Įkraunama...
Įkraunama...

Kopija ar originalas?

QUOTE(Ašarėlė @ 2007 03 21, 21:25)
Kadangi velti neperseniausiai pradėjau, tai daug idėjų semiuosi iš profių. Esu nusibeždionevusi nuo ievuschkos sraigę gal ir dar kai ką, bet prieš įkeldama nuotraukytę parašiau, kad tai padaryta pagal ją. Ir dar esu rašiusi, kad tai tikrai nepardavimui, sraigutė puoš dukrytės drabužėlį  4u.gif . Galbūt ir įsižeidė tuomet ievuschka, bet aš žemai lenkiuosi ir atsiprašau dar syk viešai.



Jetau- Ašarėle-kokie įsižeidimai, nė minties tokios nebuvo mirksiukas.gif

QUOTE(uups @ 2007 03 21, 22:13)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  nu ir prajuokinai....ievuschka tikrai sraigiu neishrado... maciau pas lietuvaites velejas ju ne viena variacija...o ir cia, pas save (vokietijoj), parduotuvelese maciau ne viena nuvelta sraige-sage... galiu lazhintis,apie ievuschkos sraiges cia jie tikrai negirdeje mirksiukas.gif


Aišku,kad neišradau lotuliukas.gif Tiesa-kaip blynas mirksiukas.gif
Ašarėlė,manau, omeny turėjo šiek tiek ką kita mirksiukas.gif

QUOTE(Ašarėlė @ 2007 03 22, 08:49)
Pavasarį papildoma vitamino C dozė visada neprošal  mirksiukas.gif. Kuo daugiau besijuokiančių ir mažiau besibarančių, tapo gi  thumbup.gif . Na o jei rimtai, ačiū  hi.gif  aciuks.gif , kad paprotinai, dabar nesijausiu tokia kalta  4u.gif .


Lai širdelė rami būna smile.gif
Su komerciniu plagijavimu čia neturi nieko bendro mirksiukas.gif Pati gi supranti smile.gif
Taigi apie vitaminą C-čia gerai pasakyta biggrin.gif
Atsakyti
...paskaitineju tuos visus skelbimus ir...pasimeciau- visos daro vienetinius- autorinius darbus. Tikriausiai pacios nezinot ka rasot...

Nu pvz. dekupazas- vienetinis klozeto dangtis apklijuotas lipuskemis- pries tai sikano dangtis buvo fabrikinis, o kazkas eme apklijavo ir jis tapo vienetiniu-autoriniu...Palankai kursus- ir tampi Autoriumi...

Istikruju jau pradeda atrodyti, kad padarai kaku ir ji yra vienetinis, o jei dar sugebesi ant jo pasirasyti, jis taps ir autoriniu lotuliukas.gif lotuliukas.gif


Aisku, gali buti ir trilitriakas meno objektu, bet tai turi buti.....palieku daugtaski...


Taip, kad kai rasot, kad karoliai jusu yra ranku darbo, jus teisios. O papuosalu gamintoju tarpe, atleiskit, tikru autoriu nematau, arba beveik nematau. Jau yra pakankamai daug, kad jie yra ranku darbo.

Ar zinot, kadel as nedarau Matti leksciu kopiju- todel kad man per sunku dirbti jos stiliumi, o ji, aisku , nesiimtu daryti mano darbu kopiju, del to kad ji turi savo stiliu. Jis yra atidirbtas ne vienus metus, ir as ne vienus metus ieskojau savo kelio. Kai jau sugebi suvokti kas tu esi, koks tavo kelias ir pradedi suvokti save kaip kureja, tikrai sunku saves issizadeti.

Ir dar daug yra pardavinetoju tarpe merginu, kurios jau daug metu dirba ir kuria savo srytyse. Ar jas kas plagijuoja?? Net jei ir bando plagijuoti, to nepadaro taip, kad butu viens prie vieno. Kodel? Kaip jums atrodo??

tikro isnesioto, savyje pajausto darbo- autorinio ir vienetinio- plagijato taip lengvai nepadarysi.





