Įkraunama...
Įkraunama...

Kopija ar originalas?

Magic, tokiu atveju akivaizdu ir suprantama, bet...ką padaryt, jei tai nėra patentuotas ar kažkaip pan. darbelis (nežinau kaip yra jūsų atveju) neturiu supratimo.
O va kitas atvejis kai dėl originalumo pliekiasi dvi tarkim auskarų iš dviejų bumbuliukų kūrėjos, iš tų pat parduotuvikių susipirkę panašias priemones, kad "tu mane kopijuoji, nes čia aš taip iš dviejų bumbuliukų sugalvojau" ar tokią pat servietėlę dekupažindama panaudojo...na toks...kiek juokingas. Čia tik pavyzdys, nieko konkretaus, bet yra kai tikrai turimos pretenzijos į "originalumą" dėl nieko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karbynė: 06 rugpjūčio 2008 - 22:35
QUOTE(ItaBita @ 2008 08 06, 23:06)
nors kazkodel mane ant filosofiju visokiu patrauke  doh.gif  doh.gif  doh.gif

Viskas gerai - aš irgi mėgstu filosofuot visaip... Labai mėgstu.
Sutinku, kad visi mes atskiri Pasauliai, dažnai labai skirtingi ir visi labai reikalingi.
Su viskuo sutinku drinks_cheers.gif

O savo tuo ankstesniu postu norėjau vaizdingai papasakot, kaip tuo metu jaučiaus, ir kad nebūna labai smagu kartais smile.gif
Nors tie mano pačios atvirukai paišyti gal prieš kokius gerus 3-4 metus ir man pačiai dabar jau nėra ten kažkokie ypatingi ir 'tobuli' (įsivaizduoju, kad dabar dar gražiau papaišau wink.gif biggrin.gif ) , ale gi savi, išfantazuoti tie žmogeliukai, nu smile.gif ir va kažkaip nesmagu buvo, kad lyg ir 'išsityčiota' buvo kažkaip , nu ....


Atsakyti
Yra buvę ir man visokių dalykėlių šioje srityje... Nesiplėsiu, tiesiog tiems kas rimtai užsiima kūryba ir nori apsaugoti savo darbus - siūlau apsilankyti ČIA

MAGIC, aš be žodžių blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo relija: 07 rugpjūčio 2008 - 01:18
Aš pasakysiu tai ko nepasako visos nukopijuotos biggrin.gif Aišku, kad yra abyyyydna kai kažkas kopijuoja tavo darbą - mintį - idėja, nes tuo pačiu jis vagia iš tavęs uždarbį...deja tai ne dainos, kai autorius tik ir džiaugiasi, kad jo dainas dainuoja visi kas tik sugeba.. 4u.gif
Manau, reikėtu tiesiog kopijuotojų temoje taip ir parašyti....darbai nukopijuoti iš...ir įmesti savo darbelius 4u.gif sekmės kuriančioms kurkit kurkit tai žavi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žmona: 01 rugsėjo 2008 - 19:08
nesmagu kai palgijuoja. bet taip yra visam pasaulyje.
nuo ideju vagystes apsisaugoti neimanoma. pakeis atspalvi darbelio ar spalva, ir jau gali traktuoti kaip nauja darba. LR istatymai nuo plagijavimo neapsaugo:(
Atsakyti
QUOTE(*MAGIC* @ 2008 08 06, 22:30)



O, geras!! Net nemaniau, kad galima taip "naglai" ir be jokių skrupulų "kopint"! blink.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 17 sausio 2009 - 21:06
*MAGIC* ujauciu verysad.gif man gaila tokiu zmoniu kurie neturi savo vaizduotes ir akivaizdziai kopijuoja kitus (kaip *MAGIC* atveju) unsure.gif
Atsakyti
*MAGIC*, nepatikėsi, užvakar pamačiau kaip aklai tave nukopino...man, matyt, i pasąmone įlindo, tai sapnavau... du vagis, kurie, padlos, mano akustinę gitarą pavogė... tai dar būtų nieko, jie prie mano automobilio prisistatė, kad juos pametėčiau kurtais, kur jiem reikia...sako, mes tokie ir tokie, turim savo internetinį puslapį www.ilgapirsciai.lt Nu, kaip pasiutau tada.... Bet ryta atsikėlus, ilgai juokiaus, vyrui papasakojau, tai ir jis kikeno biggrin.gif vagys, turintys savo puslapį... lotuliukas.gif
Atsakyti
hehe...net nuvariau ta puslapi patikrint lotuliukas.gif
Atsakyti
pamenu, kai mokiausi Siauliu vaiku dailes mokykloje, viena tokia mokytoja, Osurkoviene , kuri jau labai daug parodu surengusi ziuriu kopijuoja vienos 4 kurso mergaites darba, velnias zino, kaip ji ten susimaklino, kad pati pasiviesino, paliko ir uzmirso klasei ta darba.... va kaip buna, ne tik paprastos mergaites, kurios tik patinka siaip papiesti, bet minciu stoka galvoj, bet ir ..profesionales'' kopina, kaip konvejeriai schmoll.gif geda. as pati truputuka uzsiimineju menais tai suprantu ka reiskia rasti labai labbbbbbbbai panasu darbeli. schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(svirplele @ 2009 02 17, 15:34)
*MAGIC*, nepatikėsi...

lotuliukas.gif
oj geras biggrin.gif
aš žinok irgi patikrinau tą tavo paminėtą www - smalsu gi

Atsakyti
QUOTE(uups @ 2009 02 17, 16:44)
hehe...net nuvariau ta puslapi patikrint lotuliukas.gif



QUOTE(*MAGIC* @ 2009 02 17, 18:54)
lotuliukas.gif
oj geras  biggrin.gif
aš žinok irgi patikrinau tą tavo paminėtą www - smalsu gi

Et, gaila, nėra tokio, būtų juoko.. biggrin.gif paslaugų skyriuj- vagiam turtą nekilnojamą ir kilnojamą ir t.t. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti