Įkraunama...
Įkraunama...

Kopija ar originalas?

QUOTE(linada @ 2007 03 24, 11:43)
na, jau prisiekiau, su kad paskutinį postą rašau hihihi.gif
aš nesuprantu, kur matot puolimą, pavydą, nervus, pasipiktinimą panašiais darbais. aš nesipiktinu, nesiputoju, tik pati noriu suprasti ar tai normalu. jei normalu tai valio assa.gif tik tiek ir norėjosi biggrin.gif vadinasi aš nenormali, kad stengiuosi kažką naujo sugalvoti, to ko forume nėra, išsiskirti, o ne tiesiog einu pasižiūriu ir identiškus darau doh.gif doh.gif ah tas jaunatviškas naivumas smile.gif
o to ko klausiau per 2 žinutes visgi neatsakėt bet tiek to. palaikančioji pusė matyt užsiciklino ant vienų dalykų, prieštaraujanti ant kitų wink.gif ir mato, kad tik piktinamės, bet nemato kodėl.
o kad panašumo neišvengsi, tai tiesa, niekada nebūsi vienas vienintelis. bet panašumas netolygu identiškumui. o būtent apie jį man ir norėjosi pakalbėti, bet matyt nepasiseks mastau.gif

Niekas ant nieko neužsiciklino, tiesiog visos turi vienokią ar kitokią nuomonę, ir nebūtinai sutampančią.

...ir nereikia savęs vadint nenormalia, jei kažką darai, jei kyla problemų, jei norisi padiskutuot ir dar daugybė jeigu... Suprask, kad vieningos nuomonės niekada nebus, o skaitant tavo paskutinį postą susidaro įspūdis, kad lauki tik pritarimų, tavo nuomonės tolesnio vystymo, pyksti ant kitaip galvojančių.
Atsakyti
o aš manau, kad ta rankdarbių skelbimų ltema sukurta mamytėm , norinčiom save realizuoti, pasireikšti, o ne biznį daryti. tai vat, jei kopijuoja, reiškia patinka, tai galima iš kitos pusės ir pasidžiaugti. o jei norisi pinigo "užkalti", tai aišku pikta, bet biznis niekada nėra lengvas, o gal čia jam ne vieta g.gif .
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2007 03 24, 18:40)
o aš manau, kad ta rankdarbių skelbimų ltema sukurta mamytėm , norinčiom save realizuoti, pasireikšti, o ne biznį daryti. tai vat, jei kopijuoja, reiškia patinka, tai galima iš kitos pusės ir pasidžiaugti. o jei norisi pinigo "užkalti", tai aišku pikta, bet biznis niekada nėra lengvas, o gal čia jam ne vieta g.gif .

naca, o tai ta, kuri kopijuoja ir parduoda nenori "pinigo "užkalti""? manau, jei nenoretum, darytum sau, draugems ir t.t. bet ne pardavimui smile.gif o ir keistas budas save realizuoti darant kopijas smile.gif
Atsakyti
na, nezinau.
Kiekvienai pasisakiusiai kalima pritarti.
Galima uzjausti toms kurios jauciasi nuplagijuotos.

Esu jau pasakojusi, kaip dailes technikume prisigaminau skolu pas viena destytuva, ir mane ismete. Po metu atvykau i Kauna- ir ka manot- kabo virs destyt. firmos iskaba su firminiu zenklu labai panasiu i mano sukurtaji- tik pakreiptas i soniuka..... net spalvos tos pacios- nesivargino zmogelis....
Paskui dar ir dailes instike susitikom... svelnaus tylejimo santykis tarp musu liko.

Idomiausia, kad jis deste tame dailes technikume gal du metus ir ....tikriausiai, jam uz jo destyma parasyciau visiska nuli. Neturejau daugiau tokio nulinio destytojo.

Bet kazko labai jau mano istorija panasi i anekdota, ir gyliau pamascius, jei nebutu to mano antrakurses darbo nukopines zmogelis pabaiges akademija, tai tas mano ismetimas nebutu toks ir idomus...Tikriausiai vidutinybes nesistengia ir destyti, kad konkurentu sau nepasigamintu lotuliukas.gif

O siap, tai toms kurios kuriat- pasakysiu- jums jau yra atlyginta- kurti tai yra toks didelis malonumas, kurio niekas kitas nesupras.
Kuribingai atlikti darbai turi savo veida, ir kurinio vartotojas tai ivertins.
Atsakyti

QUOTE(VITA_V @ 2007 03 24, 22:50)
naca, o tai ta, kuri kopijuoja ir parduoda nenori "pinigo "užkalti""? manau, jei nenoretum, darytum sau, draugems ir t.t. bet ne pardavimui smile.gif o ir keistas budas save realizuoti darant kopijas smile.gif

bet ta, kuri taip daro, manau, ilgai to pinigo "nekals", išsisems. o apie savęs realizavimą kaip tik turėjau omeny tas, kurios nekopijuoja.


o apie darymą draugėms, jau nekartą esu rašiusi "dovanotam arkliui į dantis nežiūri".

