.gif
Atsakyti
Man nutiko panasiai aisku jubiliejus ne uz 6000lt siek tiek maziau bet vistiek nepigiai ruosiausi 3 dienas .Atvaziavo 7 zmones ir su vaikais ir atveze dovanu ceki dovana uz 240 lt .Tai kai pamaciau atsisedau po sito gimtadienio nebus kitu nusprendziau doh.gif taigi gal geriau eit i bara ir pasilinksminti kiekvienam susimokant uz save ir kam tada tos dovanos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(inevas @ 2009 05 04, 23:40)
Tai kažkaip net negalvojau ar net nesitikėjau, kad gausiu tokiu "geru dovanu". Nors gerai kad keli svečiai žino kokie dabar laikai ir kai eini i jubilieju tai ir dovana ne už 50lt. doh.gif , nu bet yra kaip yra.

O man tai keista skaityt. Nemaniau, kad taip būna, tiesą sakant. Maniau, kad šventės daromos, turint norą susitikti su draugais, kartu pabūti, kartu pasidžiaugti, o ne tikintis už tai tam tikro svorio dovanos... Maniau, kad svarbiau žmogus, dėmesys, jo laikas skirtas man, o ne daiktas ...
Atsakyti
QUOTE(zarazna @ 2009 10 28, 15:15)
O man tai keista skaityt. Nemaniau, kad taip būna, tiesą sakant. Maniau, kad šventės daromos, turint norą susitikti su draugais, kartu pabūti, kartu pasidžiaugti, o ne tikintis už tai tam tikro svorio dovanos... Maniau, kad svarbiau žmogus, dėmesys, jo laikas skirtas man, o ne daiktas ...

o as net nezinojau kad einant i gimtadienius/jubiliejus stavkes dovanu yrauser posted imageo jei reikia kad atsipirktu balius tai gal nereiketu tokiu pinigu ismest, juk net vestuves neatsiperka schmoll.gif ir dovanot pinigais neprivaloma, nesuprasciau jei man voka atnestu g.gif
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2009 10 28, 19:22)
o as net nezinojau kad einant i gimtadienius/jubiliejus stavkes dovanu yrauser posted imageo jei reikia kad atsipirktu balius tai gal nereiketu tokiu pinigu ismest, juk net vestuves neatsiperka schmoll.gif ir dovanot pinigais neprivaloma, nesuprasciau jei man voka atnestu g.gif



aha ir man ne i tema kai nori kad atsipirktu gimtadienis schmoll.gif

pirmiausia daro pakazucha kad atseit sustras gimatdienis nors paciam nei keik nebuna turbut linksma o poto dar skirsto zmones pagal dovanu branguma, tai irasykite i kvietima privaloma brangi dovana- nes 1 zmogui kainavo 200lt stalo vieta. biggrin.gif biggrin.gif
kitas reikalas ir draugu supratingumas jei eini i 50meti o nesi zvakide ar taures uz 15litu,
bet jau cai kalbama apie pagarba zmogui,
o siaip manau gimatdienis turi but kad patiktu tau, dazniausiaii jubiliejai i sita linksmuma neieina;)
Atsakyti
Na aš tai irgi niekad nesuprasiu įsižeidimo dėl dovanos dydžio/brangumo... Man atrodo, kad kiekvienas savo gimimo dieną organizuoja pagal savo išgales. T. y., jei išleidai 6000 Lt - vadinasi, gali sau tai leisti, galbūt nori ir parodyti, kad gali sau tai leisti. Kvieti žmones, kuriuos nori matyti savo gimtadienyje, kurie mieli tavo širdžiai. Ir man niekaip nesuprantama, kaip tokiu atveju galima įsižeisti dėl dovanų. Reiškia pakviestam į gimtadienį visada reikia apgalvoti, ar gali sau tai leisti g.gif Aš asmeniškai tikrai nelaimingesnė būčiau jei žmogus, kurį kviečiau, neatėjo į mano šventę, nes negalėjo sau leisti dovanos...

P. S. Pati švenčiu kavinėje, kviečiu tiek žmonių, kiek galiu pavalgydinti/pagirdyti, o dovanas tikrai dovanoja skirtingas pagal tai, kiek išgali. Ir man nejaukiau gauti brangesnę dovaną iš žmogaus, kuris žinau, kad tikriausiai negali sau to leisti...
Atsakyti
Aš irgi nesuoprantu įsižeidimo dėl dovanų... Pvz turiu draugių, kurias labai myliu ir man visiškai nesvarbu kokia bus dovana, svarbu kas pačios ateitų. Aišku,man patinka kai atneša dovaną,bet tiesiog dėl to,kad mėgstų staigmenas ir šiaip, įdomu,ką žmogus išrinko. Tai gali būt net pačio daryta atvirutė, balionas, ar šiaip koks laiškelis ant prikolo, skirtas man.. man dėmesys svarbu, tą noriu pasakyti. O ir pati nevisad turiu pinigų - šiais laikais pajamos tai yra, tai ne. Ir būna, kad kartais galiu sau leisti brangią dovaną, o kartais tenka įtilpti ir į 10 litų rėmus. Bet tiesiog mano draugai kitokie-supratingi ir patys tokiuose situacijose buvo, taigi supranta... Juk svarbu kartu pabūt.
O dėl šventimo kavinėje tai manau,kad reikia tiesiog iš anksto pranešti ir sutarti,kas ir kaip. Aš pati tik kartą kavinėje dariau, mokėjau už vsiką, už visus ką kviečiau. Draugai, kurie darydavo, irgi mokėjo už svečius. Tiesiog kam kaip patogiau, nėra blogai, kai svečiai susimoka- manau tai visiškai normalu, tik būtinai pranešti reikia iš anksto ir jokų čia bėdų 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Niut*: 22 gruodžio 2009 - 00:59
Išeina taip jei neišgali brangios dovanos nupirkti, tai ir į gimtadienius geriau neik. doh.gif Dabar kai daugumai sunku finansiškai jei švenčiam tai sakom dovanų nereikia, svarbu ateikit. Kiti irgi taip, tai apsikeičiam simboliškai dovanom ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(Female @ 2007 03 21, 15:16)
Drauge pakviete i gimtadieni viename kokteiliu bare. Vakaras buvo smagus, isgerem visos panos po keleta kokteiliuku, nutarem patraukti kur garsiau muzika groja, ir jubiliate paprase saskaitos. Padavejai ja atnesus, mergina persiunte ja per rankas, kad kiekviena susimoketu  bigsmile.gif
cia buvo taktiska is jos puses taip padaryti?
na man asmeniskai taip izuliai pasirode. neturint uz ka pavaisinti draugiu, geriau tuomet isvis gal sventes nerengti, nei pasikviesti visas i "baliu", susirinkti dovanas, ir paskui dar liept susimoket uz svente.
taigi, kiek galima sau leist paislaidaut kai svente rengi sau pati, o ne draugai?

Čia labai sena tema, visos neskaičiau ir nesiruošiu to daryti, bet manau, kad prieš tokį vakarėlį reikia žmones įspėti, kad reikės susimokėti...
Atsakyti