Įkraunama...
Įkraunama...

Kopija ar originalas?

QUOTE(g00te @ 2008 03 28, 23:41)
genialu, tai kas paprasta
tai kaip cia gaunasi, vagys nekalti jei nesugebi savo nuosavybes gerai paslept?  doh.gif

o kas yra tavo nuosavybe...? dekupazo technika atliktas Klimtas ar dar kieno nors meno kurinys doh.gif sakyciau jus pacios vagiat naudodamos zinomu autoriu kurinius savo rankdarbiams mirksiukas.gif

kaip jums toks poziuris biggrin.gif ?
Atsakyti
peppi, ka tik mane apkaltinai vagyste?
parodyk man, kur as dekupazo technika "atlikau" Klimta?
as dekupazo nemoku....
Esu silka marginusi Klimto maniera... jooo didele vagyste, reik pas pazystamus dailininkus paziuret, gal kas is Van Gogo potepi "pavoge"...
ir butinai butinai paduoti teisman Yva Saint Laurento uz pavogta Picasso.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo g00te: 29 kovo 2008 - 16:15
smile.gif
nesiaistrinkim tuscioje vietoje, dekupaza daviau kaip pvz. mirksiukas.gif
Atsakyti
šiaip jau pagal autorių ir gretutinių teisių įstatymą turtinės teisės į autorystę daugeliu atveju nustoja galiojusios 70 metų po autoriaus mirties mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sizike: 29 kovo 2008 - 22:14
QUOTE(sizike @ 2008 03 29, 22:13)
šiaip jau pagal autorių ir gretutinių teisių įstatymą turtinės teisės į autorystę daugeliu atveju nustoja galiojusios 70 metų po autoriaus mirties  mirksiukas.gif

a kiek metu praejo nuo Picasso mirties? manau, Yva Saint Laurenta reik i teisma....

jo, peppi, tai taip ir rasyk, pvz. bo as juoku nesuprantu - galiu pagalvot, kad dar ir decouopaz'a moku.
Atsakyti
QUOTE(g00te @ 2008 03 29, 22:27)
a kiek metu praejo nuo Picasso mirties? manau, Yva Saint Laurenta reik i teisma....

aš žinok ne tai turėjau omeny, o maždaug tai, kad klimtą tai jau galiu sau be jokių nuoskaudų naudot kur ir kaip noriu lotuliukas.gif
o dėl picasso, tai gal jam koks laurentas gerai pamokėjo lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(winia @ 2008 03 21, 19:17)
0jura, bet kad paprastai labai skiriasi tų "įkvėptų" bobelių darbai. jie ir būna tik kažkokios "paddielkos":) ir nežinau, ar padoru galerijai priiminėti kažkokią nukopijuotą piguvą ir mesti originalius kokybiškus daiktus?

visą laiką buvo ir bus tokių "įkvėptųjų", bet pirkėjai, klientai tikrai atsirenka, kur kokybėsmile.gif ir sumokėti už ją negaili:)
bet pilna ir tokių, kuriems visoks šūdas tinka:)

užtenka matyti "papuošalus" kepančių moteriškių pardavinėjamus darbus šiame formume. protu nesuvokiama, kas jų darbus perka...bet perka. vadinasi yra paklausa ir prastos kokybės, neskoningiems, neoriginaliems daiktams. bet kažin, ar tokie daiktai yra konkurencija menininkų darbams?

Na manau tada reiktų kažkaip atskirti kur kalbama apie meną o kur apie paprastus rankdarbius. Na tarkim dekupažindama vaikiškos arbatos dėžutę aš jokiu būdu nepretenduoju i aukštuosius menus, ar kažką super vertingo. Kažkaip išvis pastaruoju metu pastebiu kad pats rankdarbis yra užgožiamas "menu", Taip iš dekupažo gaunasi "kažkas tarp koliažo ir tapybos" ( nepamenu ar tiksli citata ir kieno 4u.gif ) Man tai rankdarbis. Skirtas pasipuošt savo buičiai. Na jeigu man gražios tokios sagės kaip Ojuros, originalo neįperku, o galiu pasidaryt panašią, o ir labiau atitinkančią mano neišlavintą meninį skonį? Tarkim mane tenkina gražus akmuo pakabintas ant auskaro kabliuko, ir beje tą galiu padaryt pati, savo rankom... g.gif
Ką jau padarysi teks tenkintis šūdu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dee Dee @ 2008 03 29, 23:35)
Na manau tada reiktų kažkaip atskirti kur kalbama apie meną o kur apie paprastus rankdarbius.  Na tarkim dekupažindama vaikiškos arbatos dėžutę aš jokiu būdu nepretenduoju i aukštuosius menus, ar kažką super vertingo. Kažkaip išvis pastaruoju metu pastebiu kad pats rankdarbis yra užgožiamas "menu", Taip iš dekupažo gaunasi "kažkas tarp koliažo ir tapybos" ( nepamenu ar tiksli citata ir kieno  4u.gif ) Man tai rankdarbis. Skirtas pasipuošt savo buičiai.  Na jeigu man gražios tokios sagės kaip Ojuros, originalo neįperku, o galiu pasidaryt panašią, o ir labiau atitinkančią mano neišlavintą meninį skonį? Tarkim mane tenkina gražus akmuo pakabintas ant auskaro kabliuko, ir beje tą galiu padaryt pati, savo rankom...  g.gif
Ką jau padarysi teks tenkintis šūdu doh.gif


hmmm...nesupratau šito post'o.
Tai ką nori sau, tą ir gaminiesi, kokia čia problema?

