Įkraunama...
Įkraunama...

Susimokėjau už gimtadienį?

QUOTE(fizire @ 2007 06 27, 16:55)
na papasakosiu ir as savo istorija..idomu,kaip jums pasirodys..rengiau siemet ir as savo gimtadieni...sukvieciau draugus...iskart perspejau,kad renkames akropolio boulinge,buvo savaitgalis uzsakiau 3val.susirinko 6 draugai su manimi ir draugu isvis 8,sumokejau uz boulinga,uzsakaiu 2 butelius sampano,brendzio buteli.atejo draugai ir kas fainiausia beveik visi tusti,drauge atejo ir atsinese karunos sokolada thumbup.gif gal pasirodysiu materialiste,bet dieve,i gimtadieni su karunos sokoladu...??kita atejo su draugu atnese roze ir atviruka,dar viena pora isvis nieko neatsinese,tipo ai neplavome uzsukti,bet uzsukome...tik vienas vaikinukas atnese is IBERO tokia gelyte i svarkelio atlapa isisegti...visi tris valandas pasventeme,dar plius ledu panos valge,as sumokejau uz viska,kaip jau suprantate buvo savaitgalis,o tada boulingas brangiausias..po boulingo dar vaziavome ant taurakalnio,tipo sampana gerti..jau buvau pasiruosusi 2 butelius sampo ir saldainiu dezute..sumoje visas vakaras atsejo ~300lt. bet zinokite,man kazkaip nuotaikos nebebuvo,galvoju tokio nedekingumo draugu,juk kai as einu pas juos i gimtadienius visada pasistengiu kazkaip pradziuginti,nustebinti.. blink.gif  g.gif


niu siaubelis..siaip tarp draugu visada pora tokiu atsiranda, bet kad visi doh.gif tikrai nemalonu..

Siaip man normalu, kai per kieno nors gimtadieni reikia susimoketi uz save, bet tada ir dovana perku simboline...O , jei kviecia i baliu ir apmoka ivykio kaltininkas , tada dovana minimum turetu buti tokia, kiek jis ant taves isleido, ar net daugiau, jei zmogus artimas ir galimybes leidzia..Na cia mano nuomone 4u.gif
Atsakyti
oi prisiminiau lotuliukas.gif
papasakosiu kodel nusprendziau nebemoketi uz vakarelius kavinese ir klubuose,ogi paskutinis organizuotas gimtadienis nebuvo maloniausias biggrin.gif
uzsakem staliuka,iskaitant uzkandzius ir alu,kiek prisimenu uz 200 litu paprasem kad padetu maisto ir alucio.o visa likusi sumokesim veliau.nugi susirinko sveciai.pradejom uzsakineti gerimus,priejes barmenas paklause ar dar noresim sulciu,nes nebebuvo asociuose like.o vienas is sveciu ir sako,jo noresim tokiu ir tokiu.kai barmenas atnese sultis,taspats svetys pridure,kai matysit kad baiginejasi ,neskit vel blink.gif buvau apakus
Atsakyti
QUOTE(sygyta @ 2007 06 28, 18:57)
savanaudiskas poziuris,negaliu schmoll.gif  kiek teko dalyvauti  UK gimtadieniuose ar dar kurnors,visur zmones mokasi patys,net minties nebuna nemoketi. aisku,jei jubiliatas sumasto nupirkti po taure gerimo ar butelaiti ant visu ir viskas.
cia tik lietuvoj bliamba tokios nesamones biggrin.gif
o tau ka, labai sunku susimoketi? tai neturi pinigu,neik.o nelauk kol kitas pavaisins.suprantu tortas,sampanas ir t.t. nu bet uz visu kokteilius,mokekite mielosios pacios.
ar susimastai jei vakaro seimininkamams visada tektu moketi,tai tu normaliu vakareliu ir nebutu.velnias, jei zmogus nori pakviesti i gimtadieni 30 zmoniu,tai kiek jam tas gimtadienis atisieis?
nepapraskim jot ant kitu sprando.
blush2.gif
as uz tokius vakarelius,kur draugai susimeta dovanai minimaliai,tarkim simboliskai po 10 litu ir uz vakareli susimoka patys.


