Įkraunama...
Įkraunama...

Kopija ar originalas?

ievuschka, mes abi zinome kaip buvo ir neverta jaudintis mirksiukas.gif
tiesiog dabar suprantu kodel kvanksht supyko, jai kilo itarimas, kad buvo nuviliota kliente..
prekyboje taip jau buna...

kvanksht, o nuo ko spirales nusiziurejai is vielos lankstyti biggrin.gif ?
Atsakyti
QUOTE(peppi @ 2007 03 29, 12:04)
ievuschka, mes abi zinome kaip buvo ir neverta jaudintis mirksiukas.gif
tiesiog dabar suprantu kodel kvanksht supyko, jai kilo itarimas, kad buvo nuviliota kliente..
prekyboje taip jau buna...



Tas tiesa, gerai,kad abi žinom,kaip buvo iš tikrųjų mirksiukas.gif
Tik nenorėjau,kad tarsi per mane nepelnytai tave apkaltintų plagijavimu.
Gražūs ir kvanksht2, ir tavo,peppi, papuošalai, ir panašumų čia neišvengsi,ypač jei naudojat tokius pačius akmenėlius, metalines detales,kabliukus ir kt.
Čia tas pats,kaip iš veltinio kamuoliukų suvert karolius, o tarpuose stiklinių karoliukų įmaišyt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ievuschka @ 2007 03 29, 11:13)
Tas tiesa, gerai,kad abi žinom,kaip buvo iš tikrųjų  mirksiukas.gif
Tik nenorėjau,kad tarsi per mane nepelnytai tave apkaltintų plagijavimu.
Gražūs ir kvanksht2, ir tavo,peppi, papuošalai, ir panašumų čia neišvengsi,ypač jei naudojat tokius pačius akmenėlius, metalines detales,kabliukus ir kt.
Čia tas pats,kaip iš veltinio kamuoliukų suvert karolius, o tarpuose stiklinių karoliukų įmaišyt  mirksiukas.gif

mano oda stora, del manes nesijaudink mirksiukas.gif
nera cia nei ka plagijuoti nei dauguma zino kas tas plagijavimas yra, man juoka kelia tokios diskusijos mirksiukas.gif

tik nepatinka kaip moteriskes vienos ant kitu srutas pila... lietuviskas bruozas? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(peppi @ 2007 03 29, 10:00)
o tau kvanksht dekui uz reklama biggrin.gif  mano papuosalu tema pilna lankytoju biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif nu va nors naudos yra is barniu drinks_cheers.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(peppi @ 2007 03 29, 12:04)
ievuschka, mes abi zinome kaip buvo ir neverta jaudintis mirksiukas.gif
tiesiog dabar suprantu kodel kvanksht supyko, jai kilo itarimas, kad buvo nuviliota kliente..
prekyboje taip jau buna...


nu as matau kad mes suprantam viena kita mirksiukas.gif pagalvokit kaip jus pasijaustumet mano vietoj, ir aciu dievui kad tai tik nemalonus nesusipratimas.

QUOTE(peppi @ 2007 03 29, 12:04)
kvanksht, o nuo ko spirales nusiziurejai is vielos lankstyti biggrin.gif ?


tikrai ne nuo taves, o perziurejau sias pamokas http://www.youtube.c...er=AuntiesBeads
paziurejus tavo darbus irgi pamaciau, kad abi vyniojom kalnu kristola, tai dabar man kaltai jaustis? lotuliukas.gif

QUOTE(peppi @ 2007 03 29, 12:19)
tik nepatinka kaip moteriskes vienos ant kitu srutas pila... lietuviskas bruozas? biggrin.gif


nu as pripazystu, kad mane baisiai sunervino tavo anoniminiai kaltinimai auksarankese, nes manaiau viska issiaiskinom ir viskas pamirsta, bet pasirodo ne
Atsakyti
QUOTE(kvanksht2 @ 2007 03 29, 12:04)
nu as matau kad mes suprantam viena kita  mirksiukas.gif  pagalvokit kaip jus pasijaustumet mano vietoj, ir aciu dievui kad tai tik nemalonus nesusipratimas.
tikrai ne nuo taves, o perziurejau sias pamokas http://www.youtube.c...er=AuntiesBeads
paziurejus tavo darbus irgi pamaciau, kad abi vyniojom kalnu kristola, tai dabar man kaltai jaustis? lotuliukas.gif
nu as pripazystu, kad mane baisiai sunervino tavo anoniminiai kaltinimai auksarankese, nes manaiau viska issiaiskinom ir viskas pamirsta, bet pasirodo ne

taigi va, tame ir esme, kad tave tarkim as suprantu bet tu viesai paskubejai kaltinimais metytis, o pykcio as nelaikau, tiesiog su humoro gaida parasiau kokiu baeriu buna mirksiukas.gif
as tavo vietoje ne karta ir ne du atsiduriau ir nedariau tragedijos nes jau kaip minejau - kopijuoti gali kiekvienas ir reiketu dziaugtis, kad tave kopijuoja..nors ir ne visada dziugu buna biggrin.gif

nu is esmes tai taip, pasiziurek data kada as pirmaji kalnu kristola apvyniojau, ka pasakysi mirksiukas.gif ? tai man dabar ka daryt, maikute ant krutines plesyt ir rekt biggrin.gif ?

