Įkraunama...
Įkraunama...

Kopija ar originalas?

hmm...g00te, tavo tapachkos kai kurios tai kopijuotos g.gif
o ash, vat tavo zvaigzde nusikopijavau, jeika biggrin.gif
guli dabar dezhes dugne prie 'broko' ir nenaudojamu dalykeliu tongue.gif idomu buvo pabandyt...dargi, sakyciau, man grazhesne gavosi tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2008 02 06, 13:13)
hmm...g00te, tavo tapachkos kai kurios tai kopijuotos g.gif
o ash, vat tavo zvaigzde nusikopijavau, jeika  biggrin.gif
guli dabar dezhes dugne prie 'broko' ir nenaudojamu dalykeliu tongue.gif  idomu buvo pabandyt...dargi, sakyciau, man grazhesne gavosi  tongue.gif

nebenoriu cia sukelt vel 16 psl priekabiu, bet
Brungiuoji UUPS, teisybes delei pasakyk, ar as nepasakiau nuo ko jos kopijuotos? Kiek pamenu, aishkiai ivardinau konkretu autoriu, apibudinau visa procesa, pasiektus tikslus ir pan. negana to, nepanaudojau kopijos komerciniams tikslams..
manai, as neturiu tokiu kaip tu sakai "zvaigziu" skrynios dugne uzkisusi? Gi is ko man dar mokytis? kiauras dienas tunau intike, kur parasyta - skaitau, nemoku jokiu uzsienio kalbu, verciuosi, kur neparasyta, ziuriu iki sulindimo i ekrana, bandau pagaminti kazhka panasaus, bandau technologija "ikirst", ir palieku juos skrynios dugne
beje UUPS grazesnes graziosios zvaigzdes taip ir nemaciau, tai ko neidejai pasigirt, jei jau nepritari Linados kopijos apibudinimui?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo g00te: 06 vasario 2008 - 13:32
nepykit mielososio,bet juokinga cia viskas,suprantu,kai juodai yra darbas nukopijuotas ir uztai yra imami pinigai,cia dauguma kabinejas del detaliu,nepykit,bet net musu dailes akademijos destytojai sako,kad viskas jau senai sukurta,lieka interpretacija,jei kas sukurtu is jusu nauja tecnika nauja meno rusi,gali sakyt cia mano ir tik mano! gi vyrauja ir mados tendencijos(cia ypac kalbu apie veltinu ) ir kas ten nuo ko nusikopijavo kaspinelius ar spalvas gincytis beprasmiska,cia kaip ir muzikoje visi akordai jau sugroti,lieka tik naujos interpretacijos,visos tecnikos israstos,tad tikrai negalima sakyt kad cia mano ir tik mano darbas,o ji pasigavo mano detale ir nukopino,net pasigaves kazkieno ideja zmogus,vykdydamas ta ideja,gaus visai kita rezultata,as suprantu kai yra kopijuojama visiskai juodai ir pyktibiskai ir visa gerkle rekiama cia mano darbas! tai visai kitas reikalas,bet kelt diskusija,kad pas mane yra kaspineliai,ji ir taip pat daro ar ten taipat issiuvinejo veltinuka ir panaudojo savo karoliuose,nu tikrai juokinga,kuri sakosi,kad tai tik jos ideja,juokinga ir tiek,man priimena verkiancius meninkus,kurie sako mane s niekas nepripazysta,arba jie vagia mano idejas,nepykit nieko nenorejau izeist,bet tai tik mano nuomone smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamukas Indriukas @ 2008 02 06, 13:45)
yra kaspineliai,ji ir taip pat daro ar ten taipat issiuvinejo veltinuka ir panaudojo savo karoliuose,nu tikrai juokinga,kuri sakosi,kad tai tik jos ideja,juokinga ir tiek,man priimena verkiancius meninkus,kurie sako mane s niekas nepripazysta,arba jie vagia mano idejas,nepykit nieko nenorejau izeist,bet tai tik mano nuomone smile.gif