Atsakyti
QUOTE(rim@ @ 2007 03 21, 10:44)
Mielos, darbštuolės 4u.gif
Paskutiniu metu pastebėjome tokį mus liūdinantį poelgį: užvedamos naujos temos, kuriose skelbiama apie parduodamus darbelius. Darbeliai įvardijami kaip originalūs, tačiau labai aiškiai matyti, kad tai kopijos ankščiau pardavinėjančių moteryčių.
Draugiškai priimame visas darbštuoles, dalinamės patirtimi, patariame bei pačios mokinamės. Tačiau labai piktinamės plagijavimu.

Kurkite naujus darbelius, dalinkite džiaugsmą ir šilumą, ieškokite naujų įdėjų mirksiukas.gif

Gal kas manote kitaip?  g.gif

QUOTE(rim@ @ 2007 03 21, 11:11)
Forume yra taisyklės, kurias reikėtų nors kartelį pasiskaityti. "NEŠVARIAI IŠSILIETI" neleisime schmoll.gif  bigsmile.gif

Ši diskusija jau "verda" seniai, tik kitose temose mirksiukas.gif

QUOTE(rim@ @ 2007 03 21, 14:35)
Čia gerai. Blogai būtų jei būtume neįdomios.
Visos mes čia mokinamės, kopijavom ir rodėmės. Klaidas taisėme...Bet kai kas nors sumanydavo pardavinėti supermamoj darbelius gerbdavo savo mokytojas.
Niekas nežviegia schmoll.gif
Tema buvo sukurta todėl, kad pamatėm darbelius nukopijuotus ir įvardintus, kad jie originalūs.
Toks jausmas, kad VITA V dabar turi gėdintis, kad pamatė savo darbų kopiją doh.gif
Kažkam turi būti dar labiau gėda, kad įkėlė tiesiog informaciją.
O jau kas galvoja skirtingai negu ENIGMA, tai visai įdomios lotuliukas.gif

QUOTE(rim@ @ 2007 03 21, 15:02)
Tai nieko, tegu būna be galo irnesakyk.gif  tongue.gif
Išsakykim savo nuomonę ir kitas nuomones gerbkime rolleyes.gif
Žodžiu, mokysimės kultūringai bendrauti biggrin.gif O tai laaabai sunku blink.gif Aš tai žinokit save dabar prievartauju ir tik kas antrą postą į žmones išleidžiu lotuliukas.gif

Ten tas Pvz ne iš mano posto

QUOTE(rim@ @ 2007 03 21, 15:11)
Savikontrolė- va taip va pavadinsiu tongue.gif
Apie svarbumą ir aktualumą - tavo nuomonė mirksiukas.gif

Plagiatas, kopija...
Ir vėl juokinate smile.gif
rim@, man visad įdomu ir gera diskutuoti su žmonėmis kurie turi savo nuomonę ir ją gina, tiksliais argumentais, tuo tarpu būtent Jūsų postuose argumentų nebuvo, tik pašaipos arba bendro turinio pastebėjimai, bei labai įtikinama pirmoji žinutė - galėtų tapti ir šūkiu.

Tai štai, vakar ilgai diskutavom su vyru šia tema smile.gif
Plagiatu arba kopija yra daiktas ar kitas vertę turintis kūrinys arba meno kūrinys kuris yra pakeistas labai mažu procentu ir mažai skiriasi nuo originalo, bei platinamas be autoriaus sutikimo.
Ar turite nors viena autorines teises į kūrinius, darbus ???
Tad iš to seka išvada, kad tai gali būti reprodukcija, ir niekas daugiau  O geros reprodukcijos gerai ir kainuoja.
Tad jūs galite pilstyti viena ant kitos tokias pamazgas, kad visoms bus neskanu, tačiau dar kart atkreipsiu jūsų dėmesį nei viena neesate –AUTORIUMI.
O labai įsigilinus nei viena neesame padarę kažką naujo, viskas yra kopijuota, arba (šiuo atveju ypač kurios gina savo autorines teises ) pavogtos idėjos ir nusavintos.
Labai gaila, kad iš kitokią nuomonę turinčių atstovių neišgirdau, nei vieno argumento , kuris tikslingai, bei remiantis protingumo ir teisingumo principais mane įtikintu.
Atsakyti
[/quote].
Ar turite nors viena autorines teises į kūrinius, darbus ???....[/quote]---
Nu, as sito nesupratau, kokios dar autorines teises turiu tureti, i tai ka sukuriau? biggrin.gif

