Įkraunama...
Įkraunama...

Kopija ar originalas?

QUOTE(veltinio_avytes @ 2009 02 17, 17:01)
pamenu, kai mokiausi Siauliu vaiku dailes mokykloje, viena tokia mokytoja, Osurkoviene , kuri jau labai daug parodu surengusi ziuriu kopijuoja vienos 4 kurso mergaites darba, velnias zino, kaip ji ten susimaklino, kad pati pasiviesino, paliko ir uzmirso klasei ta darba.... va kaip buna, ne tik paprastos mergaites, kurios tik patinka siaip papiesti, bet minciu stoka galvoj, bet ir ..profesionales'' kopina, kaip konvejeriai  schmoll.gif  geda. as pati truputuka uzsiimineju menais tai suprantu ka reiskia rasti labai labbbbbbbbai panasu darbeli. schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif


O, sudomino mane šitas postas. Mat pati baigiau Šiaulių vaikų dailės mokyklą, pas Ošurkovienę dariau baigiamąjį darbą... Kažkaip net nesitiki unsure.gif
Atsakyti

 ! 
Forume draudžiama:
Šiukšlinti (naudoti "SPAM'ą" - Stupid Pointless Annoying Material/Message ).
• rašyti temos neatitinkančias žinutes ("Off-Topic" - bet kokios žinutės, neatitinkančios diskusijos arba forumo temos, laikomos besaikiu šiukšlinimu).
• rašyti žinutes, kuriose atsakoma tik šypsenėlėmis arba vienu žodžiu; jos taip pat laikomos šiukšlėmis.

Bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše). Komerciniai skelbimai bus ištrinti, o dalyviui skirtas asmeninis įspėjimas, draudimas rašyti komentarus arba visiškai uždraustas prisijungimas Forume.

Prašome nekelti didelės apimties nuotraukų, nes jos užima daug vietos, kitu atveju jos bus trinamos.

Taip pat necituoti žinučių su nuotraukomis, nes besikartojančios nuotraukos užima daug vietos.
Atsakyti
QUOTE(juu @ 2009 02 18, 00:00)
O, sudomino mane šitas postas. Mat pati baigiau Šiaulių vaikų dailės mokyklą, pas Ošurkovienę dariau baigiamąjį darbą... Kažkaip net nesitiki  unsure.gif


Visi mes kopijuojam tik vieni zinodami kiti nejausdami. smile.gif
Atsakyti
na panašumą matai tirai ne tu viena, gaila bet taip jau yra tos pačios detalės matytas vaizdinys užsilikęs sąmonėje, na žinot niekur nuo to nepabėgsi, uždaras ratas, nors ir labai skaudu....
Atsakyti
Man matyt sunku yra tai priimti ir suprasti del to, kad ash pati niekad taip nedaryciau...Jei matyciau pas zmogu,kurio darbai man labai patinka ir pas kuri i tema ateinu ir giriu darbus, kokie jie grazus tai stengciausiai isigyti bent jau kitokias detales, jei jau labai norisi...Juk yra tukstanciai tu detaliu detalyciu, nuo angeliuku iki televizoriu biggrin.gif Bet matyt gugile tu esi teisi, cia tiesiog gali buti skaudu ir tiek...O kad ash taip nedaryciau tai nereishkia, kad nedarys kitas, tiesiog kazkaip po tokiu atveju nusivili zmonemis ir tiek... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GinCherry: 21 rugsėjo 2009 - 10:05
Ta pati detaliu kompozicija, tos pacios detales unsure.gif
Ir netgi kaspinelis ten pat paristas...

Tokie dalykai yra neskanu ir liudna...

Atsakyti
liudna, bet.... tai visgi yra nesunkiai atkartojami darbeliai. vienas pats kazka sukuria, kitas , kuris kopijuoja nuo to sukurusio, galvoja, kad ir tas kazkur nusiziurejo. taip jau yra unsure.gif .
mano darbeliai kiek sudetingesni, mano kurybos vaisiai, bet daznai randu kopijavimo. perdaug neimu i galva, o stengiuosi eiti toliau ir neuzsistoveti, kad kopijuotojai su manimi nespetu doh.gif
Atsakyti
jei mano darbus kopijuotu as buciau patenkinta kaip slyva ir tikrai nepykciau ! =) bet saiko riba turi but.. smile.gif

Labai grazios sages, suzaveta.. smile.gif!
Atsakyti
GinCherry, darbai panašūs tik keliomis pirktinėmis formomis, bet dvasia visiškai kita sklinda, niekada nepasakyčiau, kad čia Tavo darbiukai, na nebent visiškai stilių pakeitei. Detalių spalvų deriniai, dydžių proporcijos visiškai kitokia estetika. Nepergyvenk, Tavo darbai visai kitokie!!!
Tikrų meistrų neįmanoma nukopijuoti, nes svarbu ne forma, o dvasia sklindanti iš kūrinio.

įdomu, ar mano idėjos kada nors praugo mano kiemo sienas...? būtų baisiai smalsu pamatyti savo darbo kopiją, gal atrasčiau ką nors naujo, pati pasisemčiau idėjų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lachesė: 21 rugsėjo 2009 - 17:50
GinCherry,
nežinau, kaip sureaguočiau jei tai liestų konkrečiai mane, (gal pažaliuočiau iš pykčio aggressive.gif ), bet šiuo atveju, stebint iš šono, tai kaip tik pavyzdys, kaip iš tų pačių pirktinių detalių galima pagaminti visiškai kitokius papuošalus. jie net nekonkuruoja tarpusavyje, nes yra skirti skirtingo skonio žmonėms.

Atsakyti


Dekui visoms uz nuomones, palaikyma, paprotinima ir padrasinima smile.gif Kazkaip idejau ir paskui pagalvojau, velniam, matyt apmaudas ishlindo velgi i virsu prisiminus, o viska istrinti jau buvo per velu kai "atsitokejau" smile.gif

Turbut gerai kazkas parashe, kad geriausia apsauga yra tobulejimas, matyt metas judet pirmyn, per ilgai uzsibuvau vienoj vietoj smile.gif
Atsakyti
nenusimink mirksiukas.gif . jei rodomes cia, internete, tai kitaip ir buti negali schmoll.gif . o jei kazkas kopijuoja, tai vadinasi patinka, jam tai yra siekiamybe rolleyes.gif .
tavo atveju tai dar nera toks akivaizdus, akiplesiskas kopijavimas. auksciau nosi mirksiukas.gif
Atsakyti