man regis kalba buvo apie galerijas ir pan., o ne apie sau gaminamus rankdarbius?
Atsakyti
QUOTE(sizike @ 2008 03 29, 22:28)
aš žinok ne tai turėjau omeny, o maždaug tai, kad klimtą tai jau galiu sau be jokių nuoskaudų naudot kur ir kaip noriu  lotuliukas.gif
o dėl picasso, tai gal jam koks laurentas gerai pamokėjo  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

jooo, laurentas gal ir pamokejo... g.gif
bet tu (ir as) jokiu budu nekopijuokim ir dar labiau nedecoupazinkim, bo mes ne Yvai ir ne Laurentai - neiisimokesim...
et kaip gaila

QUOTE(Dee Dee @ 2008 03 29, 22:35)
Na manau tada reiktų kažkaip atskirti kur kalbama apie meną o kur apie paprastus rankdarbius. 


Na jeigu man gražios tokios sagės kaip Ojuros, originalo neįperku, o galiu pasidaryt panašią, o ir labiau atitinkančią mano neišlavintą meninį skonį? Tarkim mane tenkina gražus akmuo pakabintas ant auskaro kabliuko, ir beje tą galiu padaryt pati, savo rankom...  g.gif
Ką jau padarysi teks tenkintis šūdu doh.gif

menas, cia visur menas, didelis menas, nepasakok....

o jei rimtai, tai apie tai ir kalba, sau kopija - gali, jei dar garsiai pasakai "is Ojuros ismokau", "Ojura ikvepe"- manau jai sirdies neskaudes
i galerija kopija - irgi gali, bet jau labai bus negrazu... nu labai negrazu... bet greita..paprasta ir pelninga... negrazu ar pelninga? ka rinktis? Gali rinktis "pelninga" ir apginti save tokiais "O jus tai nuo Klimto vagiat"... Ir tada diskusija vel gris prie pasvarstymu "o cia menas, ar cia rankdarbiai?" arba apie Kinijos ekonomika...
lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo g00te: 29 kovo 2008 - 23:13
QUOTE(winia @ 2008 03 29, 23:49)
hmmm...nesupratau šito post'o.
Tai ką nori sau, tą ir gaminiesi, kokia čia problema?

man regis kalba buvo apie galerijas ir pan., o ne apie sau gaminamus rankdarbius?

Aha, nu taip gaunasi:
gaminuosi sau, jokia problema, vienžo viskas čiki bigsmile.gif
Ale va jei nusipirkau kažką tokio tai pasirodo nusipirkau "prastos kokybės, neskoningą, neoriginalų visokį šūdą" bigsmile.gif
Gatvėje tai atrodys panašiai, taigi logiškai mąstant mano rankdarbis kaip ir irgi atitinka išvardintuosius epitetus. g.gif Taigi ką man dabar tokiai jautriai daryt? ax.gif Turbūt kad reikia mest rankdarbius ir pult gilintis kieno daiktai originaliausi kad netyčia neapsipirkt visokiu "niekalu" bigsmile.gif

Atsakyti
QUOTE(Dee Dee @ 2008 03 30, 12:03)
Aha, nu taip gaunasi:
gaminuosi sau, jokia problema, vienžo viskas čiki  bigsmile.gif
Ale va jei nusipirkau kažką tokio tai pasirodo nusipirkau  "prastos kokybės, neskoningą, neoriginalų visokį šūdą"  bigsmile.gif
Gatvėje tai atrodys panašiai, taigi logiškai mąstant mano rankdarbis kaip ir irgi atitinka išvardintuosius epitetus.  g.gif Taigi ką man dabar tokiai jautriai daryt?  ax.gif Turbūt kad reikia mest rankdarbius ir pult gilintis kieno daiktai  originaliausi kad netyčia neapsipirkt visokiu "niekalu"  bigsmile.gif



Man tas pats, kas ką norit, tas tą pirkit 4u.gif
užkniso supermama su savo nuolatinėm rietenom:)

teisios ir tos, kurios kuria, teisios ir tos, kurios perka ką nori...whatever 4u.gif

ir šiaip, tie ginčai yra beprasmiški, nes nėra bendro objekto. Aš galvojau apie vienokius dalykus, kai rašiau, kitos galvojo apie kitokius, bet ginčijamasi, lyg apie tą patįsmile.gif peace smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo winia: 30 kovo 2008 - 11:18
QUOTE(sizike @ 2008 03 29, 22:13)
šiaip jau pagal autorių ir gretutinių teisių įstatymą turtinės teisės į autorystę daugeliu atveju nustoja galiojusios 70 metų po autoriaus mirties  mirksiukas.gif


jei jau apie istatymus tai gamybiniai procesai nesakitomi autorine nuosavybe tad kai kurios diskusijos sioje temoje apskritai is pirsto lauztos ir labiau zmoniu ambicijos nei realus prasizengimai mirksiukas.gif

QUOTE(g00te @ 2008 03 29, 22:27)
jo, peppi, tai taip ir rasyk, pvz. bo as juoku nesuprantu - galiu pagalvot, kad dar ir decouopaz'a moku.

sunku gyventi kai juoku nesupranti smile.gif
Atsakyti