ne apie kaspinelius kalba
isiskaityk, kai galvoji, kad darbas vieno asmens, o pasirodo autorius kitas - tada plagiavimas. Labai aishkiai ir buitine kalba. Aishkiau parasyta nesu radusi.
kaspinelis (t.y. puosybos elementas)- nera stilistika
technologija - irgi nera stilistika
visuma t.y. ideja, atlikimo technika, vyraujanti spalvine gama, tam tikri eileje darbu pasikartojantys spalviniai ir dekoratyviniai elementai ir pan. ir pan. ir pan...- tai jau stilistika
Tamstos dailes akademijos destytojai (manau ne tamsta viena cia is dailioskes, negana to itariu cia esant ir destytoju) yra uz interpretacijas, interpretacija nera plagiavimas, pakalbek dar syki su jais ta tema, taip, daznai vienas kurinys, gaminys ar pan, itakoja kito atsiradima (interpretacijos deka), tam tikra seka (tobulejimas, kazhko naujo atradimas) yra pagirtina, atvirkstine seka (aklas kopijavimas) yra blogis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo g00te: 06 vasario 2008 - 14:12
QUOTE(g00te @ 2008 02 06, 14:57)
ne apie kaspinelius kalba
isiskaityk, kai galvoji, kad darbas vieno asmens, o pasirodo autorius kitas - tada plagiavimas. Labai aishkiai ir buitine kalba. Aishkiau parasyta nesu radusi.
kaspinelis (t.y. puosybos elementas)- nera stilistika
technologija - irgi nera stilistika
visuma t.y. ideja, atlikimo technika, vyraujanti spalvine gama, tam tikri eileje darbu pasikartojantys spalviniai ir dekoratyviniai elementai  ir pan. ir pan. ir pan...- tai jau stilistika
Tamstos dailes akademijos destytojai (manau ne tamsta viena cia is dailioskes, negana to itariu cia esant ir destytoju) yra uz interpretacijas, interpretacija nera plagiavimas, pakalbek dar syki su jais ta tema, taip, daznai vienas kurinys, gaminys ar pan, itakoja kito atsiradima (interpretacijos deka), tam tikra seka (tobulejimas, kazhko naujo atradimas) yra  pagirtina, atvirkstine seka (aklas kopijavimas) yra blogis.

ta ir norejau pasakyt,kad dauguma musu ir interpretuojam ir tai pagirtina,as gingdie ne uz juoda plagijavima schmoll.gif atsiprasau,bet netaip supratai goote unsure.gif tavo pasisakymas net labai teisingas
Atsakyti
QUOTE(g00te @ 2008 02 06, 12:25)
Brungiuoji UUPS, teisybes delei pasakyk, ar as nepasakiau nuo ko jos kopijuotos? Kiek pamenu, aishkiai ivardinau konkretu autoriu, apibudinau visa procesa, pasiektus tikslus ir pan. negana to, nepanaudojau kopijos komerciniams tikslams..
manai, as neturiu tokiu kaip tu sakai "zvaigziu" skrynios dugne uzkisusi? Gi is ko man dar mokytis? kiauras dienas tunau intike, kur parasyta - skaitau, nemoku jokiu uzsienio kalbu, verciuosi, kur neparasyta, ziuriu iki sulindimo i ekrana, bandau pagaminti kazhka panasaus, bandau technologija "ikirst", ir palieku juos skrynios dugne
beje UUPS grazesnes graziosios zvaigzdes taip ir nemaciau, tai ko neidejai pasigirt, jei jau nepritari Linados kopijos apibudinimui?


