Įkraunama...
Įkraunama...

Susimokėjau už gimtadienį?

QUOTE(Linokas @ 2007 03 25, 15:43)
Mums kažkada buvo panaši situacija  doh.gif Ankstyvą pavasarį pakvietė į gimtadienį, kurį šventė Trakuose esančiuose namukuose. Reikėjo patiems susimokėti už nakvynę  blink.gif , į WC užeiti klaiku, iš tolo nosį riečia, patalynę davė kaldra iki kelių, be užvalkalų, lovos kaip tarybiniais laikais spyruoklinės, vienas plonas čiužinys, šildymo jokio, sustipom, sušąlom, likom nevalgę  doh.gif "Vaišių "stalas buvo dėžė alaus ir vienas pokelis saulėgrąžų  blink.gif  doh.gif Teko patiems eiti į kavines ir valgyti, aišku susimokėdavom irgi patys  doh.gif
Tie žmonės ir taip toliau švenčia savo gimtadienius  doh.gif , tik mes juose jau nebedalyvaujam  ax.gif

doh.gif
O aš irgi manau,kad viskas turėtų būti suderinta iš anksto,jei negali jubiliatas sumokėti,bent jau perspėtų,kad kiekvienas už save mokės ax.gif
Atsakyti
O jeigu pvz. eidama nesineštum pinigų g.gif nu tipo be rankinuko ir t.t., ką tada būtų dariusi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2007 04 03, 16:25)
O jeigu pvz. eidama nesineštum pinigų g.gif nu tipo be rankinuko ir t.t., ką tada būtų dariusi g.gif

net nezinau, as turbut skolinciausi is kitos drauges pinigu (tik ne is jubiliates) cool.gif

Man irgi karta buvo panasiai. Sventeme drauges gimtadieni, susimokejome uz maista ir gerimus. Atejome svesti ir ta drauge baisiai supyko kad mes be dovanu doh.gif Na mes pamaneme, jei susimokejome uz save, tai kaip ir be dovanu galime ateiti. Tiesa prie duru atejome su pyragu, zvakutemis ir dainavome "ilgiausiu metu", o viena drauge padovanojo jai simboline dovanele, toki miela angeliuka, ji pasake: -Aciu, bent tiek. Ir zudanciu zvilgsniu debtelejo i mus. Ta vakara ilgai galvojau, nu bet ir buna tokiu zmoniu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kelsey: 04 balandžio 2007 - 17:36
Tai gal prisilupot uz stukite viena kita:)
Joke, siaip realiai negerai ji padare ir pabuvo ziezula let say so:)
Atsakyti
na, poelgis jubiliatės keistokas g.gif
gal kada ateis iki mūsų tokios tradicijos ir nereiks iš anksto tartis ar perspėt tongue.gif
vyras kai viešėjo Šveicarijoje, teko jam sudalyvauti gimtadienyje, tai vaišės svečiui nemokamos, bet šnapsą iš šventės kaltininko turi nusipirkti, kokį gersi ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo airara*: 08 balandžio 2007 - 00:50
Na čia situacija tai kaip aš prieš kokį 10m. apturėjau,tokia "draugytė "buvovis su pinigėliais bėda,karta vakare skambina,sako l.blogai su vyru susipikau,einam kur į barą,na susitinkam sakau -ką gersi,o ji-man dzin aš vistiek pinigų neturiu lotuliukas.gif po šiai dienai mirštu iš juoko prisiminus,o kai darau mergytės tortad bare visada su mamom tariuos,kad už vaikus moku aš ,o mamos vaišinasi pačios-niekad nebuvo problemų thumbup.gif
Papildyta:
blush2.gif
QUOTE(godule @ 2007 04 08, 02:27)
Na čia situacija tai kaip aš prieš kokį 10m. apturėjau,tokia "draugytė "buvovis su pinigėliais bėda,karta vakare skambina,sako l.blogai su vyru susipikau,einam kur į barą,na susitinkam sakau -ką gersi,o ji-man dzin aš vistiek pinigų neturiu lotuliukas.gif po šiai dienai mirštu iš juoko prisiminus,o kai darau mergytės tortad bare visada su mamom tariuos,kad už vaikus moku aš ,o mamos vaišinasi pačios-niekad nebuvo problemų thumbup.gif

