Įkraunama...
Įkraunama...

Kopija ar originalas?

QUOTE(Aleksiuke @ 2008 08 06, 12:50)
Sveikos. Oj kokia gera tema drinks_cheers.gif
Man pikčiausia, kai kopijoja viską: nuo temos pavadinimo iki gaminių (minčių) doh.gif Jau nekalbu apie nuotraukų pasisavinimą schmoll.gif
Sugalvojau vaikučiams pasiūti ir pasiūlyti mamytėm seilinukus. Praeina diena- dvi, pas kolegę randu seilinukus blink.gif Aišku, nepalyginsi (vien nuotraukų kokybė ką reiškia blush2.gif ), bet gi MINTIS...
Palyginumui: mano ir jos
Pertvarkiau savo albumą. Ir ji taip pat doh.gif
Už kitas mamytės nekalbėsiu ką ji iš jų "paėmė". Bet labai negražu. Jau bijau kažką naujo sugalvoti, nes pagalvos, kad savinuosi svetimų minčiu unsure.gif
Anksčiau nesiuvau nei merliukų, nei vystyklų (tuo užsiminėja kita auksarankė), nei kišenių. Bet mamos klausė, prašė, užsakynėjo. Taip pradėjau platinti savo "asortimentą". Kopijuoti tikrai nieko nesiruošiau. Stengiausi paruošti kitaip, negu kolegės...


tai kad jie visai nepanasus tik tiek kad spalvoti smile.gif buk rami nuperka tau nupirks ir jei. man tai nieko cia panasaus tik tiek kad spalvoti blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Aleksiuke @ 2008 08 06, 11:50)
Sveikos. Oj kokia gera tema drinks_cheers.gif
Man pikčiausia, kai kopijoja viską: nuo temos pavadinimo iki gaminių (minčių) doh.gif Jau nekalbu apie nuotraukų pasisavinimą schmoll.gif



pradejus skaityti tavo zinute iskart supratau apie ka kalba eina lotuliukas.gif

as tai nepykstu lotuliukas.gif

tiesiog dek ant visu foto ta vadinama logotipa, je idar neuzdejai

sakyciaus tos kurios perka bele pigiau tai ir pirks ten toliau, o tos kurios nori kokybes ir krupstaus darbelio - tai eis ten kur atrodo kad geriau
nors per foto sunku kokybe sustatyti..bet vistiek..jei foto prasta, tai ir sunku spresti apie pati darbeli

bet tarkim, mum kurios siuna siuvinukus - tai gaunasi tik vienas kopijavimassavaime - audiniai visur deja tie patys pardavinejami, tik skirtumas kuri greiciau gaus naujesniu audinuku pavyzduku lotuliukas.gif

bet kad pikta tai tikiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(AGORIA @ 2008 08 06, 11:53)
tai kad jie visai nepanasus tik tiek kad spalvoti smile.gif  buk rami nuperka tau nupirks ir jei. man tai nieko cia panasaus tik tiek kad spalvoti blink.gif

aš kalbėjau apie pačią idėją, mintį mirksiukas.gif

QUOTE(mama_gulbe @ 2008 08 06, 11:57)
pradejus skaityti tavo zinute iskart supratau apie ka kalba eina lotuliukas.gif

as tai nepykstu lotuliukas.gif

tiesiog dek ant visu foto ta vadinama logotipa, je idar neuzdejai

sakyciaus tos kurios perka bele pigiau tai ir pirks ten toliau, o tos kurios nori kokybes ir krupstaus darbelio - tai eis ten kur atrodo kad geriau
nors per foto sunku kokybe sustatyti..bet vistiek..jei foto prasta, tai ir sunku spresti apie pati darbeli

bet tarkim, mum kurios siuna siuvinukus - tai gaunasi tik vienas kopijavimassavaime - audiniai visur deja tie patys pardavinejami, tik skirtumas kuri greiciau gaus naujesniu audinuku pavyzduku  lotuliukas.gif

bet kad pikta tai tikiu  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif
dėl audinių tai taip...nieko nedarysi, tokia rinka... unsure.gif buvau uždėjusi, bet naglai buvo ištrintas doh.gif , o ir "gadinti" nuotraukas labai nesinori unsure.gif , nes vaizdas jau nekoks gaunasi g.gif belieka tik susitaikyti su tokia sitaucija unsure.gif
Atsakyti
[quote=Aleksiuke,2008 08 06, 13:07]
aš kalbėjau apie pačią idėją, mintį mirksiukas.gif