VITA_V, kiek prisimenu, tai kai atsidarei temą, tavo darbeliai buvo labai originalūs, ir akivaizdu, kad esi įvertinta, tai manau nereiktų skaudinti sau galvos .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 24 kovo 2007 - 22:41
galvojau, kad nesakysiu, bet pasakysiu rolleyes.gif

temos autorės, avatare yra dvi veltinės braškytės, nežinau, kada ji jas nuvėlė, bet mano viena pažystama tekstilininkė su lygiai taip pat padarytais tik vyšniukais, pradėjo vaikščiot, kai dar Lietuvoje, veltinis iš vis nelabai buvo žinomas, o kelios veltinio adatos unt visos Lietuvos buvo sliapemos, kaip aukščiausias technikos stebuklas lotuliukas.gif
tai apie tą originalumą čia, nežinau ar temos autorė, matė tuos vyšniukus, bet sau nusivėlė labai panašų daiktą g.gif, nesakau, kad plagijavo, gal tai sena idėja, atrasta visai kito žmogaus, taip jau būna, esu savo kailiu patyrus lotuliukas.gif malonu nėra,

prieš kelis metus į l
Lietuvą buvo atvažiavus danė, kuri iš vis pamišus ant veltinio, o jų šalyje ši technika labai populiari, tai parodė savo darbų ir fotografijų, tai tokių stebuklų prisižiūrėjau, kad man žandikaulis atvipo ir tokių veltinio technikos galimybių nemačiau SM, kad kuri auksarankė būtų išbandžius rolleyes.gif. tai gal dar nematė, ką galima padaryt g.gif




Atsakyti
na man juokinga, kai yra kalbama apie visokias braškes ir vyšnias lotuliukas.gif manau čia kalba eina apie ką kitą... jei imama kopijuoti tavo kaip darbų autoriaus išskirtinis "parašas"... pvz Statkevičius labai mėgo raukinukus ant suknelių dėti... pamatai ir žinai, jog tai jo darbas, jo stilius...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bonbonke...: 25 kovo 2007 - 14:16
QUOTE(Bonbonke... @ 2007 03 25, 14:15)
na man juokinga, kai yra kalbama apie visokias braškes ir vyšnias  lotuliukas.gif  manau  čia kalba eina apie ką kitą... jei imama kopijuoti tavo kaip darbų autoriaus išskirtinis "parašas"... pvz Statkevičius labai mėgo raukinukus ant suknelių dėti... pamatai ir žinai, jog tai jo darbas, jo stilius...



ania bigsmile.gif tai pažiūrėk mados istoriją ir pamatysi, kad Statkevičius nėra pirmasis raukinukų puoselėtojas tiek Europos madoje, tiek pasaulio bigsmile.gif

Atsakyti
nu va o braškės, obuoliukai, morkytės ir visi kiti gamtos turtai kasdiena po akim - tai jei darai braškę, kažkokios labai kitokios ir nepadarysi, tuo labiau vyšnios laugh.gif
o dėl veltinio....Lietuvoj jis tik kogero metus, pasivysim mes ir suomes, ir švedes ir danes wink.gif
Atsakyti
Nu taip...su stakevicium tai nevykes pavyzdys buvo... Paziurekit vien i viktorijos laiku rubus, raukinukai raukineliai (beje labai grazus wub.gif ) as jokiu budu nesakau kad butent tuo laikotarpiu atsirado raukinukai, tik siaip parinkau man labaiusiai patinkanti pavyzdi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sicilija @ 2007 03 25, 18:11)
ania  bigsmile.gif  tai pažiūrėk mados istoriją ir pamatysi, kad Statkevičius nėra pirmasis raukinukų puoselėtojas tiek Europos madoje, tiek pasaulio  bigsmile.gif

o kur aš sakau kad jis tuos raukinukus išrado? rolleyes.gif tiesiog jis juos dabar lyg ir "pasisavino"... padarė savo "etikete"... na čia aišku tik Lietuvoje... rolleyes.gif plačiajame pasaulyje yra ir daug labiau vykusių dizainerių už jį naudojančių raukinukus ... ir išvis kažkaip ne ten nuvažiavom lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonbonke... @ 2007 03 25, 18:57)
o kur aš sakau kad jis tuos raukinukus išrado?  rolleyes.gif tiesiog jis juos dabar lyg ir "pasisavino"... padarė savo "etikete"... na čia aišku tik Lietuvoje...  rolleyes.gif plačiajame  pasaulyje yra ir daug labiau vykusių dizainerių už jį naudojančių raukinukus ... ir išvis kažkaip ne ten nuvažiavom  lotuliukas.gif



acha mažumėle, tu su savo raukinukais, aš su vyšniom lotuliukas.gif

nu nematau aš SM tokių originalų rolleyes.gif kad labai reikėtų dėl fiktyvių autorinių teisių skandalytis cool.gif, sakykit ką norit, bet aš nemačiau, kad gražių dalykų yra, tai taip mirksiukas.gif
Atsakyti