.[/quote]...., tačiau dar kart atkreipsiu jūsų dėmesį nei viena neesate –AUTORIUMI.[/quote]


Cia tikriausiai reiktu rasyti-KUReju????
O dar yra zodis- gamintojas, kuris oi kaip tinka.

[/quote]
O labai įsigilinus nei viena neesame padarę kažką naujo, viskas yra kopijuota, arba (šiuo atveju ypač kurios gina savo autorines teises ) pavogtos idėjos ir nusavintos.
[/quote] drinks_cheers.gif
Atsakyti
[quote=Crassula,2007 03 22, 10:52]
[/quote].
Ar turite nors viena autorines teises į kūrinius, darbus ???....[/quote]---
Nu, as sito nesupratau, kokios dar autorines teises turiu tureti, i tai ka sukuriau? biggrin.gif

.[/quote]...., tačiau dar kart atkreipsiu jūsų dėmesį nei viena neesate –AUTORIUMI.[/quote]
Cia tikriausiai reiktu rasyti-KUReju????
O dar yra zodis- gamintojas, kuris oi kaip tinka.

[/quote]
Visa tema apie autorines teises, Nes tik turin šias teises, tavo kūrinys yra originalas ir vienetis, arba vienintelis.
4u.gif
Atsakyti
enigma labai protinga moteris ir graziai desto mintis, kurios labai sutampa su manosiomis. malonu skaityti thumbup.gif
Atsakyti


ENIGMA - temą užvedžiau, nes moterys norėjo pasisakyti ir tai darė kitose temose. Tačiau tie pasisakymai buvo daugiau iš vienos varpinės. Šioje temoje susikerta kelios nuomonės ir galima padiskutuoti.

Pašaipos? Tai gal tiesiog perskaitei ne ta intonacija. Taip nepatiko vienas sakinukas, kuriame yra tavo nikas? Šitas veidukas lotuliukas.gif to sakinio gale? Galvoki, kad tai reiškia juokinga ir dar kartelį perskaityki sakinį.
Ar Jūs negalite juokinti kitų žmonių?
Patinka kai jumis žavisi ir rašo: "visiškai sutinku su ENIGMOS postu" ir daug šautukų? Įdomu ar tais postais visiškai pritaria ENIGMA?
Argumentai kam? Kodėl užvedžiau šią temą? Jau keliuose postuose buvau parašius.
Savo pozicijos tai nesu parašiusi, nes nematau būtinumo, poreikio. Jei labai norėsite sužinoti - nesunku.
Tikriausiai būsite pastebėjus, kad ilgai rašiau. Nereikėjo man argumentų ieškoti, tiesiog mažius aplinkui bėgioja biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(ENIGMA @ 2007 03 22, 11:04)
Visa tema apie autorines teises, Nes tik turin šias teises, tavo kūrinys yra originalas ir vienetis, arba vienintelis.
4u.gif

Dėl teisinės-įstatyminės pusės visai sutinku, čia patentais, popieriukais nepasimuosikuosim drinks_cheers.gif
esmė pati moralė. yra forumiečių darbelių, kuriuos identiškus galėčiau padaryti. galėčiau, bet nedarau ir neprekiauju. tačiau jei prekiaučiau - tai butų gražu?normalu? atėjau nusikopinu ką kita darė ir įmetu savo naują temą kad darau tokius ir tokius darbelius. čia šiaip hipotetiškai kalbu, kad visgi bandyt suprasti apie ką eina kalba ax.gif (nekalbu apie karoliukus, burbuliukus, bet tikrai yra darbelių, kurie išskiria vieną ar kitą autorių iš kitų, kur net galerijoj pamačius, be jokio užrašo atpažįsti ir žinai kieno tai darbas)
Atsakyti
[quote=ENIGMA,2007 03 22, 13:04]
.
Ar turite nors viena autorines teises į kūrinius, darbus ???....[/quote]---
Nu, as sito nesupratau, kokios dar autorines teises turiu tureti, i tai ka sukuriau? biggrin.gif