nu gal.. rolleyes.gif siep jeigu zinai kad niekas dar to nedare tai gali buti kad ideja pasieme smile.gif
Atsakyti
Čia ne į temą, bet įlindau į tos seilinukų kopijuotos puslapį ir krauptelėjau nuo rašybos klaidų galybės...balgakimai, vystiklai flanelyniai, is pasirkto audinio, plėdukai doh.gif doh.gif scary shit. žmogus gi ne šiaip rašo forume, juk visas tas reikalas reprezentuoja pardavėją, niekada nieko nepirkčiau vien dėl tokio baisaus pateikimo cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Aleksiuke @ 2008 08 06, 11:50)
Sveikos. Oj kokia gera tema drinks_cheers.gif
Man pikčiausia, kai kopijoja viską: nuo temos pavadinimo iki gaminių (minčių) doh.gif Jau nekalbu apie nuotraukų pasisavinimą schmoll.gif
Sugalvojau vaikučiams pasiūti ir pasiūlyti mamytėm seilinukus. Praeina diena- dvi, pas kolegę randu seilinukus blink.gif Aišku, nepalyginsi (vien nuotraukų kokybė ką reiškia blush2.gif ), bet gi MINTIS...
Palyginumui: mano ir jos
Pertvarkiau savo albumą. Ir ji taip pat doh.gif
Už kitas mamytės nekalbėsiu ką ji iš jų "paėmė". Bet labai negražu. Jau bijau kažką naujo sugalvoti, nes pagalvos, kad savinuosi svetimų minčiu unsure.gif
Anksčiau nesiuvau nei merliukų, nei vystyklų (tuo užsiminėja kita auksarankė), nei kišenių. Bet mamos klausė, prašė, užsakynėjo. Taip pradėjau platinti savo "asortimentą". Kopijuoti tikrai nieko nesiruošiau. Stengiausi paruošti kitaip, negu kolegės...

Na atleiskite, tačiau jūs pati sau prieštaraujate g.gif Iš pradžių skundžiatės kad kopijuoja seilinukų gamybą, o paskui pasakojate kad pati "plečiate asortimentą" gaminiais kuriuos ir kitos auksarankės gamina mastau.gif Mano įsitikinimu "kopijuoti" reikštų daryti identiškus arba labai panašius į jūsų gaminamus daiktus, o ne tiesiog bendrai "išplėsti asortimentą" unsure.gif Nes pagal jūsų pasisakymą galima pagalvot kad tuomet visos papuošalų temos tiesiog kopijuoja pirmąją sugalvojusią prekiaut papuošalais? bigsmile.gif Ot begėdės bigsmile.gif
Atsakyti
Per nelyg daug buvo norinčių, klausinėjančių. Kad būtų paprasčiau visiems, pradėjau viešai rodyti ką galiu pasiūlyti 4u.gif Manau tai sutaupo laiko ne tik man, bet kas domisi mirksiukas.gif
Apie prekybą aš nekalbėjau. MINTIS ir tiek 4u.gif Dviračio nieks neišrado iš naujo. Papuošalai buvo amžinai (beveik), pataliukai irgi 4u.gif
Atsakyti
Na ka,pasisakysiu ir as sia tema,nors mano istorija uz sm ribu.Taigi darau keramika,viens dieds paprasi manes jam padaryt visokiu pavyzdziu tipo su kitu metu simbolika,atseit velaiu pati darysiu.Maciau anksciau,kad dare geru keramiku nevykusias kopijas,ale padariau.Po pusmecio uzeinu i salona-ziuriu-stovi jau mano darbu nevykusios kopijos.
Blogiausia ne kopija,o NEVYKUSI KOPIJA. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Tada jau isvis--stogas vaziuoja-matyt tikrai gero darbo issisaipyma...