nugi sakei:)
daug ko neesu idejus lotuliukas.gif del kazkokios keistos priezhasties tik tapkes dedu i foruma....net nezinau kodel:/ nors buna, paveliu ir kitokiu daikteliu.... jei labai smalsu,- ta zvaigzde galiu i AZ atsiust:)))
ir kas sake, kad as nepritariu Linados kopijos apibudinimui? blink.gif
vienas geresniu apibudinimu... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2008 02 06, 14:23)
nugi sakei:)
daug ko neesu idejus lotuliukas.gif del kazkokios keistos priezhasties tik tapkes dedu i foruma....net nezinau kodel:/ nors buna, paveliu ir kitokiu daikteliu.... jei labai smalsu,- ta zvaigzde galiu i AZ atsiust:)))
ir kas sake, kad as nepritariu Linados kopijos apibudinimui? blink.gif
vienas geresniu apibudinimu... mirksiukas.gif

tai ko cia issidirbineji? bigsmile.gif
tai ir pasirasinek laisva forma (svarbu raudonai) pvz - pasizadu ir bla bla bla....
laikas uzdarineti ta kinu kvartala
p.s. nesiusk, apsipavydesiu ir nukopinsiu ta grazesne tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(g00te @ 2008 02 06, 15:54)
tai ko cia issidirbineji?  bigsmile.gif
tai ir pasirasinek laisva forma (svarbu raudonai) pvz - pasizadu ir bla bla bla....
laikas uzdarineti ta kinu kvartala
p.s. nesiusk, apsipavydesiu ir nukopinsiu ta grazesne  tongue.gif

hehe...megstu paishsidirbinet.... tongue.gif
o komerciniu tikslu jokiu nei SM nei LT neturiu, tai kaip ir nereik man nieko pasirashinet, manyciau biggrin.gif
siaip tai mielai kai ka nukopijuociau, bet blauzdos per skystos....daug mokytis dar reik, kad sugebeciau pavogt tai, kas man patinka (ne tik apie SM cia kalbu)...
nors siaip, man mieliau nusipirkt (ar ishsikaulyt/ishsimainyt) patikusi daikciuka, nes, vistik, yra jauciamas tas 'kazkas' ka kiekviena i darbeli idedam... rolleyes.gif
Atsakyti
del blauzdu UUPS kuklinasi, viskas su jomis gerai (blauzdomis)
del paskutines pastraipos - pritariu.
Atsakyti
QUOTE(g00te @ 2008 02 06, 12:51)
Taip, tai yra REKLAMA.
bet zmones NEATSIRENKA, jei atsirinktu, visa Kinija ir puse Azijos bankrutuotu.



Tiesą pasakius jie būtent atsirenka. Turiu omenyje tikslines žmonių grupes, be abejo visada bus tokių, kiek pirko , perka ir pirks kinietišką prekę (beje apie kurias šioje temoje nekalbama) mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2008 02 06, 18:30)
perka ir pirks kinietišką prekę (beje apie kurias šioje temoje nekalbama)  mirksiukas.gif

matau, kad neaishkiai isreishkiu savo mintis.
Kas didziausi intelektines nuosavybes vagys siuo metu? Kinieciai.
Taigi man "kopija" komerciniais tikslais visu pirma asocijuojasi su kinieciu kvartalu.
Tai palyginimas.
Todel ir sakau, uzdarom kinieciu kvartala.
Todel ir sakau - jei vartotojas atsirinktu, kinieciai ir panasus i juos, bankrutuotu, reiskia nebegamintu kopiju.
Atsakyti
QUOTE(g00te @ 2008 02 06, 19:17)
...
Todel ir sakau - jei vartotojas atsirinktu, kinieciai ir panasus i juos, bankrutuotu, reiskia nebegamintu kopiju.



Visais laikais buvo ir bus kopijuojančių ir nieko čia nepadarysi. Galima šaukti, plėšytis, na ir kas kaip kopijavo taip ir kopijuos toliau mirksiukas.gif

O skatinimas nekopijuoti yra tik pagirtinas daykas, tad

NEKOPIJUOKIME, O SUKURTIME KAŽKĄ SAVO SAVITO IR NEPAKARTOJAMO mirksiukas.gif
Atsakyti