Įkraunama...
Įkraunama...

Kopija ar originalas?

Man asmeniškai kopija yra identiškas daiktas, klonas kitaip sakant. Galite nusipirkti visokiausių kopijų - paveikslų, Dolce Gabana ten visokių lotuliukas.gif

O suvėrus juodai baltus bumbulus žviegti, kad tai originalu.... g.gif
I idėjos.... jos sklando ore.... mirksiukas.gif


Visiškai pritariu Enigmos postui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(murzinyte @ 2007 03 21, 10:57)

Vat VITA_V galėtų parodyti savo ir kopijas ( ten tai tikrai kopijos)  biggrin.gif


as tai parodyciau, tik kad tema su kopijom jau istrinta smile.gif
Atsakyti
ir as pritariu enigmai.

tik nesakykit, kad niekada gyvenime nenarset po interneta, nejot i visokius rusiskus ir uzsienio saitus. as ismokau velti namuose nuo nulio . niekas man nieko nerode, iki siol abejoju , ar viska teisingai darau, bet rezultatas mane dziugina.
visa informacija apie technika ieskojau nete. tai gal pirmasis zmogus , nuveles kamuoliuka, turejo uzpatentuot si super isradima?
kiek moteryciu gamina karolius , geles ir t. t. ir viskas kazkiek panasu.


tiesiog reikia susitaikyti , kad atsiranda vis daugiau kurianciu zmoniu ir netgi pasidziaugti tuo.

mano sirdis siemet per Kaziuka tiesiog sokinejo is dziaugsmo, kai pamaciau tiek daug kurybingu zmoniu , kai maciau vaikus , parduodancius savo nuveltus karolius.

Atsakyti
QUOTE(jalta @ 2007 03 21, 13:55)
...
visa informacija apie technika ieskojau nete. tai gal pirmasis zmogus , nuveles kamuoliuka, turejo uzpatentuot si super isradima?...


cia kalbama ne apie technikas ar kazkokiu elementu panaudojima, o apie darbo kopijavima, kai atkartojami visi kito zmogaus darbo elementai ir net spalvas smile.gif na bent as turiu tai omeny kalbedama apie kopijavima smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ENIGMA @ 2007 03 21, 11:47)
Kokios jūs įdomios....  g.gif


Čia gerai. Blogai būtų jei būtume neįdomios.


QUOTE(krivai @ 2007 03 21, 12:16)
Kaip suprantu, kalba eina apie papuošalus ir dirbinius iš veltinio. Ir tų žmonių, kurie savo meną pardavinėja. Nes kaipgi būtų, jei merginos pradėtų sakyti, kad tu nėrimo raštą nusižiūrėjai ir panašią palaidinę ar servetėlę nunėrei.
O kai aš pradėjau mokytis karolius nerti, aišku, kad žiūrėjau į profesionalias kūrėjas ir bandžiau atkartoti. Bent dalį grožio sukurti. Ir, aišku, iškart prisipažindavau, kad čia to žmogaus darbas paskatino ir mane panašiai pabandyti.

Visos mes čia mokinamės, kopijavom ir rodėmės. Klaidas taisėme...Bet kai kas nors sumanydavo pardavinėti supermamoj darbelius gerbdavo savo mokytojas.


QUOTE(murzinyte @ 2007 03 21, 12:27)
O suvėrus juodai baltus bumbulus žviegti, kad tai originalu....  g.gif


Niekas nežviegia schmoll.gif


Tema buvo sukurta todėl, kad pamatėm darbelius nukopijuotus ir įvardintus, kad jie originalūs.
Toks jausmas, kad VITA V dabar turi gėdintis, kad pamatė savo darbų kopiją doh.gif
Kažkam turi būti dar labiau gėda, kad įkėlė tiesiog informaciją.
O jau kas galvoja skirtingai negu ENIGMA, tai visai įdomios lotuliukas.gif


Atsakyti
Rima drinks_cheers.gif, čia su tavim pilnai 4u.gif
Atsakyti
Tai vat aš ir turėjau omenyje, kad labai sunku rasti ribą tarp kopijos ir nekopijos...

Pvz. VITOS_V atveju, taip manau, kad supersonic berods padarė kopijas...

Bet vat Nonnos atveju aš nemanau, kad tai kopija, idėjos pasisavinimas gal; bet ne darbo kopija...


Man rodos ši diskusija pasaka be galo...
Atsakyti
QUOTE(rim@ @ 2007 03 21, 15:35)
Tema buvo sukurta todėl, kad pamatėm darbelius nukopijuotus ir įvardintus, kad jie originalūs.
Toks jausmas, kad VITA V dabar turi gėdintis, kad pamatė savo darbų kopiją doh.gif
Kažkam turi būti dar labiau gėda, kad įkėlė tiesiog informaciją.
O jau kas galvoja skirtingai negu ENIGMA, tai visai įdomios lotuliukas.gif


QUOTE
Pvz. VITOS_V atveju, taip manau, kad supersonic berods padarė kopijas...


Klausimas- kaip tu įrodysi kad tavo darbus kažkas nukopijavo? O gal atvirkščiai ?
Primena pilstymą iš tuščio į kiaurą.... Manau čia tiesiog moralės klausimas g.gif
Jei nenori kad tavo darbus kopijuotų, kartoju KOPIJUOTŲ -nerodyk jų niekam. Bet tai ne garantija kad nepamatysi tokius pat rolleyes.gif
Verta atidžiau perskaityti Enigmos postą ir ypač tai , kad Autorių teisių objektais nelaikomos IDĖJOS.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rubberneck: 21 kovo 2007 - 15:02
QUOTE(murzinyte @ 2007 03 21, 14:55)
Man rodos ši diskusija pasaka be galo...

Tai nieko, tegu būna be galo irnesakyk.gif tongue.gif
Išsakykim savo nuomonę ir kitas nuomones gerbkime rolleyes.gif
Žodžiu, mokysimės kultūringai bendrauti biggrin.gif O tai laaabai sunku blink.gif Aš tai žinokit save dabar prievartauju ir tik kas antrą postą į žmones išleidžiu lotuliukas.gif

Ten tas Pvz ne iš mano posto
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rim@: 21 kovo 2007 - 15:07
QUOTE(rim@ @ 2007 03 21, 16:02)
Tai nieko, tegu būna be galo irnesakyk.gif  tongue.gif
Išsakykim savo nuomonę ir kitas nuomones gerbkime rolleyes.gif
Žodžiu, mokysimės kultūringai bendrauti biggrin.gif O tai laaabai sunku blink.gif Aš tai žinokit save dabar prievartauju ir tik kas antrą postą į žmones išleidžiu lotuliukas.gif

Jei Jums tai taip svarbu ir aktualu, tai kam save taip varžyti ? mirksiukas.gif tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rubberneck: 21 kovo 2007 - 15:06
QUOTE(Rubberneck @ 2007 03 21, 14:59)
Klausimas-  kaip tu įrodysi kad tavo darbus kažkas nukopijavo? O gal atvirkščiai ?

Atsakymas i tavo klausima http://www.supermama...?...t&p=8606986

QUOTE(Rubberneck @ 2007 03 21, 14:59)
Verta atidžiau perskaityti Enigmos postą ir ypač tai , kad Autorių teisių objektais nelaikomos IDĖJOS.

padarytas darbas jau nera ideja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(VITA_V @ 2007 03 21, 16:07)
Atsakymas i tavo klausima http://www.supermama...?...t&p=8606986
padarytas darbas jau nera ideja  smile.gif

lieka tik įrodyti kad tu pirmoji jį padarei blink.gif
Atsakyti