Įkraunama...
Įkraunama...

Kopija ar originalas?

QUOTE(pašnekutė @ 2013 03 17, 19:47)
O aš šiandien baisiausiai supykau, kai netyčia radau savo darytą nuotrauką įkeltą vienam komerciniam tinklapyje. Ir ne todėl, kad ten kokia super-duper idėja (linkėjimai jauniesiems ant akmenukų). Bet, nu blyn, nuotrauka tai mano, prie tų užrašymų irgi krapščiaus. O kažkas copy/paste ir prašom - pirkit, mielieji, mes jums pagaminsim. Nu ši....niai kokie. Negi patiems sunku pasidaryti, jei jau drįsta siūlyti. O gal negeba net taip padaryti, kad svetimą foto kiša? Įtariu, ir kitos nuotraukos ten pas juos vogtos  unsure.gif

O koks puslapis? Čia gi jau reikia perspėt žmonės, nes gi jie dirbti nemoka, jei svetimus darbus deda.
Man baisiausia, kai net nusiperka kai kurie tuos darbus pakopinimui lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ortija @ 2013 03 19, 16:14)
O koks puslapis? Čia gi jau reikia perspėt žmonės, nes gi jie dirbti nemoka, jei svetimus darbus deda.
Man baisiausia, kai net nusiperka kai kurie tuos darbus pakopinimui lotuliukas.gif

Sakyciau, kad tai net labai drasu...
Atsakyti
Sveikos, noreciau atgaivinti tema ir tuo paciu paklausti smile.gif jus man pasakykit, kaip atskirti si laikrodi nuo orginalo http://www.manodrabu...-jacobs-modelis ? pati zinau, kad cia yra kopija, bet pagal ka atskirs paprastas pvz zmogus? unsure.gif
Atsakyti