Įkraunama...
Įkraunama...

Susimokėjau už gimtadienį?

O mane dar labai erzina
1. Draugai kurie į gimtadienį nekviečia, o paskui pyksta, kad neatėjai, maždaug pats turėjai susiprasti, "gerų draugų kviesti nereikia' ir t.t Tokiais atvejais vistiek visada telefonu pasveikinu, tačiau į svečius nekviesta tikrai neisiu..
2. Čia turbūt pirmo punkto kitas variantas tongue.gif Na buvo man toks atvejis. Artėjo draugės gimtadienis, tačiau kvietimo nesulaukiau, vis minėdavo, kad šiemet nenori jokių balių, gimtadienio nešvęs ir t.t Aš žinoma tikrą dieną skambinu sveikinu, bučkius siunčiu, o ji sako, na aš nešvesiu, baliaus nedarau, tik taip, simboliškai, jei nori atvarykit tortą suvalgysim, jei norit išgert, atsiveškit ką nors , trumpai pasėdėsim... Nu mes taip ir nuvažiavom, simboliškai , su buteliu vyno ir trim rožytėm.... O ten pasirodo visa giminė susirinkus, stalas nukrautas šaltais ir karštais, visi pasipuošę ir su DOVANOM, tai taip be ryšio pasijautėm, ir draugė neslėpė savo nepasitenkinimo, kad mes be dovanų, o tik simboliškai unsure.gif Ir sako, va nieko nekviečiau, visi nekviesti susirinko.. g.gif Tai aš čia tipo tarp eilučių turėjau perskaityti, kad balius visdėlto bus???

Tai buvo prieš pusmetį, bet aš iki šiol nemaloniai jaučiuosi..
Atsakyti
QUOTE(Kurmaitiene @ 2008 04 22, 16:04)
O mane dar labai erzina
1. Draugai kurie į gimtadienį nekviečia, o  paskui pyksta, kad neatėjai, maždaug pats turėjai susiprasti, "gerų draugų kviesti nereikia' ir t.t  Tokiais atvejais vistiek visada telefonu pasveikinu, tačiau į svečius nekviesta tikrai neisiu..
2. Čia turbūt pirmo punkto kitas variantas  tongue.gif  Na buvo man toks atvejis. Artėjo draugės gimtadienis, tačiau kvietimo nesulaukiau, vis minėdavo, kad šiemet nenori jokių balių, gimtadienio nešvęs ir t.t Aš žinoma  tikrą dieną skambinu sveikinu, bučkius siunčiu, o ji sako, na aš nešvesiu, baliaus nedarau, tik taip, simboliškai, jei nori atvarykit tortą suvalgysim, jei norit išgert, atsiveškit ką nors , trumpai pasėdėsim... Nu mes taip ir nuvažiavom, simboliškai , su buteliu vyno ir trim rožytėm.... O ten pasirodo visa giminė susirinkus, stalas nukrautas šaltais ir karštais, visi pasipuošę ir su DOVANOM, tai taip be ryšio pasijautėm, ir draugė neslėpė savo nepasitenkinimo, kad mes be dovanų, o tik simboliškai  unsure.gif  Ir sako, va nieko nekviečiau, visi nekviesti susirinko..  g.gif  Tai aš čia tipo tarp eilučių turėjau perskaityti, kad balius visdėlto bus???

Tai buvo prieš pusmetį, bet aš iki šiol nemaloniai jaučiuosi..


nu cia mano stilius niekada nieko nekvieciu, kas nori patys prisimena ir pasveikina, kvietimas tolygus tam kad bus malonus tokia ir tokia diena ateik manes pasveikinti...... o gal tas zmogus visai nenori manes sveikini ir net nepamena mano gimtadienio, visus prisimenancius stengiuosi pakviesti vienu laiku, tagi ateje zmones atsigerti kavutes gali pasijausti ateje i baliu (buna vakariene ir saldus stalas, o baliuje pasijaucia nes ne vieni, dar keliso seimos draugu buna), maniskiai jau priprate wink.gif ...... taigi jeigu jauciasi nepatogiai gal ir jaucia seimininkes priekaistus kad be dovanu, o beje kaip ta tavo drauge isreiske ta nepasitenkinma kad be dovanu? garsiai visiems pranese kad sitie be dovanu atejo, ar kaip isskyre is kitu jus vis tek nieko neatnesete blink.gif blink.gif ........ kazkodel man atrodo tai tavo pacios kompleksas papuolus netiketai i baliu, o kad visi su dovanomis is kur suzinojai? jie gi jau buvo ateje tau atejus? ar visi puole rodyti ka padovanojo?
o as nemaloniai jauciuosi kai iskilmingai esu pakvieciama i gimtadieni tada jauciu pareiga pirkti dovana, nekvieciama galiu atlekti su geles ziedu, galiu telefonu linkejimus perduoti, jeigu kavos pakvies visai gerai jauciuosi ir su sampanu bei gelyte nuejusi wink.gif .... ir kai pati nekvieciu neipareigoju zmoniu nieko pirkti wink.gif
Atsakyti
Aš nesakau, kad mane turi oficialiai pakviesti su pakvietimais ir t.t Tikrai užtektų, "darau balių, esat laukiami", "kviečių į savo šventę", "atvažiuokit"...


