Įkraunama...
Įkraunama...

Kopija ar originalas?

niekas cia niekam nepriestarauja mirksiukas.gif
turiu omeny , kad dazniausiai daromi (ir kopijuojami) lengviau parduodami darbai. daugeliu atveju jie yra nesudetingi, pigesni ir perkamesni. ka cia "knisies"(juo labiau kopijuosi) su daug laiko atimanciu darbu ir dar ji sunkiai parduosi.
as cia irgi apie pavienius atvejus nesneku.
Atsakyti

Ai dabar supratau, nes pradzioj supratau visiskai kitaip doh.gif biggrin.gif Aciu uz paaishkinima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(batuke @ 2010 01 13, 19:08)
Mano mama dirba siuvimo reikmenu parduotuvej tai sako, kad ateina moteraites su atspausdintais paveiksleliais ar zurnaliukais. ir perka, sako net svarovski ar juostele tip tip top i tona renka, kad net atspalvis ne kiek nesikeistu, o jei skiriasi tai neperka tarkim.
as ir pati maciau tokia moteri akmeneliu parduotuvej atsispausdinus kokiu 10-20 foto ir kad renka kad renka... biggrin.gif kartu toks pyktis ir juokas apeme... kazkaip nesuprantu tokiu, man pvz daryti rankdarbeli labai malonu, darau ne del to kad nesiociau. o todel kad labai kurt patinka smile.gif kuryba thumbup.gif


O ko cia taip pykti? Kaiptik turi dziaugtis jeigu pati turi fantazijos ir isradingumo. O kas neturi, tegul sau renka, tegul dziaugiasi zmones...is kur pas lietuvius tiek pavydo, pykcio. Atsimenu paauglystej kai kokia klasioke viena nuo kitos kazka nukopijuodavo, tai ta nuo kurios "pasiskolindavo ideja" baisia sirsdavo. O as visad dziaugiuosi jeigu man kazka sugalvojus, to paties uzsinori ir kitas zmogus. Vadinasi mano ideja yra toki grazi ir miela ir patinka ne man vienai. Manau svarbu yra moketi dziaugtis gyvenimu. Tarkim pasiziurekit i sagiu tema. Ten tikrai akivaizdu, kad nera kazko ypac originalaus. Visur tas pats: biseris, juosteles, centriukas padarytas dekupazo principu. Na ir ka? Vistiek atsiranda kas issiskiria savo krupstumu, precizika, ypatinga spalvinio derinimo pajauta. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Meiles_naktys @ 2010 01 27, 15:55)
O as visad dziaugiuosi jeigu man kazka sugalvojus, to paties uzsinori ir kitas zmogus. Vadinasi mano ideja yra toki grazi ir miela ir patinka ne man vienai.

na, kad tavo sukurtas daiktas kažkam patinka ir jis nori tokio pat, tai smagu, bet kai kopijuoja ir didžiuojasi kaip savo padarytu (sugalvotu) tai jau apgaulė gaunas. o jei dar kopija baisi.. beto būna kai kurie žmonės nori, kad jo turimas daiktas būtų unikalus, nepakartojamas ir vienintelis pasauly. be jokių klonų aplinkui. biggrin.gif man pvz labai juokinga kai eina dvi draugės iki smulkmenų vienodai apsirengusios lotuliukas.gif

su papuošalais aišku sunkiau būti originaliu, nes ten vienas dalykas diktuoja pirktinė (ne gaminta) medžiaga (tarkim tie patys karoliukai), kitas dalykas tai komercinė ir labai pataikaujanti publikos skoniui sritis. o pavyzdžiui man patinka pamatyti papuošaluose asimetriją, nes tai daroma itin retai, ir tai iškarto išsiskiria iš visos masės. o labiau kūrybinėse srityse (tarkim vaizduojamąjam, o ne taikomąjam mene), kur individualumas laisviau ir labiau pasireiškia, kopijavimas jau visai ne gėris.. pvz mane šiurpina tokie pareiškimai "mačiau gražų paveikslą, tai kam pirkti jei pigiau būtų tokį patį pačiam nusipiešti" doh.gif tai saviapgaulė kažkokia, gausi visai kitokį (kitą) daiktą. man net neįdomu būtų daryti tai, ką ne pati sugalvojau..
kitas dalykas kopijuoja mėgėjai ir "amatininkai", tikras kūrėjas profesionalas ne. antraip jis nebe kūrėjas. mirksiukas.gif

o beje, tarkim jei kas nors sugalvotų klonuoti jus pačią, nes neva jūs labai graži ir visiem patinkate ir visi vyrai nori turėti tokią pat žmoną, ar sutiktumėt?.. bigsmile.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trr: 27 sausio 2010 - 16:31
QUOTE(kristinushka1987 @ 2010 01 12, 13:29)
o jus uzpatentavot savo darbus , kad galite sakyti jog jie nukopijuoti? jei jusu originalu, vardini uzpatentuota darba nukopijavo ir parduoda tai siulyciau kreiptis i Lietuvos respublikos teisma ir iskelti tam asmeniui baudziamaja byla. Ir viskas-problema bus isspresta.

