Įkraunama...
Įkraunama...

Kopija ar originalas?

ot tai džiaugsmas, jeigu kažkas kopijuoja ir parduoda laugh.gif
Atsakyti
Linada,
Niu matyt, ne tik talonėlio nežymėjai, kad taip kaip ant nuospaudos pataikėm biggrin.gif ...čia aš globaliai. Ot, zirgo galva, kad trigrašį įkišau ne vietoje ir nelaiku angel_not.gif Tik vieno nesuprantu, ko čia nervintis dėl tokių nereikšmingų dalykų g.gif jei visiems ir taip aišku kieno tikroji "autorystė". Na jei vieni mano, kad tai yra sąžinės reikalas, o kitų sąžinė tiesiog tyli? Nebūkim naivios, kieno sąžinė kietai miegojo, tai jokiais moralės varpais jos nepažadinsi cool.gif ..
P.S. Prisiminiau vieną gerą seną rusišką anekdotą (kad jau kapt už vadžių ir susipynė sąžinė su mokesčiais-nieko asmeniško, tik globaliai)
Ivanovas moka mokesčius, jo sąžinė švari ir jis miega ramiai. Petrovas nemoka mokesčių, jo sąžinė miega. Perovas miega ramiai, nes sąžinė jam netrukdo miegot biggrin.gif

P.S. Sicilija thumbup.gif

P.P.S. Jurate,
Na tuomet būkime pagiežingomis, bet jei kažkas pradėtų domėtis kieno pirminė idėja, tai dar didelis klausimas ar "audorystę" įrodinėjantis asmuo pats nebus copy+paste padaręs cool.gif

P.P.P.S.
Kai aš tapau žirgus, žirafas, tai paprastai modelis būna iš nuotraukos (o siaube blink.gif -kartais svetimos ar žurnalo), bet žinokit manęs tai sąžinė negraužia, nes realybėje niekaip neįkalbėčiau tokio modelio man papozuoti) lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kakošėlio mamka: 23 kovo 2007 - 14:26
Tarkim :
Yra snickers ir dabar atsirado turkiški ala snickersai už 70 centų .... kai gaila pinigų - perku turkiškus, vistiek kažkas panašaus, bet kažko ir trūksta. O kai užsimanau tikro snikerio - tai ir perku tikrą, bet brangiau...

Gal kas nors ir supras ką aš tuo norėjau pasakyti lotuliukas.gif

Mano nuomonė tokia -

jūsų darbai mėgstami ? Populiarūs ? Juos parduodate ir demonstruojate viešai ?
Jus netrukus pradės kopijuoti. Susitaikykit su tuo ...
Atsakyti
Nu aš ir truputį nustebinta dėl to pavyzdžio, kur piktinasi "nukopijuotom" spiralėm smile.gif , na mano mamytė truputį velia, siuvinėja ir kitokias grožybes daro, plius ji dar "etnokultūrininkė", tai vat pas ją tas motyvas (ir dar šimtai kitų, kuriuos jei kas nors norit panaudot, tai mes patentuojam dabar biggrin.gif ) jau seniai yra, interneto neturi, jei ir pasinaudoja mokykloje, tai tokios kaip supermamos tikrai nemačiusi biggrin.gif , savo dirbinukus tik per vieną mugę pardavinėjo, kiti iškeliauja kitaip, tai vat dabar turėčiau įtarti besipiktinančią, kad ji toje mugėje bus mačius ir "nukirtus" mano mamos idėją, nes mama tikrai taip seniau daro g.gif ? O atsakymas paprastas ir ne vieną kartą temoje jau paminėtas - nu ne mama, ne jūs tą motyvą sukūrėt, atradot mirksiukas.gif mirksiukas.gif .. Tokių smulkmenų tikrai nereikia aptarinėt, kaltint vienom kitas ir t.t. Suprantu, kai jau visas darbas nukopijuotas, tai taip, bet tik ne už kažkokius motyvus schmoll.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Lietuvos saulele @ 2007 03 23, 14:41)
Nu aš ir truputį nustebinta dėl to pavyzdžio, kur piktinasi "nukopijuotom" spiralėm  smile.gif

