Įkraunama...
Įkraunama...

Kopija ar originalas?

dabar bijosime det savo darbus i skelbimu skyreli. o jei atsiras kokia isizeidusi moteryte, kuriai pasirodys, kad cia kazkas panasaus padaryta. o perziureti visus skelbimus tikrai neimanoma, nebent kazkas turi labai daug laiko ir niekuo neuzsiemes.
man atrodo diskusija beprasme. kas is tikruju turite super originalu sumanyma, jokiu budu niekam neparduokit, nedovanokit ir , gink dieve, nedekit i neta, o idekit i skrynia ir giliai paslepkit.
as asmeniskai darau tokius darbus, kuriu nemaciau kol kas niekur (turiu omeny ivairiu techniku netradicini panaudojima), bet as visai laikau normaliu dalyku, jei kokiam nors zmogui toptels i galva panasi ideja.
Atsakyti
QUOTE(Rubberneck @ 2007 03 21, 15:05)
Jei Jums tai taip svarbu ir aktualu, tai kam save taip varžyti ? mirksiukas.gif  tongue.gif


Savikontrolė- va taip va pavadinsiu tongue.gif
Apie svarbumą ir aktualumą - tavo nuomonė mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Rubberneck @ 2007 03 21, 15:09)
lieka tik įrodyti kad tu pirmoji jį padarei  blink.gif

o kam irodinet? tau? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rim@ @ 2007 03 21, 16:11)
Savikontrolė- va taip va pavadinsiu tongue.gif
Apie svarbumą ir aktualumą - tavo nuomonė mirksiukas.gif



QUOTE(VITA_V @ 2007 03 21, 16:12)
o kam irodinet? tau? lotuliukas.gif


Tai jau dabar mane prie kryžiaus kalat lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jalta @ 2007 03 21, 15:09)
man atrodo diskusija beprasme. kas is tikruju turite super originalu sumanyma, jokiu budu niekam neparduokit, nedovanokit ir , gink dieve, nedekit i neta, o idekit i skrynia ir giliai paslepkit.

doh.gif nu ne apie tai kalba kad va as nuvėliau karolius, niekas nevelkite, arba padariau is fimo pakabuka - vsio mano. kalba eina apie labai aiškiai matomus minčių identiškumus. na nebent sielų bendrystę galima įtarti hihihi.gif
beje supersoniko darbeliai ne tokie jau ir plagijuoti, tik ji įsivėlė į diskusijas užtai jos nick skalpuojamas, o kitos mergytės nick nepamenu, o ir temos jau nebėra biggrin.gif


Atsakyti
taigi, as ir norejau parasyti, kad snekama nezinia apie ka. supersonic man neatrodo kopija, o jei kopija, tai tada greiciau jau ir supersonic, ir vita kopijuoja nuo maximos tongue.gif kitos merginos papuosalai buvo gana identiski, tai del tokiu kopiju ir galima kalbeti. o siaip tai tema tikrai visgi be prasmes. tik ant issibumbejimo ir apsigynimo nusrkiaustom pasijutusiom smile.gif o tiesos yra visuose postuose. ir siaip. nieko cia nepadarysi ir neprisnekesi. kurem ir kurkim drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(ENIGMA @ 2007 03 21, 12:47)
Kokios jūs įdomios....  g.gif
Sakykim karoliai, nuoseno yra žinomi kaip burbuliukų vėrinys........


jetau,geriau as turbut nepasakyciau blush2.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilke @ 2007 03 21, 15:47)
... o jei kopija, tai tada greiciau jau ir supersonic, ir vita kopijuoja nuo maximos  tongue.gif

na as jau metus darau tokio stilio papuosalus, tai nezinau nezinau ar tokiu pries metus Maximoje buvo lotuliukas.gif

beje, ar tikrai Maximoj yra tokiu papuosalu kaip as darau? bigsmile.gif niekad nemaciau smile.gif)))
Atsakyti
QUOTE(Vilke @ 2007 03 21, 15:47)
1.  kopijuoja nuo maximos  tongue.gif
2.o tiesos yra visuose postuose. ir siaip. nieko cia nepadarysi ir neprisnekesi.