o jūs žinote ką nors daugiau apie patentavimą g.gif , ar tik šiaip pasakėt , kad protingiau atrodyt unsure.gif
Atsakyti
internete tiek daug pamokėlių su darbeliais ,žurnalų su gaminiais , ko gero paieškojus rastum daugelį darbelių , tada tai jau ne nusavimimas svetimų darbų
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2010 01 27, 17:37)
o jūs žinote ką nors daugiau apie patentavimą  g.gif , ar tik šiaip pasakėt  , kad protingiau atrodyt unsure.gif


Ai, čia gi baika buvo parašyta- "Lietuvos Respublikos teismas" hihihi.gif tikrai pralinksmino smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shangri La: 28 sausio 2010 - 11:12
QUOTE(sorciere @ 2010 01 28, 10:42)
internete tiek daug pamokėlių su darbeliais ,žurnalų su gaminiais , ko gero paieškojus rastum daugelį darbelių , tada tai jau ne nusavimimas svetimų darbų

manau žmonės užsigauna, nes jei tave kopijuoja iš vienos pusės gerai, vadinasi esi įdomi biggrin.gif , bet labai nesmagu, kaip žmogus pats negalvoja ir atėjęs pasiima idėjas bando kopijuoti, daro sakykim "pigiau" ir aišku nesigauna biggrin.gif , klientas ,kuris nenusimano sakykim jam tas pats bile pigiau, o va autoriui nemalonu, tiesiog savimeilę užgauna ir tiek blush2.gif , ta kopija būna dažniausiai nekokybiška, bet tą mato tik originalo savininkas rolleyes.gif , ir iš vis sm čia tiek visko "plagijuojama" , kad net postus ir pateikimo formą atkartoja biggrin.gif , ai dar prisiminiau yra tokių, kurios nusiperka gaminį , nes nežino kaip tą padaryt, ir paskui naudoja kaip pavyzdį tolimesniems "savo" darbams doh.gif , bet čia kaip ir daugelis sako įdėjai į internetą ir pamiršk ,kad tai tavo, nes ne visi turi savigarbos nekopijuoti iš principo smile.gif , ai dar norėjau paminėti jei žmogus daro sau tai tegul kopijuoja plagijuoja ar kaip ten pavadinti į sveikatą, bet jei "uždirba" su svetimom idėjom man jau mažų mažiausia gėda turėtų būti, juolab ,kad pristatinėja kaip vienetinius originalius darbus doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Shangri La @ 2010 01 28, 11:08)
Ai, čia gi baika buvo parašyta- "Lietuvos Respublikos teismas"  hihihi.gif tikrai pralinksmino smile.gif

matosi, kad žmogus tik girdėjęs tokį krūtą žodį biggrin.gif , ir žino jo "galią"
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2010 01 28, 12:20)
matosi, kad žmogus tik girdėjęs tokį krūtą žodį  biggrin.gif , ir žino jo "galią"


Gal sakau iškart į "Lietuvos Respublikos Seimą",ką čia po teismus tampytis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Shangri La @ 2010 01 28, 11:27)
Gal sakau iškart į "Lietuvos Respublikos Seimą",ką čia po teismus tampytis biggrin.gif

ir nunešti keletą auskarų nuotraukų ir tegul išrenka kas ką nuplagijavo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2010 01 28, 12:28)
ir nunešti keletą auskarų nuotraukų ir tegul išrenka kas ką nuplagijavo  lotuliukas.gif


Eik tu, Naktibalda, nejuokink, aš gi sergu lotuliukas.gif

Jei rimtai- saęs jokia menininke nelaikau, norėčiau tiesiog kokybiškai ir švariai daryti tai, kas man patinka, pavadinčiau tai amatu gal? g.gif

Bet kuriuo atvėju juokina tas "mianas" ir "dizainerės" ant kiekvieno kampo biggrin.gif Nors dabar kiek aprimo atrodo.
Atsakyti
Naktibalda drinks_cheers.gif Man dar patinka kai apsimete pirkejais issiklausineja kainu, o po to siulo tokius pacius kaip tavo darbus pardavimui...
Atsakyti