Įkraunama...
Įkraunama...

Kopija ar originalas?

pas rusaites nėra skyriaus, kur "originalūs" rankdarbiai būtų reklamuojami ir pardavinėjami tongue.gif


Visas konfliktas dėl vietos po saule SM. Siūlyčiau apmąstyt kitas galimybes ( prekybos vietos, reklamos ir užsakymo atlikimo tempų), antraip konkurencija visai visas išves iš proto hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Sraunius @ 2007 03 22, 15:16)
pas rusaites nėra skyriaus, kur "originalūs" rankdarbiai būtų reklamuojami ir  pardavinėjami tongue.gif
Visas konfliktas dėl vietos po saule SM. Siūlyčiau apmąstyt kitas galimybes ( prekybos vietos, reklamos ir užsakymo atlikimo tempų), antraip konkurencija visai visas išves iš proto  hihihi.gif


tai aš apie rusaites pavyzdį daviau, kad visos tą patį daro ir lyg net stengiasi panašiai atlikti, nukopijuoti, bet va, vis tiek neišeina lotuliukas.gif kopijavimas irgi sunkus darbas biggrin.gif
beje, į teismą ne vienas lietuvių dailininkas ėjo dėl to, kad jo paveikslus kopijuoja, bet deja deja, arba nelaimėjo arba laimėjo, bet jau tokias kapeikines sumas smile.gif
che che, o dėl konkurencijos aš tai išvis nepergyvenu, nes nieko nepardavinėju lotuliukas.gif o jei jau pardavinėsiu, tai teks susitaikyt su ta mintim ir tik džiaugtis, kad darbai tokie gražūs, kad juos net kopijuoti norisi lotuliukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginos, autorinių teisių neturit ir tikrai neįrodysit, kuriai pirmesnei kilo idėja... kuri pirmesnė padarėt... o kuri pirmesnė (turėdama galimybę - t.y. fotiką lotuliukas.gif ) nupaveikslavot ir į forumą įkėlėt...
O dabar blondiniškas klausimas... O AR TURITE TEISĘ PREKIAUTI ...AR MOKATE MOKESČIUS ... g.gif
...tai ar verta taip audringai diskutuoti, kas teisus, o kas ne... ar tikrai visos esat sąžiningos ir teisios kitų atžvilgiu???
Atsakyti
QUOTE(sizike @ 2007 03 22, 14:20)
tai aš apie rusaites pavyzdį daviau, kad visos tą patį daro ir lyg net stengiasi panašiai atlikti, nukopijuoti, bet va, vis tiek neišeina  lotuliukas.gif kopijavimas irgi sunkus darbas biggrin.gif

Oho, kokia įdomi mintis thumbup.gif Iš šios audringos temos galėtų visai neprastas projektas išsirutulioti mirksiukas.gif Sutaria SM auksarankės ir joms prijaučiančios, patyrusios ir žaliuokės (čia aš apie save), kažkokį bendrą darbą padaryti, pvz. žalios spalvos papuošalą, žaislą, etc., ir po mėnesio prašom - 100 originalių darbų smile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(krivai @ 2007 03 22, 19:42)
...., ir po mėnesio prašom - 100 originalių darbų  smile.gif  mirksiukas.gif

Nea, jos ten mezga pvz. sijoną pagal vieną modelį, o gaunasi daugybė skirtingų lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(krivai @ 2007 03 22, 19:42)
ir žaliuokės


lotuliukas.gif Geras posakis
blush2.gif poster_offtopic.gif
Atsakyti
QUOTE(edinka @ 2007 03 22, 19:22)
O AR TURITE TEISĘ PREKIAUTI ...AR MOKATE MOKESČIUS ... g.gif  
...tai ar verta taip audringai diskutuoti, kas teisus, o kas ne... ar tikrai visos esat sąžiningos ir teisios kitų atžvilgiu???

žinai ir troleibuse talonėlio kelis kartus neišmušiau mastau.gif tai kadangi nesu teisi autobusų parko atžvilgiu šioj temoj negaliu šnekėt laugh.gif kitoj temoj apie mokesčius pašnekėsim wink.gif
o esmė tai čia nesiginčyti, tik šiaip pamastyti. ne įrodintėti savo autorystę, tik suprasti pati principą. aš jokiu būdu nesakau kad esu teisi.
kartojuos.....
yra forumiečių darbelių, kuriuos identiškus galėčiau padaryti. galėčiau, bet nedarau ir neprekiauju. tačiau jei prekiaučiau - tai butų gražu?normalu? atėjau nusikopijuoju ką kita darė ir įmetu savo naują temą kad darau tokius ir tokius darbelius. čia šiaip hipotetiškai kalbu, kad visgi bandyt suprasti apie ką eina kalba (nekalbu apie karoliukus, burbuliukus, bet tikrai yra darbelių, kurie išskiria vieną ar kitą autorių iš kitų, kur net galerijoj pamačius, be jokio užrašo atpažįsti ir žinai kieno tai darbas)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linada: 23 kovo 2007 - 08:17
QUOTE(linada @ 2007 03 23, 08:14)
žinai ir troleibuse talonėlio kelis kartus neišmušiau mastau.gif tai kadangi nesu teisi autobusų parko atžvilgiu šioj temoj negaliu šnekėt laugh.gif

lotuliukas.gif

Linada, matyt ne visi supranta, kad cia kalbama apie morale, o ne apie teises smile.gif
Atsakyti
nu joooo.....

