Įkraunama...
Įkraunama...

Kopija ar originalas?

As manau kad cia nieko tragisko nera.. Suprantu kad kai kam nemalonu jog kopijuoja ju darbus.. Taciau internetas pilnas ivairiu rankdarbiu nuotrauku ir netgi aprasymu kaip ta daryti. O jei nenorit dalintis savo idejomis, nenorit kad jas kopijuotu, tiesiog nedemonstruokit.. Arba paskelbik autorines teises.. Ziauru bet taip yra ir nieko cia nepadarysi. Bet kuriuo atveju identisku darbu vargu ar atsirastu..
O del tu sagiu, na ideja gal ir panasi.. bet kad kopijavo kazka tai vargu ar pagalvociau..
Atsakyti
beje, sendien maciau MONTON parduotuveje, sages irgi labai panasios, pakabinta grafkute, muzikinis instrumentas, karoliukas, kaspiniukas. Tik pastebejimas, cia daug daug grazesnes rodete wink.gif
Atsakyti
Mano nuomone, tai tos sages visai nepanasios. Negalima del "grafkes" ir keliu smulkmeneliu pasakyti, kad nukopijavo.
Apskritai-subtilus reikalas tas kopijavimas. Tarkim , praejusia savaite nardziau po interneto platybes ir radau identiska darba savajam... ir ka... galima saukti, kad nukopino, bet nenukopino, nes to darbo nesu niekur rodziusi. Patikekite, kad yra zmoniu su panasiomis mintimis, pomegiais, spalvu spektru ir pan. Manau, kad daugelyje atveju buna tik sutapimai. Nukopinimas, tai identiskas gaminys kitam gaminiui, bet tik nepanasiu detaliu.
Atsakyti
Na, kaip jau pastebejot zinute buvo ishtrinta [mano prashymu] taigi nebenoreciau sios temos daugiau pletoti.Ikarscio pagauta parashiau sioj temoj ir akivaizdu, kad nelabai aishkiai ishreishkiau del ko nusivyliau tuo zmogumi, mano nusivylimas tegu ir lieka tik manyje, nes mano akimis yra labai negrazus pats faktas ir poelgis, nesvarbu kiek to panasumo bebutu.Kaip rashiau, ash niekada taip nedaryciau, na, bet kazkas daro smile.gif Mane labai iskaudino faktas, kad zmogus nuo pat mano temos pradzios buvo pastovus mano temos lankytojas, mano darbu "girejas" ir pirkejas ir kai pamaciau tas sages, tiesiog likau be zado, tikrai...

O kad buna jog ideja tiesiog sklando ore, tai taip, pritariu ir buna taip, kad pagauna ja ne vienas tuo metu biggrin.gif

Ir dar noreciau prideti, kad kiekvienas greitas situacija pamatyti ish salies, bet kaip sakoma, kad galetum ivertinti zmogu, turi nemazai nukeliauti su jo batais t.y i situacija gal kartais reikia paziureti per prizme "kaip jausciausi ash, jei man..."

Visoms sekmes kuryboje mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GinCherry: 25 rugsėjo 2009 - 16:04
QUOTE(GinCherry @ 2009 09 25, 16:58)
\

Mane labai iskaudino faktas, kad zmogus nuo pat mano temos pradzios buvo pastovus mano temos lankytojas, mano darbu "girejas" ir pirkejas ir kai pamaciau tas sages, tiesiog likau be zado, tikrai...

\

gal tiesiog buvai gera ikvepeja.... todel taip ir gavosi verysad.gif
Atsakyti
nenusimink ! sekmes! wink.gif
Atsakyti
Vakar vakare landziojau po internetines galerijas ir kaip ka pastebejau-ir anksciau pastebejau, bet ne taip akivaizdziai. Kai zmogus ,tikraja ta zodzio prasme, kopina ir kopina daug auroriu, nes visiskai neturi savo stiliaus. Is vienos paiimti drabuzeliai, apvas, is kitos prigriebta interjero detales, o dar is kelintos aksesuarai ir net identiskos spalvos, fakturos, formos. Cia jau kalbu ne apie pirktiniu detaliu gamyba, bet apie kurimo procesa. Nu, moteros, negi visai neturit sazines ar galvojate, kad visi aplinkui akli ir kvaili.