""""""""""""...........nu cia mano stilius niekada nieko nekvieciu, kas nori patys prisimena ir pasveikina, kvietimas tolygus tam kad bus malonus tokia ir tokia diena ateik manes pasveikinti...... o gal tas zmogus visai nenori manes sveikini ir net nepamena mano gimtadienio, visus prisimenancius stengiuosi pakviesti vienu laiku, tagi ateje zmones atsigerti kavutes gali pasijausti ateje i baliu (buna vakariene ir saldus stalas, o baliuje pasijaucia nes ne vieni, dar keliso seimos draugu buna), maniskiai jau priprate wink.gif
.....



O gal tas žmogus nori tave sveikinti, bet galvoja, kad yra nepageidaujamas tavo šventėj, arba, kad tu neruoši šventės, nes nenori arba turi problemų arba neturi pinigų arba neturi nuotaikos arba turi kitų planų arba dar milijonas priežasčių..... ir būdamas gerai išauklėtas tau netrukdys..
Atsakyti



QUOTE(Kurmaitiene @ 2008 04 23, 10:24)
Aš nesakau, kad mane turi oficialiai pakviesti su pakvietimais ir t.t  Tikrai užtektų, "darau balių, esat laukiami", "kviečių į savo šventę", "atvažiuokit"...



va butent apie tokius kvietimus ir kalbu "kvieciu i savo svente" is serijos ar nepamirsot kad reiks mane pagerbti ir dovana nupirkti, darau baliu kvieciu irgi is tos serijos, suprantu kai zmogaus jubiliejus, na pirtys uzsakomos ir t.t. ...... bet taip eilinis gyvenimas daugeliui buna kaip susireiksminimas didziulis.....

QUOTE(Kurmaitiene @ 2008 04 23, 10:24)
O gal tas žmogus nori tave sveikinti, bet galvoja, kad yra nepageidaujamas tavo šventėj, arba, kad tu neruoši šventės, nes nenori arba  turi problemų arba neturi pinigų arba neturi nuotaikos arba turi kitų planų arba dar milijonas priežasčių..... ir būdamas gerai išauklėtas tau netrukdys..


kokioje sventeje...... as gi jos niekada nedarau wink.gif butent apie tai ir eina kalba, buna minimalus pasisedejimai su artimais draugais..... beje be skambucio niekas i namus ir nesiverzia, paprastai papskambina telefonu kartais as kavos pakvieciu, kartais jie klasuia kada galetume isgerti kartu sampano taure wink.gif ..... as neisipareigoju jiems baliaus iskelti (nors kai buna ikvepimas priruosiu skanumynu) jie neipareigoti islaidauti .....
Atsakyti
Ačiū Dievui mūsų namuose gimtadieniai vyksta tik vasario ir birželio mėnesiais. Niekada nieko nekviečiam, tai jie užsitęsia dar porai savaičių. Kol visi neatsimis ir ne pasveikins. Aš ir pati sveikinu neprašyta ir nekviesta, nes tai noriu aš pati.

Dažniausiai būna ir taip, kad artimiausi draugai suorganizuoja išvyką į gamtą, ar pasilinksminimą kokioje nors pirtelėj, taip pagerbdami „kaltininką“. Dovanų nesidovanojam, nes mūsų tarpe yra žmonių, kurie negali sau leisti didelių išlaidų, todėl nusprendėm, vienas kito neįpareigoti brangiom dovano, o džiaugtis betarpišku bendravimu, suneštu maistu ir gėrimais.

Praėjusiais metais man draugai suorganizavo, automobilių lenktynes. O vėliau visi gamtoje kepėm kepsnius, maudėmės upėje. Man patiko, pati geriausia dovana.
Atsakyti
Pas mus eiliniai gimtadieniai dazniausiai prasideda namie: paruosiu svediska stala su misrainem, sumustiniais, saldumynais bei gerimais. Padarius gera pradzia namie, keliames i kluba pasokt arba varom boulingo pazaist. Uz boulinga ar klubo iejima visi susimeta, as nuperku po pirma gerima, toliau jau visi vaisinasi uz savo saskaita. Ir visiems toks variantas labai patinka thumbup.gif Del dovanu-tai is paciu artimiausiu visda gaunu po gera dovana (nors visada sakau, kad nereikia), is kitu gaunu kazka simbolisko ar geliu thumbup.gif

