Įkraunama...
Įkraunama...

Susimokėjau už gimtadienį?

patarkit, kaip man pasielgti. as svenciu mini jubilieju, uzsikvieciau drauges pas save i namus, padarysiu vaises. kvietime nurodziau, kad po vaisiu siulau eiti i kluba. bet tik perskaicius tema susivokiau, kiek tai man kainuos - iejimas (20lt) + vaises klube + taxi i kluba. turputi man per daug, jei reiks uz 10 zm sumoket unsure.gif kaip pasielgti. kiaule nenoriu buti, o dovanu jau uzsiprasiau (nes drauges nekuklios, pacios paklause ko noreciau). kaip jus elgetes panasioj situacijoj ar elgtumetes?
Atsakyti
QUOTE(Germani @ 2008 01 12, 21:43)
patarkit, kaip man pasielgti. as svenciu mini jubilieju, uzsikvieciau drauges pas save i namus, padarysiu vaises. kvietime nurodziau, kad po vaisiu siulau eiti i kluba. bet tik perskaicius tema susivokiau, kiek tai man kainuos - iejimas (20lt) + vaises klube + taxi i kluba. turputi man per daug, jei reiks uz 10 zm sumoket  unsure.gif kaip pasielgti. kiaule nenoriu buti, o dovanu jau uzsiprasiau (nes drauges nekuklios, pacios paklause ko noreciau). kaip jus elgetes panasioj situacijoj ar elgtumetes?


tai gal kuklesnę šventę reikėtų pasidaryt? arba namie tiek prisivaišinkit, kad klube nesinorėtų.
Atsakyti
o gal dar nereiks vykti i kluba kai labai uzsisvesit namie biggrin.gif
Atsakyti
Labai daug gimtadieniu svenciau kavinese. Mano taktika buvo tokia. Na kokius 400-500lt iskart sumokedavau i prieki, o likusius kiek trukdavo ( o trukdavo visada biggrin.gif ) susimesdavom. Pries kviesdama apie tai pasakydavau ( kodel nepaskius savo geriausiems draugams biggrin.gif ), ir pasakydavau, kad dovaneliu nereikia. Dovaneliu simboliniu ir ne tik visada gaudavau ax.gif . Bet jei nuo kurio ir negaudavau - tai manes visiskai nesunervindavo ar nenuliudindavo. Fainiausia, kad visi susirinkdavome vienoje vietoje. Nes bute sutalpinti apie 20 zmoniu butu buve sunku.