As irgi uz tokius vakarelius drinks_cheers.gif bet , kad butent bus toks vakarelis turi buti is anksto kazkaip aptarta-tik tada gali rinktis eisi tu i ji ar ne..Kaip supratau temos autores drauge apie tai is anksto nepranese..visi nese normalias dovanas, o ne po 10lt. susimete. Tai gerai, kad cia buvo bare ir tik kokteiliai..
Atsakyti
na logiskai mastatnt,jei ka nors kvieti,tai ir sumoki manau...nors mes kai varom i kviestini baliu koki kavinej,tai rodome nora sumoketi,bet tikrai nesiverziame ypac jei kvietejas primygtinai nori sumoketi uz visus...
Atsakyti
QUOTE(miauka @ 2007 06 28, 19:16)
As irgi uz tokius vakarelius drinks_cheers.gif  bet , kad butent bus toks vakarelis turi buti is anksto kazkaip aptarta-tik tada gali rinktis eisi tu i ji ar ne..Kaip supratau temos autores drauge apie tai is anksto nepranese..visi nese normalias dovanas, o ne po 10lt. susimete. Tai gerai, kad cia buvo bare ir tik kokteiliai..

na bet nemanau ,kad jai buvo pranesta,kad uz klubo iejima reikes susimoketi paciai,bet susimokejo.
aisku,kaikuriems zmonems reikia pasakyti,kiti susipranta.zinoma jei butu pasakiusi,butu maziau bedu.
o kai kazkas cia sake kad i kluba ateitu be pinigu ir rankines tai atsiprasau.
negi istikruju taip vaikstote? blink.gif as is namu be kapeikos neiseinu,maza kas.o cia klubas biggrin.gif
Atsakyti
Gavau pakvietima i gimtadieni kuris turejo vykti kavineje. Drauge buvo uzsakiusi staliuka prie kurio mes ir sventeme.Nupirkau dovanu ceki uz 30lt ir geliu,is viso isejo 50 Lt.O vakarelio pabaigoje saskaita apmokejome kartu, nors ji nebuvo labai didele. Isejo taip, kad sumokejau pati uz ta gimtadieni doh.gif man tai kazkaip nepatiko, nors ne piniguose esme man ju visai negaila.
Atsakyti
QUOTE(sygyta @ 2007 06 28, 17:57)
as uz tokius vakarelius,kur draugai susimeta dovanai minimaliai,tarkim simboliskai po 10 litu ir uz vakareli susimoka patys.