Plius, nukopinti darbai dar buna ir nekokybiski doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MELYNA PAUKŠTĖ: 28 rugsėjo 2009 - 11:36
Man atrodo rankdarbiuose kopijavimas labai slidi tema.
Pvz. karoliukų suvėrimo srityje, man tiesiog juokinga, kaip moteros putojasi, kad kažkas taip pat suvėrė tris pirktus karoliukus ant auskarų kabliuko. Kiekvienam tokiam "originaliam" sprendimui galima rasti 101 analogą internete, nes milijonai kiniečių jau išbandė daugumą varijantų biggrin.gif

Dekupažas iš viso yra savo rankdarbių gaminimas svetimų kūrinių pagrindu (išskyrus dekupažinį popierių, kuris specialiai tam kuriamas ir gaminamas).

Čia buvo pasisakymas dėl seilinukų, tai atsiprašau, bet ten aš nei idėjos nei kūrybos neaptikau. Seilinukai kaip daiktas egzistuoja jau daugybę metų, ir dažniausiai jie siuvami iš linksmų, spalvingų audinių. Nematau, kame čia idėja tokį pat daiktą siūti mažmeninei prekybai g.gif

Bet kalbant apie kūrybą, kur daiktas sukuriamas ir pagaminamas nuo nulio, dėkit savo logotipą per visą nuotrauką, prirašykte, kad daiktas autorinis ir kopijavimas bus persekiojamas ir baudžiamas. Gal tai pristabdys kopijavimą. Bet nuo tos minutės, kai savo kūrinį įdedate į internetą, jis tampa prieinamas visam pasauliui, ir bet kas, bet kur ir bet kada gali kopijuoti, ir daugelio atvejų jūs nesužinosite.
Kodėl visos ramiai žiūri, kai visais būdais perpiešiami Klimto ar Van Gogo darbai, svetimos autorinės nuotraukos, nežinomų autorių paveikslai, o jei kokios forumietės darbas paplagijuojamas, tai jau baisus skandalas biggrin.gif Kokios nors katės ar gėlės ant dekupažo dėžučių -gėris, o ant šilko ar drobės -blogis.

Jei jūsų darbai bus tikrai išskirtiniai, ypatingai originalūs, kokybiški, individualūs, niekas jų ir neatkartos, ir dedant nuotraukas į internetą nereikės pergyventi mirksiukas.gif O jei taip nesigauna, tai ginkitės nuo konkurencijos kitais būdais 4u.gif
Atsakyti
na nzn man tu darbu kur temos 1 psl. ikelta nerodo, o apie kitu sunku kalbeti, seip tai aisku kad visiskai identiskai 2 skirtingi zmones negali sugalvoti bent minimali(-ios) detale(-es) turi skirtis smile.gif bukime saziningi ir bandykime patys sukurti kazka grazaus 4u.gif
Atsakyti
na va kusachius teisingai pasisakė pritari tam šimtu procentų... ir nieko nebegaliu pridurti... drinks_cheers.gif
Atsakyti
Reikia sukurti tokį unikalų darbą (idėjine prasme) ir tokį sudėtingą (įdėto darbo prasme), kad niekas nesugebėtų jo atkartoti. O jeigu sugeba atkartoti, tai nereikia zysti, kad plagijuoja. Nes jeigu niekas nieko nekopojuotu, tai zmonijos pazanga apskritai suletetu. Jeigu vilniuj buvo pastatytas dangoraizis, tai juk irgi plagijatas nuo amerikonu, o ne musu kulturos dalis. tongue.gif Architektura juk irgi menas argi ne?

O cia dabar "sukuria" auskarus is triju daliu ir verkia kad oje oje nukopijavo. Tokiai kopijai apdaryt net ziuret niekur nereikia...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Meiles_naktys: 08 lapkričio 2009 - 17:41
o jus uzpatentavot savo darbus , kad galite sakyti jog jie nukopijuoti? jei jusu originalu, vardini uzpatentuota darba nukopijavo ir parduoda tai siulyciau kreiptis i Lietuvos respublikos teisma ir iskelti tam asmeniui baudziamaja byla. Ir viskas-problema bus isspresta.
Atsakyti