Įkraunama...
Įkraunama...

Kopija ar originalas?

As siulyciau pabaigti si skyreli, nes tema issemta ir atidaryti nauja, kuris vadintusi "Tikrai originalus papuosalai (ar rankdarbiai)" ir ten autores galetu talpinti tikrai originalius ir niekus nematytus papuosalus, o kiti galetu viesai isreiksti savo susizavejima ir pagirti autores uz kurybinguma.


Atsakyti
QUOTE(jufike @ 2007 03 30, 09:40)
As siulyciau pabaigti si skyreli, nes tema issemta ir atidaryti nauja, kuris vadintusi "Tikrai originalus papuosalai (ar rankdarbiai)" ir ten autores galetu talpinti tikrai originalius ir niekus nematytus papuosalus, o kiti galetu viesai isreiksti savo susizavejima ir pagirti autores uz kurybinguma.

panasi tema nereikalinga, nuotraukos yra talpinamos pagal tema, veltiniautojos prie veltiniautoju, biserio megejos prie karoliuku temos ir pan. yra net atskiri forumai mirksiukas.gif
be to, gal kiekviena galvoja, kad butent jos darbelis originalus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(peppi @ 2007 03 30, 10:49)
panasi tema nereikalinga, nuotraukos yra talpinamos pagal tema, veltiniautojos prie veltiniautoju, biserio megejos prie karoliuku temos ir pan. yra net atskiri forumai mirksiukas.gif
be to, gal kiekviena galvoja, kad butent jos darbelis originalus mirksiukas.gif


Patiko man šie žodžiai mirksiukas.gif kodėl? nes kiekviena darydama atranda kažką naujo, ir tik paskui išaiškėja, kad tai buvo TIK JAI vienai nauja, nes iš tiesų tai jau seniai atrasta ax.gif Kaži, aiškiai pasakiau? unsure.gif
Atsakyti
Aisku, kiekvienai savo darbelis mielesnis ir is sirdies darytas, todel atrodo originalus. jos nuomone originalus, o kita galvoja, kad cia jos originalus.Tada ne kaltinkim vienu kitu, kad darbai panasus. Gaunasi, kad pirstais bado viena i kita.
Tigi rinka plati, vietos visiems uzteks, nereikia "dzedovshinos" daryt. Atseit, kas seniau patalpino, to originalus, o kas veliau, tas jau i originaluma negali pretenduot. VISIEMS UZTEKS ERDVES Svarbiausia kurti ir i kitus neziureti. Tebunie panasus, bet vistiek zinai, kad tavo geresnis. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jufike: 30 kovo 2007 - 10:19
QUOTE(Braita @ 2007 03 30, 10:09)
Patiko man šie žodžiai  mirksiukas.gif kodėl? nes kiekviena darydama atranda kažką naujo, ir tik paskui išaiškėja, kad tai buvo TIK JAI vienai nauja, nes iš tiesų tai jau seniai atrasta  ax.gif  Kaži, aiškiai pasakiau? unsure.gif

aiskiau nebuna mirksiukas.gif
Atsakyti
dabar ir aš pasipiktinusi blink.gif blink.gif blink.gif , kai rusų puslapiuose pamačiau savo kolje pristatytą kaip kitos, turbūt lietuvaitės, darbą mad.gif nors jau būtų panašų padariusi, o ne skiedusi, kad pati sukūrė bash.gif
Atsakyti
O man merginos tai jau isvis juokinga darosi. Kopijuoja, nekopijuoja. Pyksta, kad uz mazesne kaina pardavineja. Man visu darbeliai grazus, bet jei jau isradote kazka naujo, tai uzpatentuokite tada. ax.gif Ir is kitos puses manau, kad jau tiek visko pridaryta, kad dar kazka naujo sugalvoti sunkoka. As ir noriu ismokti daryti papuoaliukus ir va prisipazinsiu: SEMSIUOSI IDEJU IS JUSU. Bet jei iseis, tai bandysiu pardavineti ne Lietuvoje, taciau jei ten niekas nepirks, tai parduosiu Lietuvoje irgi pigiau, kad susigrazinti pinigelius. unsure.gif

O ant Supersonic nepykite. Asmeniskai as ja susizavejau, nes ji jauna 13metu mergaite ir man labai dziugu kad ji bando kazka daryti kad pati uzsidirbtu pinigeliu, o ne slaistosi velniai zino kur ir su kuo. Taip kad labiau padrasinkite ja. Tikriausiai ne viena is jusu irgi auginate dukras.

Visam pasaulyje visi viska kopijuoja, daro padielkas ir pardavineja pigiau. Ir cia nieko nepakeisi. Bet tik va kvailiausia tas, kad kaip pati sukuri tai nori kad butu vienintelis ir parduot galetum uz gera kaina, taciau kaip jau pati nori pirkti, tai irgi visada ieskai kur pigiau, o ne brangiau nusipirkti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KristiTal: 07 balandžio 2007 - 11:35
manau, jog ant supersonic- tikrai niekas nepyksta... mirksiukas.gif
Atsakyti
aš rašau apie atvejį, kur nenukopijavo, o pasisavino. t.y. pristatė kaip savo. vaikiška..., nors tai vaikas ir padarė doh.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2007 04 07, 12:48)
aš rašau apie atvejį, kur nenukopijavo, o pasisavino. t.y. pristatė kaip savo. vaikiška..., nors tai vaikas ir padarė doh.gif

gal įmestum nuorodą,kažkaip smalsu pasidarė mirksiukas.gif
Atsakyti
http://www.womanshob...p...=668&st=360
bet rodo tik registruotiems vartotojams. ir aš šiandien prisiregistravau, kai sužinojau
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2007 04 07, 12:01)
http://www.womanshob...p...=668&st=360
bet rodo tik registruotiems vartotojams. ir aš šiandien prisiregistravau, kai sužinojau

tikrai labai nemalonus atvejis... doh.gif tokiai tik gun_bandana.gif bash.gif box.gif gun_rifle.gif gun_smilie.gif na bet ir atsiranda gi žmonių stupid.gif
Atsakyti