drinks_cheers.gif
ir dar keli man priimtini variantai:
1. kai draugai /bendradarbiai etc/ nedovanoja nieko, bet užmoka už sukaktuvininko užsakytą maistą ir gėrimus restorane (susidėjus tarp visų, nedaug tereikia mestis)
2. kai bendrai nuperkama vertinga dovana, ir visi švenčia sukaktuvininko namuose biggrin.gif (pastaba: namų šeimininkas sąskaitos vakarėlio metu nepateikia)
3. Kai visi ateina su dovanomis, ir sukaktuvininkas apmoka visų sąskaitas restorane.. Tai taikoma tada, kai susirinkama švęsti pietų metu ir alkoholis nevartojamas. O patiekalai pateikiami neįmantrūs, dar geriau - švediškas stalas už fiksuotą kainą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Virdzinija: 02 rugsėjo 2007 - 02:32
tavo drauge tikrai turejo tave ispeti pries gimtadieni. juk renkiesi ar eini i ta baliu ar ne? o gal tuo metu tau striuka su pinigais, tiesiog tu uzsukai drauges pasveikinti o cia va visos i kavine ar i kluba drozia.na pritariu tai minciai jei sventi su jubilijatu kavineje tai tikrai apsimoki viskapats, o ir dovana turi buti susimetus simboline. o ne tai kad tu dovanoji uz 30 lt ceky o paskui uz tokia pacia suma,o gal ir daugiau susimoki pati. tikrai butu nedraugiska is darauges puses. verysad.gif schmoll.gif
as pvz svenciu gimtadieni ir is anksto pasakau, jei kokiam plote tai gal but, tada susimetam ant to ploto, cia tas plotas kai dovana bus pabaliavot.( o maistasir snapsas ir taip aisku kad jau is tavo puses)( na o jei kas ir pasveikina kokia gelyte ar dovanyte simboline ir gi gerai) arbe moki pati uz plota o gimtadienio dalyviams nurodai jog dovana - pinigai. thumbup.gif
Atsakyti
Planuoju ir as gimtadieni, is pradziu namuose, po to klube. Tik pamaciusi temos pavadinima susimasciau ... g.gif Esu numaciusi uzsakyt keleta uzkandziu ir gerimu (minimaliai), aisku vaisinsiu ir namuose. O vat kaip su iejimu ir papildomais uzsakymais? Tikrai nesiruosiu uz juos moketi .. turbut reikia perspet ar ne. 30 lt vis tik.
Atsakyti
QUOTE(Female @ 2007 03 21, 14:16)
Drauge pakviete i gimtadieni viename kokteiliu bare. Vakaras buvo smagus, isgerem visos panos po keleta kokteiliuku, nutarem patraukti kur garsiau muzika groja, ir jubiliate paprase saskaitos. Padavejai ja atnesus, mergina persiunte ja per rankas, kad kiekviena susimoketu  bigsmile.gif
cia buvo taktiska is jos puses taip padaryti?
na man asmeniskai taip izuliai pasirode. neturint uz ka pavaisinti draugiu, geriau tuomet isvis gal sventes nerengti, nei pasikviesti visas i "baliu", susirinkti dovanas, ir paskui dar liept susimoket uz svente.
taigi, kiek galima sau leist paislaidaut kai svente rengi sau pati, o ne draugai?


Nu man tai cia nekokia situacija doh.gif Jei jau mergina neturejo pinigu, tai galejo nekviest i kavine. Pvz: padaryt namie nusipirkus sampano ir saldumynu g.gif
Atsakyti
o mes dviese draugei taip organizavome gimtadienį: draugė buvo pakviesta į savo gimtadienį ir nieko daugiau apie tai nežinojo. Mes šventėme Dvarkiemyje, susimetėm po 50lt., už tuos pinigus nusipirkom valgių ir gėrimų ir dar jubiliatei gėlių ir gražią knygą. Jai tai nekainavo nieko. Ir patiko visiems, ir pykčio nebuvo. O visos dalyvės susitarėme iš anksto.
Atsakyti
Tarp mūsų draugių tradicija tokia - jubiliatė ruošia vaišes namie arba pasėdim simboliškai kavinėj. Dažniausia tai būna užkandžiai ir vynas. Po to seka pratęsimas klube ir ten jau susimoka kiekvienas už save. Kažkaip tarp mūsų jau seniai yra tokia tradicija ir visos jos laikosi ir klausimų nekyla. Dovanas perka kiekviena pagal galimybę. Draugei dovanai man tikrai negaila ir neskaičiuoju, kad prisigerti iš jos sąskaitos turiu būtinai tiek, kiek išleidau ant dovanos. Juk jei ir negaliu dalyvauti gimtadienyje (yra taip buvę) dovanos vertė nuo to nemažėja smile.gif
O kalbant apie temos autorės situacija - sutinku, jog apie tai, kad teks mokėti patiems, reikia būtinai įspėti, nes gali būti, kad tu sau to tiesiog negali leisti tuo gyvenimo momentu smile.gif
Atsakyti