kaip suprantu, tai piktinamasi buvo ne kopijavimu schmoll.gif o pasakymu, kad tik ji vienintelė daro rolleyes.gif
na o ir tema ne apie šiuos karolius sukasi.
ėt, užsiūkit man burną cool.gif gana ta tema, ale vis norisi paaiškinti ko mes kartais pasipiktinam mažumėle wink.gif
Kakošėlio mamka - esi visiškai teisi, ne tik talonų nemušu, bet ir šiaip esu nuolatinė kenkėja, forumo eterio teršėja, tik nepriminiau taip staiga savo visų nedorysčių wink.gif o pasisakyt žūt būt norėjosi laugh.gif klausyk, o tavęs sąžinė negraužtų jei imtum tapyti paramos akcijos arkliuką tokiom pat spalvom wink.gif ir pardavinėti kaip savo įdėją. kažkaip jokio padoresnio pavyzdžio nesugalvojau doh.gif
Atsakyti
šiuo metu esu pristabdžius savo vėlimus, nes mezgimas užvaldęs smile.gif pamąsčiau, gal ir aš ką plagijuoju pynėmis medzdama sau nėštukišką liemenę smile.gif

perskaičiau diskusiją. mano nuomone, ji beprasmė. dar kilo tokia mintis, kad ji labiau senbuvių ambicijų paglostymui.

tokiu atveju visada pagalvoju apie tokį atvejį: vat reikia nuvelti raudonus vidutinio dydžio karolius, prie kaklo, klasikinius... na ir kaip čia skirtųsi jūsų darbeliai?... Gal tik viena kita tikrai sugalvotų kažką tokio, bet tikrai abejoju ar visos.

dar galima diskutuoti apie žodžio "originalu" turinį. vienam originalu, nes vienetinis, bet tada ir sakai - vienetinis. kitam originalu - rankų darbo, kitam originalu, kad darytas pvz Astos. beje, daiktinėje teisėje daiktai klasifikuojami į individualiais požymiais apibrėžtus ir rūšiniais požymiais apibrėžti daiktai. tai net pramoniniu būdu pagaminta kepurė (iš 10000) bus individualiais požymiais apibrėžta, jei ji priklauso Petrui. Tai ką jau kabėti apie tos kepurės pagaminimą rankomis.

o dėl plagijavimo... ar pačios tikrai viską ir sugalvojate? savęs paklauskite nuoširdžiai. kažkaip manau,mkad pats vilnos vėlimo būdas nėra patentuotinas, nes yra tautodailės dalis.

čia šiaip pamąstymai. geriau nesiangažuoti. o verslas yra verslas. jei dėl panašumo tiek ambicijų ir pykčio... tai gal ne verslininkės esame smile.gif
Atsakyti
QUOTE(linada @ 2007 03 23, 15:51)
kaip suprantu, tai piktinamasi buvo ne kopijavimu  schmoll.gif  o pasakymu, kad tik ji vienintelė daro  rolleyes.gif