blush2.gif tik nieko nepagalvokit,bare-tai tipo kokiam delano su žaidimų kambariu biggrin.gif
Atsakyti
Hmm, čia turbūt kaip kurioj grupelėj draugų įprasta..
Mes su grupe visada per gimtadienį lepindavom "kaltininką", t.y. jam už nieką mokėt nereikia, ar tai boulingas ar kavinė, tiesiog, kiekvienas moka už save plius dalį tą dieną pasenusio draugo išlaidų. Taip niekam piniginės stipriai neskauda, ir malonumas tam, kieno šventė. Kažkaip atvirkščiai įsivaizduoju, kad žmogui daug taupyt tektų, arba labai riboti dalyvių skaičių.. g.gif
Mano minimu atveju kviečia/organizuoja draugai.
Kai kviečia pats jubiliatas, sutinku, kad iš anksto turi būti aišku, kas ir kaip, nes tikrai vargu ar daug kas apsidžiaugtų pakviestas į renginį, kuris gal tikrai ne jo kišenei, o paskui turėdamas susimokėti (čia kaip tam namelių Trakuose atvejy blink.gif ). Bet nemanau, kad pykčiau, jei tektų už kelis kokteiliukus susimokėti, juk draugės šventė, svarbu būti su ja kartu, pasilinksmint, o ne, kad man gėrimų "pastatytų".
Atsakyti
manau, apie tai reiktų informuoti iš anksto ir susitarti. tada būtų išvengta nesusipratimų ir nemalonių situacijų.
Atsakyti
na papasakosiu ir as savo istorija..idomu,kaip jums pasirodys..rengiau siemet ir as savo gimtadieni...sukvieciau draugus...iskart perspejau,kad renkames akropolio boulinge,buvo savaitgalis uzsakiau 3val.susirinko 6 draugai su manimi ir draugu isvis 8,sumokejau uz boulinga,uzsakaiu 2 butelius sampano,brendzio buteli.atejo draugai ir kas fainiausia beveik visi tusti,drauge atejo ir atsinese karunos sokolada thumbup.gif gal pasirodysiu materialiste,bet dieve,i gimtadieni su karunos sokoladu...??kita atejo su draugu atnese roze ir atviruka,dar viena pora isvis nieko neatsinese,tipo ai neplavome uzsukti,bet uzsukome...tik vienas vaikinukas atnese is IBERO tokia gelyte i svarkelio atlapa isisegti...visi tris valandas pasventeme,dar plius ledu panos valge,as sumokejau uz viska,kaip jau suprantate buvo savaitgalis,o tada boulingas brangiausias..po boulingo dar vaziavome ant taurakalnio,tipo sampana gerti..jau buvau pasiruosusi 2 butelius sampo ir saldainiu dezute..sumoje visas vakaras atsejo ~300lt. bet zinokite,man kazkaip nuotaikos nebebuvo,galvoju tokio nedekingumo draugu,juk kai as einu pas juos i gimtadienius visada pasistengiu kazkaip pradziuginti,nustebinti.. blink.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(fizire @ 2007 06 27, 16:55)
na papasakosiu ir as savo istorija..idomu,kaip jums pasirodys..


Koks tavo draugų amžius? g.gif
Atsakyti
niu beveik visi 27m. jau suauge zmones,dirba geruose darbuose,tikrai neturi problemu su pinigais..o va kaip atejo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Female @ 2007 03 21, 15:16)
Drauge pakviete i gimtadieni viename kokteiliu bare. Vakaras buvo smagus, isgerem visos panos po keleta kokteiliuku, nutarem patraukti kur garsiau muzika groja, ir jubiliate paprase saskaitos. Padavejai ja atnesus, mergina persiunte ja per rankas, kad kiekviena susimoketu  bigsmile.gif
cia buvo taktiska is jos puses taip padaryti?
na man asmeniskai taip izuliai pasirode. neturint uz ka pavaisinti draugiu, geriau tuomet isvis gal sventes nerengti, nei pasikviesti visas i "baliu", susirinkti dovanas, ir paskui dar liept susimoket uz svente.
taigi, kiek galima sau leist paislaidaut kai svente rengi sau pati, o ne draugai?



savanaudiskas poziuris,negaliu schmoll.gif kiek teko dalyvauti UK gimtadieniuose ar dar kurnors,visur zmones mokasi patys,net minties nebuna nemoketi. aisku,jei jubiliatas sumasto nupirkti po taure gerimo ar butelaiti ant visu ir viskas.
cia tik lietuvoj bliamba tokios nesamones biggrin.gif
o tau ka, labai sunku susimoketi? tai neturi pinigu,neik.o nelauk kol kitas pavaisins.suprantu tortas,sampanas ir t.t. nu bet uz visu kokteilius,mokekite mielosios pacios.
ar susimastai jei vakaro seimininkamams visada tektu moketi,tai tu normaliu vakareliu ir nebutu.velnias, jei zmogus nori pakviesti i gimtadieni 30 zmoniu,tai kiek jam tas gimtadienis atisieis?
nepapraskim jot ant kitu sprando.
blush2.gif
as uz tokius vakarelius,kur draugai susimeta dovanai minimaliai,tarkim simboliskai po 10 litu ir uz vakareli susimoka patys.
Atsakyti