o net jei sunervino tavo nicko neminejau, nervus i konservus mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(babinka @ 2007 03 29, 11:53)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  nu va nors naudos yra is barniu  drinks_cheers.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  bigsmile.gif

sakoma, kad pozityvus mastymas isgelbes pasauli biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kvanksht2 @ 2007 03 29, 12:04)
nu as matau kad mes suprantam viena kita  mirksiukas.gif  pagalvokit kaip jus pasijaustumet mano vietoj, ir aciu dievui kad tai tik nemalonus nesusipratimas.
tikrai ne nuo taves, o perziurejau sias pamokas http://www.youtube.c...er=AuntiesBeads


Ačiū hi.gif oro_buckis.gif hi.gif už naudingą nuorodėlę mirksiukas.gif . Peržiūrėjau, kai ką naudingo radau mirksiukas.gif .
Atsakyti
Nu faina tema, man irgi nuoroda patiko- aciu merginos, ir gincijamu auskaru labai uzsimaniau lotuliukas.gif
Sekmes darbuose!!!
Atsakyti
na nuoroda tai tikrai puiki g.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Jo, menininkes jus, menininkes... Negi dabar svarbu kas nuo ko nukopijavo. Visos nuo kazko nukopijavote, jeigu galima taip pasakyti. Perziurejus rankdarbius, radau labai daug dar pries kokius 3 metus savo darytu darbeliu "kopijas". Niekada neskelbiau savo darbu siame forume, tai kaip galetu atsirasti tos kopijos? Ar galima jas pavadinti kopijomis, jeigu tokio tipo darba atsiranda visose firminese parduotuvese ir kazkas labai susizavejes padaro kazka panasaus? Cia filosofine tema.

Zodziu, dauguma pardavinejamu darbu yra nukopijuoti nuo siuo metu madingu aksesuaru ir papuosalu. Todel gincytis beprasmiska. Internetines parduotuves tiek visko siulo, kad galima butu rasti is kuriu saitu koki elementa nukopijavote.

Labai nervina teisybes ieskotojos, nes jos tikrai Internete teisybes neras. Nebent uzpatentuos kiekviena darbo elementa. Bet tai nepavyks, nes jis jau uzpatentuotas. Nepykit, merginos, bet taip yra. Pati zinau kuris is mano papuosalu elementu is kur paimtas. Nors mano darbai taip pat originalus, nes as pati juos kuriu.

Kaip pvz. Pries kokius 10 metu pasiuvau pusbroliui labai stilingus dzinsus is gabalu. Uz 2 metu identiskas pamaciau uzsienio zurnale. Tai kas nuo ko nukopijavo? Teisybes siame reikale tikrai nera ir nebus. Arba patentuokite tai, kas dar neuzpatentuota. Tada ir pinigu prisiteisit.

Sorry, kad biski "pavariau". Bet nuo tokiu diskusiju siame forume ausys "linksta" g.gif (tiksliau akys).
Atsakyti
jufike, pavarei tai pavarei lotuliukas.gif
vienoje vietoje klysti, ne visos kopijuoja mirksiukas.gif va tas, kurios is tiesu kuria galeciau vadinti menininkem, kitos, kurios mokosi gaminti papuosalus kopijuodamos nuo kitu pavadinciau amatininkem..o kai kurie darbeliai buna tokie paprasti, pvz. is triju daleliu doh.gif kad nenuostabu jog dvi ar net kelios moterys padaro tokius pacius, tikimybe tikrai yra nes pasirinkimas pas mumi LT nedidelis medziagu mirksiukas.gif

na o dzinsus is gabalu manau dare jau tada kai tamstele dar nebuvai gimusi tad kalbekime bet nenusikalbekime biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Buna ir originaliu darbu supermamoj, bet dauguma yra is kazkur nukopijuotu. Netgi ta pati "menininke" kurdama originalius, padaro ir jau seniai matytu. Tad ieskoti kuri is kurios nukopijavo nera prasmes, nes ji nukopijavo ir dar nukopijuos, o "autore" tik nervus sugadins teisybes beieskant. Cia gi forumas, cia viskas viesa, ir dedami darbelius tikrai nesat garantuoti, kad kazkas nenukopijuos. O jeigu yra baime, kad kazkas pabandys atkartoti jusu "originalia" ideja ar darbeli, tai nedekite nuotrauku. Cia kiekvieno zmogaus sazines reikalas, o ant sazines nepaspausite. Arba ji yra arba ne.

O del zinsu tik pavyzdis. Gal ir nenusikalbekime, bet iskokime perskaityti, kas parasyta. Nesakau, kad dzinsus is gabalu isradau. Turejau omenyje, kad butent toki modeli, kuri sukuriau, butent toki pamaciau, butent tu spalvu ir butent tokiu gabalu.

AS cia neisiplesiu sioje temoje, ieskoti teisybes apatiniuose ir daryti is forumo turgaus ne mano sritis.
Atsakyti