nu kazkaip mano akys neuzkliuvo uz tos eilutes,kad ji rasytu jog vienintele daro tokius darbelius. doh.gif lotuliukas.gif kuo toliau skaitau tuo labiau susidarau tik viena ispudi- moteros,mamos,paneles pykstates del vietos po sm saule ir tiek... nei ta pati vita v pirma pasaulyje sugalvojo toki papuosalu gamybos buda nei ka. tiesiog yra manoma,kad jei jau uzsibreziau sau gabaleli ploto sm,tai neduok dieve kazkas kitas su tokia pacia ideja ilys-baisu ir gedinga.reikia moketi dalintis ir dziaugtis,kad dar tu koientu yra.gi jus viska darote ,manau,ne vien del piniginiu prioritetu?aaaa? giriates kaip megstate savo darba,bet vat koks snipstas gaunasi... ir dar karat kartoju-NU TIKRAI NEMATAU AS TO PLAGIJAVIMO,KAI JUS VISOS DAUGIAU AR MAZIAU PLAGIJUOJAT doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Aukse* @ 2007 03 23, 15:48)
nu kazkaip mano akys neuzkliuvo uz tos eilutes,kad ji  rasytu jog vienintele daro tokius darbelius. doh.gif  lotuliukas.gif kuo toliau skaitau tuo labiau susidarau tik viena ispudi- moteros,mamos,paneles pykstates del vietos po sm saule ir tiek... nei ta pati vita v pirma pasaulyje sugalvojo toki papuosalu gamybos buda nei ka. tiesiog yra manoma,kad jei jau uzsibreziau sau gabaleli ploto sm,tai neduok dieve kazkas kitas su tokia pacia ideja ilys-baisu ir gedinga.reikia moketi dalintis ir dziaugtis,kad dar tu koientu yra.gi jus viska darote ,manau,ne vien del piniginiu prioritetu?aaaa? giriates kaip megstate savo darba,bet vat koks snipstas gaunasi... ir dar karat kartoju-NU TIKRAI NEMATAU AS TO PLAGIJAVIMO,KAI JUS VISOS DAUGIAU AR MAZIAU PLAGIJUOJAT  doh.gif


tai tegu lenda su kitokiom idėjom - bus visiems įdomiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jutare @ 2007 03 23, 16:52)
tai tegu lenda su kitokiom idėjom - bus visiems įdomiau biggrin.gif

bet tai kiek forume velianciu merginu,moteru,mamu yra g.gif ??? ir yra daug kur tu panasumu,jei jau norint ka aokaltint ideju stoka,tai galima velnia zino ko prisigalvoti.tiesiog manau,kad jei toji atseit vitos v darbus kopijuojanti moterus butu ir kaina uzbrezus normalia cia tokios diskusijos nevirtu,nes todel,kad pradedama jausti konkurencija,bet tada manau turetu buti tai spyris visoms veliancioms ir etc. i uzpakali,kad vietoj nenusistovetu ir dar kazka kitaip imtu gaminti,kurti ar kaip tai bepavadintum...o ne kaip mazos mergaites pjautis pradedu...iki sitos temos kai kurias mamytes as labiau gerbiau,taciau kai atejo nauja konkurente pamaciau daugybe neigiamu bruozu,del kuriu netgi bijociau kazka netaip parasyti,ar nuomone isreiksti apie vienos ar kitos darbeli...baisu ir gaila..nes kazkaip rankdarbiu skyrelis man visuomet buvo tarsi kukli svetove ,kur gali atsipusti apziuredama viena ar kita papuosaliuku ar uzsisakyti ka nors ax.gif verysad.gif
Atsakyti
Mano pasiūlymas visoms parduodančioms to nebedaryti čia, SM, o eiti į Pilies pvz. gatvę... bent pasimušt galėsit, bus tikras turgus rolleyes.gif

Juokauju, o tai dar įsižeisit kuri blush2.gif

Kalbant apie madą - tai išvien kopijavimas....

Viena merga sugalvojo į batus džinsus susikišt, ir visas miestas taip vaikšto; manot jai neskaudu ? lotuliukas.gif

Vsio ga neberašysiu, penktadienis, darbo diena į pabaigą, stogas čiuožia 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murzinyte: 23 kovo 2007 - 16:02
nu bet su vaiku ant ranku kalidu vis priveliu doh.gif blush2.gif geriau einu sriubikes suniamniuolinsim smile.gif
Atsakyti

Antra vertus, dauguma vistiek perka iš jau pamėgto žmogaus, iš bet ko perka dažniau tas, kam reikia kokio vieno kito darbelio.

Atsakyti