1. lotuliukas.gif
2. Na manau tema tam ir reikalinga, kad nelaikyti nuoskaudos savyje 4u.gif
Atsakyti
Merginos, tai virsta ne į diskusiją, o į barnius. Gal palikime savieigai – jei žmogus gerai jaučiasi darydamas ir nešiodamas kito darbelio kopiją, na ir tegul. Kitam tai nepriimtina, jis nors kažką pakeis: nežinau kaip jums būna, bet aš kartais pamačius kokį darbą pagalvoju „ir aš tokio norėčiau“, bet kai pradedi daryti, pamatai, kad man va šito reikėtų pridėti, o čia spalvą pakeisti ir t.t. (ne apie vėlimą kalbu, dar nesugebėčiau, o ir nenorėčiau, kitų darbų atkartot). Tiesiog kartais atrodo, kad idėjos sklando ore, ir nebesupranti žmogus, ar TAI jau kažkur matei, ar gimė galvoje. Na o norint kažką atkartot, tai reikia po ranka turėt, nemanau, kad pamačius maximoj karolius kol pareisi namo nepamirši kaip jie ten tiksliai atrodė (bent jau aš neprisiminčiau). Taip kad gyvenkime draugiškai ir palikime kiekvieną su savo sąžine. drinks_cheers.gif Beje, kaip matot ilgus metus trunkančios kovos dėl žymių ženklų (adidas dg ar pan), gaminių kopijavimo niekada nesibaigs.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pilietė: 21 kovo 2007 - 16:16
QUOTE(jalta @ 2007 03 21, 14:55)
tik nesakykit, kad niekada gyvenime nenarset po interneta, nejot i visokius rusiskus ir uzsienio saitus. as ismokau velti namuose nuo nulio . niekas man nieko nerode, iki siol abejoju , ar viska teisingai darau, bet rezultatas mane dziugina.
visa informacija apie technika ieskojau nete. tai gal pirmasis zmogus , nuveles kamuoliuka, turejo uzpatentuot si super isradima?


drinks_cheers.gif Ir kai kazkam pasirodo, kad nuo jo nukopijavo siuvinejimo technika ar t.t., reikia susimastyti, kad gal tiesiog tuos pacius interneto puslapius narse smile.gif Is esmes tai tos mintys kopijavo ar ne taip ir lieka tik mintimis ir itarimais, nes tikra tiesa tik mes patys tezinom.

Kas liecia originaluma, tai nereikia jo taip ribotai suprast. Originalus gi reiskia ne tik vienetini, isskirtini, tavo pacios sugalvota daikta. Originalus- tai taip pat ir savotiskas, ne toks kaip daugumos. Forume to originalumo koncentracija padidejusi, nes yra rankdarbiu skyrelis ir nemazai auksarankiu. Bet Lietuvos mastu as jauciuosi originali, nes nesioju ne maximinius, o RANKU darbo karolius. Nesvarbu, kurios auksarankes jie bebutu smile.gif

Enigma, mielai isklausyciau tas istorijas, kaip atsirado pasvires butelis (nors gal ir itariu ta istorija- pagamino ji toki vien tam, kad is mases kitu buteliu issikirt) ir apie skeltuka smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zaRAza: 21 kovo 2007 - 16:28
QUOTE(VITA_V @ 2007 03 21, 18:05)
na as jau metus darau tokio stilio papuosalus, tai nezinau nezinau ar tokiu pries metus Maximoje buvo lotuliukas.gif

beje, ar tikrai Maximoj yra tokiu papuosalu kaip as darau? bigsmile.gif niekad nemaciau smile.gif)))


lotuliukas.gif kelk byla maximai uz plagijavima biggrin.gif arba tada reikes visai kinijai tada byla iskelti, nes turbut ten tuos karolius veria g.gif

beje, ir pries metus tokiu buvo maximoj wink.gif nu bet cia ne esme.
ir siaip normalu, kad tokiu yra maximoj - ten parduodamas kicas to, kas yra populiaru - o maximose tikrai daug tokiu veriniu, kur derinamas karolis, kaproniniai kaspineliai, kristoliniai karoliai, a la veltinis, tik neaisku is ko jis ten padarytas, dar apnertus karolius jie megsta, ir isivaizduok, net ir karoliukai blizgancia juostele apvynioti yra maximoj blink.gif jei nebuc macius, nesakyciau.. uztat ir pasidaro slidus tas klausimas.

reziume is tikro toks, kad jei jau keliam ginca del plagijavimo, kelkim teisingai. kur idejai i kazkurios merginos tema savo darbu foto, tai sutinku, bet tarkim supersonic, nu as nestudijuoju tavo darbu, bet jei butu buves identiskas, irgi butum idejus foto palyginimui, o kabintis vien tik del karoliuku, kaspinuku ir apsuktu juosteliu g.gif

o siaip sekmes darbuojantis. kaip jau cia visos snekejom, tai tikri kurejai nestovi vietoj, iesko ir tobuleja toliau, tai vat irgi imsi ir sukursi dabar kazkiek gal kitokius savus papuosalus ir vel nebebus barniu iki kol vel kas nors ko nors panasaus nepadarys. toks jau tas gyvenimas.
Atsakyti