P.S. Beje paskutinis toks baliukas buvo pries kokius 4 metus ( kainos dar kitos buvo biggrin.gif ), ir dazniausiai uzsisakinedavom tik gerimus ir uzkanda. Man tai optimaliausias variantas atsvesti eilini gimtadieni 4u.gif ( su jubiliejais gal kitaip g.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Romy: 04 vasario 2008 - 17:20
Turi apie tai pranešti iš anksto: aš kai buvau studenčiokė taip švęsdavau: pasakai kad pastatysi po 1 alaus ir ant stalo dar nuperki keletą duonos ir sūrio... viskas- paprašai iš anksto saskaitos- o jau ką patys vėliau atsineša nuo baro tą atsineša... Bet niekada niekas neprieštaraudavo: dovanų gaudavau malonias smulkmenėles- raktų pakabukas, rožė, pliušinis nedidelis žaisliukas... Ir visi pasisėdėdavom- ir visi patenkinti- bet tai pranešama iš anksto.
Atsakyti
na kaip mes švenčiame gimtadienius tai pat iš anksto susitariame,kad "susimesim" ant gėrimų smile.gif ir reikia tą daryti iš anksto smile.gif per vieną gimtadienį mokėjomės ir už kelionę,vežemės ir gėrimus,o dar nuvykę į vietą ir maistą nusipirkom,nes be saldaus ir gėrimų nieko nebuvo..o teko nakvoti smile.gif o ir dovaną gerą nupirkom smile.gif ir tokie gimtadieniai visai nedžiugina sad.gif
Atsakyti
Drauge man pasakojo gimtadienio varianta i kuri ji ir jos draugas buvo pakviesti. Vienu zodziu taip: jubilijatas sukviete visus savo svecius susitikti kazkur mieste, susirinkus visi jubilijato pageidavimu zygiavo i MAXIMA baliui maisto, gerimu ir torto nusipirkti (o kviesdamas pasakojo kad balius bus pirty, su daug gerimu ir t.t....). Aisku, kasos ceki persiunte per rankas ir visi turejo susimoketi uz savo gerimus ir uz savo maista. Nuvykus i pirti (uz kuria taip pat visi po 20 lt. atseikejo) reikejo patiems dengtis stala doh.gif ir linksmintis.... bet kad niekam pernelyg linksma nebuvo ir visi gana greitai issinesdino namo blink.gif O jubilijatas liko vienas su dauuug gerimu ir maisto lotuliukas.gif
Atsakyti
pas mus taipogi metames,tai yra uz save mokam..is karto susitariam..pvz,einam i pirty,tai kiekvienas uz save mokam.. 4u.gif na vaises jau gali buti mano drinks_cheers.gif
Na nebent jau butu ipatingas jubiliejus,tai pries tai viska apskaiciavusi kviesciau ir mokeciau pati 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamiux: 21 balandžio 2008 - 18:24
Man pvz. gimtadienis - svente, o per sventes dovanoja dovanas mirksiukas.gif , jeigu nori svarbia diena praleisti draugu buryje, tai manau, reikia ir uzmoket uz ta. smile.gif Nes pavyzdziui mes su draugais labai daznai susirenkam kavineje, bare ar klube, kur kiekvienas moka pats uz save, tad gaunasi, kad tarp eilines dienos ir gimtadienio mano atveju nebutu jokio skirtumo blush2.gif
Lietuvoje dar nepriimta, kaip UK, kad draugai sumoka uz svente ir dovanoja geras dovanas, manau, kad viena is prizasciu, algos skirtumas doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(noriu_nenoriu @ 2008 03 14, 18:42)
Drauge man pasakojo gimtadienio varianta i kuri ji ir jos draugas buvo pakviesti. Vienu zodziu taip: jubilijatas sukviete visus savo svecius susitikti kazkur mieste, susirinkus visi jubilijato pageidavimu zygiavo i MAXIMA baliui maisto, gerimu ir torto nusipirkti (o kviesdamas pasakojo kad balius bus pirty, su daug gerimu ir t.t....). Aisku, kasos ceki persiunte per rankas ir visi turejo susimoketi uz savo gerimus ir uz savo maista. Nuvykus i pirti (uz kuria taip pat visi po 20 lt. atseikejo) reikejo patiems dengtis stala doh.gif  ir linksmintis.... bet kad niekam pernelyg linksma nebuvo ir visi gana greitai issinesdino namo blink.gif  O jubilijatas liko vienas su dauuug gerimu ir maisto lotuliukas.gif


Koks praktiskas zmogus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(JaunasTetis @ 2008 04 22, 16:18)
Koks praktiskas zmogus lotuliukas.gif

as dar suprasciau,kad va, zmogus nespejo iki maksimos sulakstyt, tai su sarasu rankose i maksima su draugais, kad panest padetu, bet kad sveciai susimoket turetu tai joooooooo, nu nebent sveteliai tokiu atveju issirinktu ne pagal seimininko sarasa, o kokius labai labai brangius gerimus ax.gif nu tai tada uz tuos gerimus patys tegu ir moka rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2008 04 22, 16:21)
as dar suprasciau,kad va, zmogus nespejo iki maksimos sulakstyt, tai su sarasu rankose i maksima su draugais, kad panest padetu,  bet kad sveciai susimoket turetu tai joooooooo, nu nebent sveteliai tokiu atveju issirinktu ne pagal seimininko sarasa, o kokius labai labai brangius gerimus  ax.gif  nu tai tada uz tuos gerimus patys tegu ir moka  rolleyes.gif


Mano aplinkoje iprasta kad zmogus sukviecia draugus, kuriuos vaisina, arba apmoka pvz pirti, o atejusieji ateina su dovanom
Atsakyti