.[/quote]...., tačiau dar kart atkreipsiu jūsų dėmesį nei viena neesate –AUTORIUMI.[/quote]
Cia tikriausiai reiktu rasyti-KUReju????
O dar yra zodis- gamintojas, kuris oi kaip tinka.

[/quote]
Visa tema apie autorines teises, Nes tik turin šias teises, tavo kūrinys yra originalas ir vienetis, arba vienintelis.
4u.gif
[/quote]

Nu cia atleiskite, bet laaabai jau kvailai skamba. Kal tuomet reiktu pikaso kaili nudirti, nes jis "neisieme" autoriniu teisiu???

Kas butu, jei tektu po kiekvienos lekstes issimti autorines teises??


Nu, cia kazkas baisiai lietuviska gavosi.

Ai, o kuris tapytojas issieme patenta tapybai???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Crassula: 22 kovo 2007 - 12:35
pasiskaitymui
Atsakyti
QUOTE(Crassula @ 2007 03 22, 09:55)

Nu pvz. dekupazas- vienetinis klozeto dangtis apklijuotas lipuskemis- pries tai sikano dangtis buvo fabrikinis, o kazkas eme apklijavo ir jis tapo vienetiniu-autoriniu...Palankai kursus- ir tampi Autoriumi...

Istikruju jau pradeda atrodyti, kad padarai kaku ir ji yra vienetinis, o jei dar sugebesi ant jo pasirasyti, jis taps ir autoriniu lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Aisku, gali buti ir trilitriakas meno objektu, bet tai turi buti.....palieku daugtaski...
Taip, kad kai rasot, kad karoliai jusu yra ranku darbo, jus teisios. O papuosalu gamintoju tarpe, atleiskit, tikru autoriu nematau, arba beveik nematau. Jau yra pakankamai daug, kad jie yra ranku darbo.


Super pasakyta smile.gif
Atsakyti
Šiaip tikrai nebūtina autorinių teisių LATGA-A registruot ar patentų išsiiminėt, kad autorius būtum. Čia galioja principas, kas pirmesnis, tas gudresnis umn.gif . Net jei kas nors kitas patentuos ar registruos tavo anksčiau sugalvotą ir įgyvendintą dalyką, jei surinksi pakankamai įrodymų ir liudininkų, autorystė priklausys tau. Žodžiu, su ta autoryste yra galybė niuansų. Bet nemanau, kad čia kažkuri mamytė pultų į teismus kreiptis ir bandyt atgauti padarytą žalą. Šita tema juk užvesta tam, kad vyktų diskusija gathering.gif .
Man pačiai kartais kyla klausimų, va pavyzdžiui, randi kokioj rankdarbių knygoj schemutę kokio nėrinio ar siuvinėjimo, na kad ir karolių vėrimo. Padarai ir galvoji, na OK, aš esu ne autorius, o gamintojas, bet ar aš, užsimaniusi, galėčiau tą daiktą parduoti? Juk faktiškai tai autoriui priklauso ir neturtinės, ir turtinės teisės, jei jis jų niekam neperleidžia (o man tai jau tikrai autorius schemų turtinių teisių neperleido biggrin.gif ).
Arba šiaip kartais sunku susigaudyti, ar čia darai savo originalią mintį, ar tiesiog naršydama internete matei daug dalykų ir nusprendei apjungti motyvus, pasiskolinai iš kažko formą, bet atlikai kita technika... žodžiu, manau, kad kartais mes visos pakopijuojam net pačios to nenorėdamos blush2.gif .
Bet va, puikus pavyzdys yra rusaičių forumai, kur jos kartu vieną daiktą mezga. Ir ką... pas visas skirtingai gaunasi lotuliukas.gif
Atsakyti