VITA_V, teisingai pasakei - apie moralę. Niekaip nesuprantu tų mergaičių, kurios pas vieną, pas kitą kažką gražaus pamatė, ir, tipo - o, pas jas perka, padarysiu aš ir iš manęs pirks doh.gif O kad padaryti kažką savo? Kažką kitaip? Ne taip, kaip kažkas? Tas pats veltinio burbuliukas gali būt labai įdomus ir nnnn variantų panaudotas tongue.gif Bet...

Aš darau papuošaliuus iš Fimo polimerinio molio. Teisybė - lygiai tokio pat nepadarysiu ir aš antrą kartą, nes tai praktiškai neįmanoma. Bet jeigu yra mano gaminys - nuo iki - tai kodėl turėtų kažkas iš manęs tai savintis? Pačią idėją, atlikimo principą ir pan....

Labai smagu, kad tiek daug mergaičių užsiima visokia gamyba, bet labai labai noriu visoms palinkėti originalumo 4u.gif
Atsakyti
Labai keista diskusija. Tikroji nuoskauda suvyniota į vatą (gal labiau tiktų pasakyti į vilną hihihi.gif ). Dėl ko pykstama? Dėl klientų (visiems užteks vietos po saule)... Dėl plagiato (taigis džiaukitės, reiškia jūsų darbai daug reiškia mirksiukas.gif ir yra šio bei to verti)....Dėl moralu-nemoralu (gal verta į edinkos pasiūlymą įsiklausyt? mokesčių nemokėti yra amoralu ir dar nusikalstam, jeigu ką mirksiukas.gif )...Dėl to, kad kažkas sugeba ne prasčiau padaryti tą patį (kartais ir geriau)... Beje, man dėl veltinio burbuliukų pyktis atrodo visai absurdiška, kad ir kokie jie gražūs bebūtų biggrin.gif Niu usio, pasakiau savo svarią nuomonę ir einu gert kavos prie atviro lango-pavasaris, moteros, pavasaris.....eikit į gamtą semtis idėjų....gal kas gražių margučių privels ax.gif oro_buckis.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kakošėlio mamka: 23 kovo 2007 - 13:50
QUOTE(Kakošėlio mamka @ 2007 03 23, 13:49)
Labai keista diskusija. Tikroji nuoskauda suvyniota į vatą (gal labiau tiktų pasakyti į vilną hihihi.gif ). Dėl ko pykstama? Dėl klientų (visiems užteks vietos po saule)... Dėl plagiato (taigis džiaukitės, reiškia jūsų darbai daug reiškia  mirksiukas.gif  ir yra šio bei to verti)....Dėl moralu-nemoralu (gal verta į edinkos pasiūlymą įsiklausyt? mokesčių nemokėti yra amoralu ir dar nusikalstam, jeigu ką  mirksiukas.gif )...Dėl to, kad kažkas sugeba ne prasčiau padaryti tą patį (kartais ir geriau)... Beje, man dėl veltinio burbuliukų pyktis atrodo visai absurdiška, kad ir kokie jie gražūs bebūtų  biggrin.gif  Niu usio, pasakiau savo svarią nuomonę ir einu gert kavos prie atviro lango-pavasaris, moteros, pavasaris.....eikit į gamtą semtis idėjų....gal kas gražių margučių privels  ax.gif  oro_buckis.gif

ne nu vėl trukt nuo pradžių vėl iš pradžių......prie ko čia mokesčiai......ar dėl to, kad nemoku kažkam kažkokių mokesčių, neišmušu talonėlio troleibuse negaliu kalbėti. tai tada išvis nekalbėkim - nes nė vieno švento nėra wink.gif kažkas ne vietoj nusispjovė, kažkas užsirūkė, kažkas morališkai įžeidė kokią pardavėja. bet gi ne apie tai kalba. niekaip nesuprantu prie ko čia moksečiai. jei moki mokesčius negalima nukopijuoti ?, jei nemoki - galima ir dar labai prašom biggrin.gif o jei dar geriau padarai nei autorė, tai išvis su džiaugsmu perduodam įdėją? lotuliukas.gif
ištiesų, geriau jau į lauką. nes diskusija beprasmė doh.gif nors pati taip sakiau, negaliu nepasisakyti doh.gif doh.gif
kiekvienai po žibutę 4u.gif
Atsakyti
tema gera, bet teisių čia nėra, nes visos vienodai teisios

vat veltinės rožės labai populiarus papuošalas, velia visos kas netingi, gatvėje "tokių rožių" tikrai daug, bet jos visos originalios, nes rankų darbo, jų taip pat pilna galerijose, kur jas galima nusipirkt ir kur tik nori,

jei sakysim aš nuvėliau rožę turkio spalvos su žaliais kraštais ir pasiuvinėjau, ružavais karoliukais, įdėjau jos foto į SM, kad parduodu, tai gaunasi, kad niekas negali čia rožių veltų pardavinėt arba turi rašyt, kad plagijuota nuo sicilijos g.gif ,
nemanau, bet jei tokią pat rožę kaip aš aprašiau po kelių dienelių įdėtų kita forumietė, tada gal ir galima pradėt galvot, kad ji nukopijavo, bet turbūt nei viena nuvėlusios savo darbelį ar numezgusios...... ir nufotografavusios nesiunčiat jo fotografijos sau registruotu laišku, kad paskui įrodinėt autorystę, g.gif

o tokių karolių kokie čia buvo pirmame poste įdėti kaip pavyzdys, tai mačiau krūvas tiek rusaičių forumuose, tiek lietuvaičių, tiek biserio knygose ir žurnaluose, kuriuos dauguma siunčiasi nemokamai ir naudijasi juose esančiomis schemomis ir idėjomis bigsmile.gif

o šiaip tai nemanau, kad etiška buvo imt konkrečias dvi forumietes su jų nicais ir vardais, galima buvo ir abstrakčiau viską padaryt
Atsakyti