Prisiminiau toki kurioza, dabar juokinga lotuliukas.gif
Pries kokius 5 metus draugavau su tokiu vaikinu, kuri nuo tada vadinu Skrudzu Makdaku lotuliukas.gif Kadangi tarp musu gimtadieniu buvo tik keliu dienu skirtumas, tai nusprendem daryt gimtadienius kartu ir pakvietem kelias draugu poras i kavine. Taip pat nutarem, jog mudu uzmokesim uz gerimus ir uzkandzius.
O draugai metesi ant gana brangiu dovanu. Taigi sedim bare, linksma, dziaugiames dovanomis. Atejo laikas apmoket saskaita (buvo apie 300Lt), tai mano vaikinas paskaiciavo, jog nuo jo ir manes po 30Lt ir jau norejo siust saskaita kitiems. As apakau blink.gif Sakau, taigi taremes viska apmoket. O pasirodo jis taresi (neaisku su kuo), jog statom po pirma gerima, o paskui kiekvienas moka uz save. Kadangi buvo geda kazka ir sakyt draugams, tai sumokejau 270lt as, o jis 30lt. Tuo metu buvau studente, o jis turejo gerai apmokama darba. Nuotaika buvo sugadinta. Dar vienas kuriozas is to pacio gimtadienio lotuliukas.gif As jam nupirkau irgi gana brangia dovana, o jis metesi su visais draugais kartu ant bendros, net geliu nesugebejo nupirkt atskirai lotuliukas.gif Aisku, po tokio gimtadienio + dar keliu panasiu ivykiu musu draugyste baiges. Dar po kiek laiko isgirdau ji verkslenant, kaip as ji isnaudojau, kol buvom kartu (per 3 men tikriausiai labai daug ant benzo isleidi, kai uzvaziuodavo manes kur pasiimt, na gal dar 2 buteliu alaus buvo nupirkes) lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katy: 23 balandžio 2008 - 12:40
mes dazniausiai gimtadienius svenciame namuose. niekad neprasiau susimoketi uz maista ar gerimus, kazkaip pati geriau jauciuos,kai organizuoju savo baliu,tai neapkraunu sveciu su papildomomis saskaitomis uz kazka..juk dovanas tai gaunu..ir siaip smagu pavaisinti draugus, juk ne daznai taip buna smile.gif galiausiai superiniu baliu niekad nekeliau,tai ir islaidu nebuvo dideliu. manau gimtadieniui isleisti apie 300-400 lt svenciant namuose yra labai normali kaina ax.gif
baruose pasisedejimus turedavome per gimtadienius, bet dazniausiai uz gimtadienio kaltininke sumokedavome ir susimokedavome uz save, ir zinoma po gelyte atnesdavome smile.gif
kazkada svenciau gimtadieni gamtoje, tai prasiau savo draugu dovanu nedovanoti, bet sumoketi uz alkoholi..kiek pamenu ten nedaug gavosi, gal iki 20 lt, o uz visas vaises zinoma pati susimoekejau. manau visi liko patenkinti tongue.gif
Atsakyti
Buvom draugės gimtadienyje boulingas-pasisėdėjimas namuose- klubas. Atėjom su dovanomis (nupirkom ko pati užsiprašė, kiti vokelius mačiau dovanojo). Vakarėlis buvo labai fainas. Už viską ji sumokėjo. Mes pasisiųlėm sumokėt už klubo įėjimą ir gėrimus ten, tačiau ji griežtai atsisake ir sumokėjo pati. Kita diena, ji man guodžiasi, kiek daug išleido ir kad daugiau gimtadienių nebedarys. Tai man taip nesmagu pasidarė, nežinau ką ir daryt, jaučiuosi skolinga. Gal pasiūlyt pinigų?
Atsakyti
turiu ir as panasia drauge..nesuprantu as tokio poziurio - jeigu jau siulai uz savo svecius sumoket, tai buk miela ir sumoket negailedama.jei su pinigeliais sudetinga, tai ir nereik net siulyt. manau, gali pasiulyt grazint pinigus , kuriuos uz tave sumokejo, taciau jeigu drauge sutiks, tai jau truksta zodziu..
Atsakyti
QUOTE(wwwlaima @ 2008 04 26, 11:08)
turiu ir as panasia drauge..nesuprantu as tokio poziurio - jeigu jau siulai uz savo svecius sumoket, tai buk miela ir sumoket negailedama.jei su pinigeliais sudetinga, tai ir nereik  net siulyt.

Manau, kad cia atskiras zmoniu tipas smile.gif , jie moka patis, bet veliau labi megsta pasiguosti, kaip viskas sunku, brangu ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(wwwlaima @ 2008 04 26, 11:08)
turiu ir as panasia drauge..nesuprantu as tokio poziurio - jeigu jau siulai uz savo svecius sumoket, tai buk miela ir sumoket negailedama.jei su pinigeliais sudetinga, tai ir nereik  net siulyt. manau, gali pasiulyt grazint pinigus , kuriuos uz tave  sumokejo, taciau jeigu drauge sutiks, tai jau truksta zodziu..

Nežinau net kaip ir pasiųlyt, jau ir laiko šiek tiek praėjo. O jei sutiks paimti, tai kaip aš tada su ja bendrausiu - negalėsiu ...
Atsakyti
QUOTE(Katy @ 2008 04 23, 13:40)
, tai sumokejau 270lt as, o jis 30lt. Tuo metu buvau studente, o jis turejo gerai apmokama darba.

na jaa blink.gif tavo vietoj būčiau praspyrus jį tą pačią akimirką, tik ne draugų akivaizdoj lotuliukas.gif ir iš kur tokių mulkių ( atsiprašau už šį žodį ) atsiranda? doh.gif
Atsakyti