O siaip apie visus papuosaliukus-na ,turi merginos ivairiu karoliuku,suveria-gal tai ir kuryba...nezinau.Man kuryba,kai zmogus pats paiso eskiza,renka metala,ten visaip lydo,lieja...nuopat pradzios ta darbeli daro,va cia suprantu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nmante: 06 rugpjūčio 2008 - 17:19
visa diena landzioju i sita temele ir skaitineju ivairius pasisakimus g.gif g.gif
idomus gi dalykas yra zmogaus mintis ir istiek kiek zmoniu tiek nuomoniu ir tai priklauso nuo kiekvieno savivertes ir savimones lygio g.gif

as manau, kad jei tave kopijuoja, tai yra geras dalykas tongue.gif tai rodo, kad tu kazko vertas ir idomus,kad is taves semiasi. O tai jau turetu linksminti ir net gal but dziuginti tongue.gif
bet aisku, kad taip butu, reikia pakilti truputi auksciau mirksiukas.gif
i viska galima paziureti is keliu kampu

sorry jei ka sunervinau savo tokiu pasisakimu ax.gif
tokio tikslo neturejau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ItaBita @ 2008 08 06, 20:21)
as manau, kad jei tave kopijuoja, tai yra geras dalykas tongue.gif  tai rodo, kad  tu kazko vertas ir idomus,kad is taves semiasi. O tai jau turetu linksminti ir net gal but dziuginti tongue.gif
bet aisku, kad taip butu, reikia pakilti truputi auksciau  mirksiukas.gif
i viska galima paziureti is keliu kampu


Ai, vis kažkaip nenorėjau stipriai veltis į šią diskusiją, nes kažkadaise senų senovėj buvau įsivėlus į panašią ir buvau klaidingai suprasta. Nu bet įsivelsiu dar kartelį, tiek jau to smile.gif
Taip sutinku, kad galima žiūrėt į situaciją iš kelių kampų, pakilt aukščiau ir t.t.
Tik va kažkaip dažniausia, kai pats jau esi 'situacijoj' tai kažkaip būna sudėtinga džiūgauti ir linksmintis. Na netobulas aš žmogus netobulas... Aš tik mokausi...

Pateiksiu vaizdinę medžiagą (tiesa, mergina po perspėjimo pašalino nuotraukas iš savo tinklapio, atsiprašė bet faktas lieka faktu - nevykusios kopijos buvo pateiktos, kaip originalūs 'kūriniai' (dargi su perspėjimu, kad kopijuoti draudžiama smile.gif ) ir pateiktos kainos, taigi tai jau buvo prekė )
Kadangi ta pati mergina šiandien pati 'sukėlė bangas' šioje temoje, užuot ramiai pasimokius iš situacijos, tai aš pabūsiu ta blogietė ir paviešinsiu vaizdelius, juolab, kad ir tema apie tai wink.gif

Komentuot kažką manau nebūtina

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Tai va, galiu apibūdint jausmą pamačius- lyg įlipus į š... kaip ir neskauda ir batus nuplaut ne didelė bėda, bet va baisiai nemalonu... Ir smagumo nė ženklo...
Matyt dar 'neužaugau'.... rolleyes.gif

Nieko įžeist nenorėjau, tiesiog parodžiau apie ką aš čia... Kad būtų aišku. Aš šią temą baigiau.
Atsakyti
blogiausia yra pirkėjui, nes niekada nežinai,kieno yra originalas.... ir gali niekada nesužinoti,jeigu nepamatysi abiejų darbų.
Atsakyti

as nekomentuosiu ...., nors kazkodel mane ant filosofiju visokiu patrauke doh.gif doh.gif doh.gif tai gal ir pakomentuosiu ax.gif ax.gif ( bet velgi sakau kad tai tik mano nuomone)(( beje jinai tik teoriska) blush2.gif
nes kaip rasiau kiekvienas mes esame visata su savo jausmais ir nejausmais, mintimis,tuom ir be galo zavus visi reikalingi ir butini siame pasaulyje smile.gif
as tik issakiau savo poziuri, ir bet kokia kita nuomone turi teise egzistuoti ir turbut is isakiusiojo pozicijos yra teisinga.

Magic, viskas su tavo uzaugimu tvarkoj mirksiukas.gif
nelabai kreipk demesi, mane ant filosofijos patrauke, musiau reikia i kita foruma dumti doh.gif doh.gif mirksiukas.gif g.gif
Atsakyti